İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Vardırbirhayr, 1 saat önce yazdı:

Bu zülmü yapanların yaşatanların ALLAHIM ÇOLUĞU ÇOCUĞUNDAN ÇIKARSIN İNŞALLAH 

Sayın hocam suç şahsidir sizi anlıyorum ama çocuk gibi masum yavru için  bu isteğiniz hoş değil hiç kimse başkasının günahı  için kötü muameleye layık olmamali

• Onaylama 7
  • Katılmama 1

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Inanın çoğu kere yaşamanın anlamsız olduğunu düşünüyor insan 

Hergun olmektense bir defa ölmeyi tercih ediyor 

672 mAliye 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Anamurlu, 35 dakika önce yazdı:

Sayın hocam suç şahsidir sizi anlıyorum ama çocuk gibi masum yavru için  bu isteğiniz hoş değil hiç kimse başkasının günahı  için kötü muameleye layık olmamali

Dikkatinizi çekerim bende bir başkasının masum yavrusuyum aynı zamanda bu durumdan  aynı zamanda kendi masum çocuklarımda etkileniyor. SEBEP OLANLARIN ÇOLUK ÇOCUĞUNUN YOLUNA VERSİN Kİ BELKİ ANLARLAR. 

Güncelleme • • Vardırbirhayr
  • Beğeni 1
  • Onaylama 1
  • Katılmama 4

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leds, 7 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 

Komisyonu aradım görev süresi 23 Ocakta 

bitecekmiş eğer uzatılmazsa.Bu hafta belli olur uzayacak  mı ya da nasıl bitirecekler.

Hocam komisyonun görev süresinin 23 ocakta biteceğini telefonda mi söylediler.

Geçen hafta bende aradım ne sorduysam bilgi veremiyoruz dediler bilgi veremiyorsaniz neden telefonu açtınız dedim biraz bakistiktan sonra iyi dileklerle görüşmeyi sonlandırdık.

677 universite

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Erhan Duman, 4 dakika önce yazdı:

Hocam komisyonun görev süresinin 23 ocakta biteceğini telefonda mi söylediler.

Geçen hafta bende aradım ne sorduysam bilgi veremiyoruz dediler bilgi veremiyorsaniz neden telefonu açtınız dedim biraz bakistiktan sonra iyi dileklerle görüşmeyi sonlandırdık.

Evet 

672 KHK sendika -takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vardırbirhayr, Bir saat önce yazdı:

Dikkatinizi çekerim bende bir başkasının masum yavrusuyum aynı zamanda bu durumdan  aynı zamanda kendi masum çocuklarımda etkileniyor. SEBEP OLANLARIN ÇOLUK ÇOCUĞUNUN YOLUNA VERSİN Kİ BELKİ ANLARLAR. 

Yanlış anlamayın ama biz de masum çocuğuz ama bizim dinimizde babası anlasın diye oğluna beddua etmek yakışmıyor ama şunu da belirteyim zaten sizin gibi bakış açısına sahip insanlar yüzünden biz KHK 'lılar i suçlularla aynı kefeye koyup hepiniz aynısını diyorlar onlara kızıp da niçin aynı şeyi siz yapıyorsunuz halbuki biz KHK 'lılar olarak suçun şahsiliğini her tarafta savunmamız gerekir

• Beğeni 3
  • Onaylama 1
  • Katılmama 1

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Resmi gazete yayınlanmış. 

Bugün de uzamadı 😀

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ankara 21.idare red Kararı sistemde bugün gördüm bla bla bla dedikten sonra sadakate bağlanmış oldu konu.Çok teşekkür ediyorum kendilerine ellerine kollarına sağlık huzurla uyumama sebep oldukları için.Bölge İdareye başvurulacak belki bir şey olur😁diye.

sayın @Aklimabir zamanlar birzavallı ismiyle size mesaj göndermiştim.Öncelikle nickimi değiştirmem konusunda telkinde bulunmuştunuz.Uzun zamandır foruma giremiyordum girince ilk işim bu oldu.Temple Granden otizmli bir bilim kadınıdır. Aynı isimle filmi de yapılmıştır.İzlenmesi herkese tavsiye edilir.

iyi geceler forum sakinlerine.

701 KHKLI sade ve sadece insan...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gunaydin arkadaslar

Bol iadeli birgun olur inşallah 

672 mAliye 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mayısta bu iş biter 

• Onaylama 1
  • Katılmama 1

672 mAliye 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...