İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ret kararım geldi 

Aldığım takipsizliği yazmışlar altına da 2 farklı tarihte kurum kanaati ve sosyal çevre yazıp ret basmışlar diyecek hiçbirşey yok kelimelerin ve hukuğun tükendiği dip nokta

Yazıklar olsun...

Kurum kanaatlerinin ne kadar BOŞ olduğu mahkemede ortaya çıkacaktır. Giden ve kaybolan yılların hesabını hiç birşey karşılamaz ama yeni bir süreç başlıyor ve umarım bu süreç çok kısa sürede olumlu neticelenecek. 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 05.02.2022 - 19:57 yazdı:

Bunlardan medet umup düzenleme bekliyoruz dimi? Sosyal medya balonu tamamen herşey başka birşey değil yazıkki bunlara umut bağlıyoruz

Her ihraç edilen fetöcümü oluyor diye sormak lazım? ama soracak gazeteci var miki?ben beraat ettim ve takipsizlik aldım.Fetö nün de beni fetö ile suclayanında canı cehennene.Asıl fetöcüler onlar.fetöyü kim besleyip büyüttü?parsel parsel kimler satti?fetöyü büyütenler gerçek fetöcü.Ne güzelde sıyrılıyorlar şünlara bak

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi günler iade olduktan sonra İl MEB bir bordro yapmış ve 2016 dan 2021 aralık a kadar ay ay dökmüş toplamış ve bu miktarı ödedi. ancak hiç bir ay için asgari geçim indirimi uygulamamış. bu durumda ne yapmak gerekir.

672 sendika adlı işlem yok devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ret kararım geldi 

Aldığım takipsizliği yazmışlar altına da 2 farklı tarihte kurum kanaati ve sosyal çevre yazıp ret basmışlar diyecek hiçbirşey yok kelimelerin ve hukuğun tükendiği dip nokta

Yazıklar olsun...

Bana da aynı şeyleri yazmışlar. Sendika vardı. KYOK kararımı bir de bir derneğe üyeliğimi eklemişler. Avukatım derneğe üyeliğiniz görünmüyor diyor. KYOK aldığım belgeyi nasıl kanıt olarak gösteriyorlar. İşlerine akıl erdirilecek bir taraf yok. Bunlar şeytana pabucunu ters giysirirler. Pes diyorum artık. Yazık, devleti düşürdükleri duruma bakın. 

672 sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672meb03, 2 saat önce yazdı:

İyi günler iade olduktan sonra İl MEB bir bordro yapmış ve 2016 dan 2021 aralık a kadar ay ay dökmüş toplamış ve bu miktarı ödedi. ancak hiç bir ay için asgari geçim indirimi uygulamamış. bu durumda ne yapmak gerekir.

Önce gelir idaresine dilekçe ile başvurun sonra Ankara maliye bakanlığına başvurun ikisinden de red alınca vergi mahkemesine dava açmanız gerekir 

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar selamlar ihrac olduğumuzu söylemesek SGK dökümü istemeyen bir yerde, ise girebilir miyiz ogrenebilirler  mi ise giriş yaparken sistem uyarı veriyor mu bu konuyu yaşayan var mı 

4B Mübaşir - 2016 Açığa alınma,  adli KYOK,  2018 göreve iade, 2019 istifa, 2021 yeniden soruşturma, adli süreç devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
adaletvarsanerde, 47 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar ihrac olduğumuzu söylemesek SGK dökümü istemeyen bir yerde, ise girebilir miyiz ogrenebilirler  mi ise giriş yaparken sistem uyarı veriyor mu bu konuyu yaşayan var mı 

Bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Kimse bana sen khklıymışsın demedi. Kamu işi yapan firmalardan uzak durun yeter. Khklı olduğunuzu söylemeyin. Büyük ihtimalle sıkıntı yaşamazsınız. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672meb03, 3 saat önce yazdı:

Benim eşimde de aynı durum var. Bir avukatla görüştüm. 

Önce bulunduğumuz ildeki defterdarlığa başvuracağız. Oradan ret cevabı gelecek. Sonra Ankara'da gelir idaresine dilekçe göndereceğiz. Oradan da ret gelecek. Bunun üzerine bulunduğumuz ilde vergi mahkemesine başvuracağız. 

Faizi ile birlikte epey bir tutar çıkıyor. İhmal etmemek lazım. 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karari cikan kimse yok mu

672 mAliye 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zamzalak, 07.02.2022 - 09:57 yazdı:

@altuğ @altuğ @altuğ @altuğ Ben 2017 yılında 686 ile bylock sinyali gerekçesi ile ihraç edildim .sonra yerel mahkeme başladı 2 yıl boyunca mahkeme her türlü saçma sapan şeyi araştırdılar ama mahkemenin istediği bylock tespit değerlendirme tutanağı yine gelmedi ve en son beraat verdi savcı itiraz etti istinafta 2 yıl dosya kaldı ve onlar da bu bylock tespit değerlendirme tutanağını istedi ve gelmedi ne komik ki bunu isteyen istinaf bu gelmemiş eksik dosya diyip tekrar yerel mahkeme ye attı orada yine 1 yıl uğraş yine yok rapor en son ben bu mor beyin olayını çıkaran Koray peksayar dan bilişim raporu aldım ,ayriyeten 3 bilişim uzmanının imzası da vardı ve yine beraat aldım yine savcı itiraz etti artık itirazı kopyala şeklinde ve şu an istinafta .Dosya istinafa gideli 10 gün oldu ve ben komisyona kararlarimi gondermeme dilekçe yazmama karşın red vermişler.egitim birsen ve diğer sendikaları daha önce aramıştım bana yargıda birşey yapamayız dediler şimdi diyorum yargıdan beraat aldım neden red verdiler bana diyor ki hocam beraat kararınızı hangi usulden aldınız ,delil yetersizligi olarak aldıysanız bunu komisyon red veriyor ,anladık ki bunlar ne mahkeme kararı ne hukuk ne de başka şey takıyorlar,ben çıkış bulamadım artık formalite icabı kalan hukuk işlerini yapıp onlara zulumlerini kendilerine cevirsin diye Allah'a dua etmek dışında birşeye gücüm kalmadi...

Aynı süreci yaşıyoruz sizinle bende istinaf aşamasındayım dediğiniz gibi gidecek benim süreçte çok büyük ihtimal her zaman derim yine diyim duadır bu bana ve aileme bunları yapanlardan yapımda emeği geçenlerin aynısını karısı-kocası kızı çoluğu-çocuğu anası babası yaşamadan bu dünyadan almasın Hak teala onları diye... Duyar kasan tipler var burada, yazdıklarıma o açıdan Bi cevap yazmayın şimdiden söyleyeyim içimden gelerek yazıyorum yazdıklarımı... 

Güncelleme • • SgpKjmr

677 KHK- suçlama sadece cgnat kaydı ile bylock suçlaması- user İD içerik veya başka hiçbişey yok- komisyon ret- idari devam ediyor- adlide devam ediyor...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...