İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 15.04.2022 - 23:27 yazdı:

Arkadaşlar 25. İdare mahkemesi tekemmül dilekçemden sonra EGM ye hakkımda ne var ne yok ohal komisyonu dosyası ile gönder demişti 15 gün süre vermişti bugün cevap gelmiş gelen cevapta eskiden ilk atıldığımız zaman valiliğe verdiğim dilekçeler ve onların yanında verdiğim banka hesapları fetöye sövdüğüm sosyal medya paylasımlarım vs taratılmıs ayrıca kurum görüşünde de eski eşim yazıyor kurum görüşü sebebi bu(o zaman henüz bosanmamıstık) ve son gelen cbaşkanlığı sorgusunda da eski eşi diye yazmıslar şahsımla ilgili hicbirsey yok. Şimdi nolacak duruşmalı istemiştim bana mahkeme duruşma mı verecek sırada ne var ? Yani gelen evraklar da sunu doğruluyor ki komisyon kararında yazan kurum kanaati ve sosyal çevre sebebi eski eşim başka da hicbirsey yok

Arkadaşlar kurumun 1. Savunmasına direk herhangi birşey olmadığı icin tekemmül yazmıştım sonra mahkeme kurumdan ohal komisyonu dosyamı 15 gün icinde göndermesini istemişti kurum onu da yolladı icinde kurum kanaati nin altında sadece eski eşim yazıyor benle ilgili hicbirsey yoktu valiliğe yazdığım dilekceler falan vardı takipsizlik aldığım evrak falan vardı. 

Neyse şimdi de Haziran'a duruşma verilmiş hepinizden dua istiyorum duruşmadan sonra karar hemen veriliyor mu? 5 ayda duruşma verilmiş oldu dava açtığım tarihten itibaren avukatım bu iyi bi durum dedi cünkü hakkımda hicbirşey yoktu. Ama yine de o da temkinli konustu ve önemli olan mahkemenin ne karar vereceği dedi duruşmada kendimi savunacak bir durumum yok cünkü hakkımda hicbirşey yok ihrac sebebim kurum kanaati ve sosyal cevre onun da sebebi ohal komisyonu dosyasında yazana göre eski eşim. Yani ben duruşmada dicem ki ben size ne diyeyim sn hakimler😀

Bakalım 25. İdare mahkemesi ne karar verecek bu mahkemeye cok gaddar diyor herkes bakalım beni de doğrayacak mı sonucta haberdar ederim sizleri umarım vicdanları ile karar verirler 😊

Güncelleme • • ozelharekat61

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar kurumun 1. Savunmasına direk herhangi birşey olmadığı icin tekemmül yazmıştım sonra mahkeme kurumdan ohal komisyonu dosyamı 15 gün icinde göndermesini istemişti kurum onu da yolladı icinde kurum kanaati nin altında sadece eski eşim yazıyor benle ilgili hicbirsey yoktu valiliğe yazdığım dilekceler falan vardı takipsizlik aldığım evrak falan vardı. 

Neyse şimdi de Haziran'a duruşma verilmiş hepinizden dua istiyorum duruşmadan sonra karar hemen veriliyor mu? 5 ayda duruşma verilmiş oldu dava açtığım tarihten itibaren avukatım bu iyi bi durum dedi cünkü hakkımda hicbirşey yoktu. Ama yine de o da temkinli konustu ve önemli olan mahkemenin ne karar vereceği dedi duruşmada kendimi savunacak bir durumum yok cünkü hakkımda hicbirşey yok ihrac sebebim kurum kanaati ve sosyal cevre onun da sebebi ohal komisyonu dosyasında yazana göre eski eşim. Yani ben duruşmada dicem ki ben size ne diyeyim sn hakimler😀

Bakalım 25. İdare mahkemesi ne karar verecek bu mahkemeye cok gaddar diyor herkes bakalım beni de doğrayacak mı sonucta haberdar ederim sizleri umarım vicdanları ile karar verirler 😊

25. idare Mahkemesi başkanı Ülkü ocakları kökenli olup çok vicdansız bir şahıstır.

701 KHK EGM RED KARARI İSTİNAFTA 06.2018 KYOK Mevcut.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 4 saat önce yazdı:

Kendi davamda, duruşma tarihinin erkene verilmesini ben de olumlu olarak değerlendirmiş ve duruşmadan sonra 15 gün içinde kararın çıkmasını beklemiştim. Ancak duruşma üzerinden 3 ay geçti ve kararım henüz çıkmadı. Hatta kararın çıkmaması nedeniyle şöyle de bir başlık açmıştım. Duruşma Sonrasında İdare Mahkemesi Kararının Açıklanmasının Gecikmesi.

