İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Cengiz Yildiz, 14 dakika önce yazdı:

Işletim yoğundu koşuşturma arasinda konuşabildim yanlış anlamış da olabilirim 

Neyse üzerinize alınmayın ama  ben sadece duyduklarımı yazayım dedim  belki bi kişide olsa umut sayesinde yaşamını idame ettiriyor bilemeyiz. Ama ne yazsak mutlaka bi tepki alıyoruz. Sözüm söz iade olunca iade olduk yazarım sadece Onun harici bi duyumumu yazmam

Yanlış anlamayın. Şahsınıza karşı bir tutum yok. Duyum paylaşmanızda da. Sadece karşı fikir bildirdim kendi adıma. 🤗

679 KHK - Sağ.Bak - Adli= İstinafsız Beraat - Komisyon=Red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçenlerde bir AVM'de ürün alıp kasa kuyruğuna girdim. Hemen arkamdaki beyefendiye, maşallah kuyruklara nasılda alıştık degil mi dedim?

Önce, tereddüt etti konuşmak için, sonra valla FoxTV'ye bakarsanız kuyruk ve sıkıntı var, ATV'ye bakarsanız güllük gülistanlık, hangisi doğru bilmem ki dedi?

Ben de memleket uçuyor, her yer güzel bak burada kuyrukta bekliyoruz falan gibi konuşunca...

Hemşehrim, ben özel harekatta 11 sene görev yapmış bir memurdum, işimden oldum dedi.

Nasıl oldunuz deyince, " KHK ile" dedi.

Sonra adaleti bulmanın ne kadar zor olduğunu vb. konulara girince, hemşehrim tamam seni anlıyorum. 

Al benden de o kadar dedim. Karşılıklı gülümsedik...

Aslında KHK'lılar olarak bu kadar fazlayız ve toplumda bu kadar çokuz.

Birileri biliyor mu, görüyor mu bilmem ama toplumda mağdur insanlar bu kadar fazla bence...

• Beğeni 3
  • Onaylama 5

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Yildiz, Bir saat önce yazdı:

Neyse üzerinize alınmayın ama  ben sadece duyduklarımı yazayım dedim  belki bi kişide olsa umut sayesinde yaşamını idame ettiriyor bilemeyiz. Ama ne yazsak mutlaka bi tepki alıyoruz. Sözüm söz iade olunca iade olduk yazarım sadece Onun harici bi duyumumu yazmam

Sen duyduğunu paylaş kardeş, belki hayata tutunananlar olur sayende. Eleştirilere kafa yorma. 

MsK., 3 saat önce yazdı:

Söylediklerinizi onaylamakla beraber halihazırda seçim kanunu meclisten geçerse ve Nisan ayı ortalarında kanunlaşacağını varsayarsak; Anayasaya göre de seçim kanunu yasalaşırsa bir yıl geçmeden seçim yapılamayacağına göre. CB'nının da mevcut Anayasaya göre 3'üncü kez aday olabilmesi için meclisin erken seçim kararı alması gerekiyor. Kısacası mevcut duruma göre erken seçim olacaksa 2023 Nisan sonu ve Mayıs ayı görünüyor. Dediğiniz tarihlerde olacaksa o zaman seçim kanununun meclisten çekilmesi gerekiyor.

Yanlış biliyorsunuz, erken seçim için kanununu beklemeye gerek yok. Şuanda seçim olsa eski kanuna göre seçim yapmak zorundalar. Yeni kanunun uygulanması için en az bir yıl geçmesi gerekiyor. Erken seçim için engel yok...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guardiann, 6 dakika önce yazdı:

.

Guardiann, 6 dakika önce yazdı:

Sen duyduğunu paylaş kardeş, belki hayata tutunananlar olur sayende. Eleştirilere kafa yorma. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guardiann, 10 dakika önce yazdı:

Yanlış biliyorsunuz, erken seçim için kanununu beklemeye gerek yok. Şuanda seçim olsa eski kanuna göre seçim yapmak zorundalar. Yeni kanunun uygulanması için en az bir yıl geçmesi gerekiyor. Erken seçim için engel yok...

Diğer mesajımda herhangi bir engel olmadığını belirttim. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 3 saat önce yazdı:

Kendi adıma benimle selamı kesen, tanıdığı halde tanımamazlıktan gelen, engelleyen, arkamdan konuşan bütün yalakalara Tübitak'ı dar edeceğim. Mesai bitimini iple çekecekler. Nasıl sünepe bir köpek olduklarını suratlarına vurmak ve işimin gereği harici zerre kadar bile hiçbiriyle konuşmayacağım.

Bir süre sonra mobbingime dayanamayarak istifa etmek zorunda kalacaklar.

Ama bu sefer de sosyal medyada alenen ifşa edeceğim hepsini.

Geliyor gelmekte Hocam 😂

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 1 saat önce yazdı:

Cengiz hocam bir şey duyarsan yaz. Böyle duyumlar bir nebze mutlu ediyor beni.

677 khk inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
patriot, 19 saat önce yazdı:

@mine4444 Hasım düzeltme dilekçesi yazın hemen. Veya önce direkt arayın katibi.

26.İDARE MAHKEMESİ

03122185700

7226-7326

Vahit Aksay, 9 saat önce yazdı:

Merhaba 26.idareden ret geldi 1 yıl surdu istinafa basvurduk

Teşekkür ederim arkadaşlar. Hatayı telefonla düzelttiler. 

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SM679lu, 4 saat önce yazdı:

Dereyi görmeden paçaları sıvamıyorum artık.

Zaten bunların bir düzenleme yapacağına da inanmıyorum.

Külliyeye gidebilen, şimdiye kadar iade olamamış bir memuruda hayal edemiyorum, maalesef.

EYT VE 3600 ÇÖZECEKLER, ASGARİ ÜCRETİDE ARTIRACAKLAR BU ŞEKİLDE SEÇİME GİDECEKLER GÖRÜYORUM BENDE. MUHALEFET BU KONUYU DİLLENDİRMEDİĞİ SÜRECE ÇÖZÜLECEĞİNİ DE SANMIYORUM. 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...