Bu nedenle, duruşmanın erkene verilmesi olumlu olsa da, temkinli olmanızı tavsiye ederim. Yoksa yaşanılan hayalkırıklığı büyük olabiliyor. 

Umarım en kısa zamanda mahkeme kararını açıklar ve görevinize başlarsınız.

Güncelleme • • Bla Bla Bla

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı günler dilerim uzun ,zamandır yazamadım nasılsınız iyi misiniz danışmak istediğim bir konu vardı fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Komisyondan red gelince idare mah. Açtığımız dava için Mayıs da duruşmalı mahkemem var ancak Ankara'ya gelmek gerekiyor. Avukatım gitmenin daha iyi olacağını söyledi.malum biletler 250 den aşağı değil 19 Mayıs vs olduğu için trenden bilet bulamadım. Tek gelsem bilemiyorum hâkim beni görünce zaten biz buna ne karar versek hiçbir şey yapamaz belli gariban reddi baş geç hiç düşünme diyecek içinden gerçi düşündüklerini de sanmıyorumya.Avukatın o gün ceza davası varmış. Benimkine gidemiyor. Ne yapmam uygun olur bir fikir verin lütfen.şimdiden teşekkür ederim.

ozelharekat61, 5 saat önce yazdı:

Benim mahkemede 25. İdare mah. Mayısta durusmam var. O zaman hiç mahkemeye gidip canımızı sıkmayalım. Madem hüküm belli.

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 4 dakika önce yazdı:

Hayırlı günler dilerim uzun ,zamandır yazamadım nasılsınız iyi misiniz danışmak istediğim bir konu vardı fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Komisyondan red gelince idare mah. Açtığımız dava için Mayıs da duruşmalı mahkemem var ancak Ankara'ya gelmek gerekiyor. Avukatım gitmenin daha iyi olacağını söyledi.malum biletler 250 den aşağı değil 19 Mayıs vs olduğu için trenden bilet bulamadım. Tek gelsem bilemiyorum hâkim beni görünce zaten biz buna ne karar versek hiçbir şey yapamaz belli gariban reddi baş geç hiç düşünme diyecek içinden gerçi düşündüklerini de sanmıyorumya.Avukatın o gün ceza davası varmış. Benimkine gidemiyor. Ne yapmam uygun olur bir fikir verin lütfen.şimdiden teşekkür ederim.

BlaBlaCar ile çok ucuza yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz, önce duruşma isteyip sonra da duruşmaya katılmamaniz tahmin edeceğiniz üzere sizin için pek iyi olmayacaktır.

• Teşekkür 1
  • Onaylama 2

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, Bir saat önce yazdı:

Benim mahkemede 25. İdare mah. Mayısta durusmam var. O zaman hiç mahkemeye gidip canımızı sıkmayalım. Madem hüküm belli.

Bence ne olursa olsun gidin ve kendinizi anlatın sonucta en gaddar mahkeme olabilir ama ne olacağı belli olmaz herşeyin hayırlısı olsun inş o kadar farklı ni konumdayız ki kimse sonunu kestiremiyor

Bla Bla Bla, 1 saat önce yazdı:

Kendi davamda, duruşma tarihinin erkene verilmesini ben de olumlu olarak değerlendirmiş ve duruşmadan sonra 15 gün içinde kararın çıkmasını beklemiştim. Ancak duruşma üzerinden 3 ay geçti ve kararım henüz çıkmadı. Hatta kararın çıkmaması nedeniyle şöyle de bir başlık açmıştım. Duruşma Sonrasında İdare Mahkemesi Kararının Açıklanmasının Gecikmesi.

Bu nedenle, duruşmanın erkene verilmesi olumlu olsa da, temkinli olmanızı tavsiye ederim. Yoksa yaşanılan hayalkırıklığı büyük olabiliyor. 

Umarım en kısa zamanda mahkeme kararını açıklar ve görevinize başlarsınız.

Göreve başlamak mı malesef ki idare mahkemesi kararlarını uygulamayan tek kurum olan EGM de calısıyordum yani kazansam da Danıştay'ı kazanana kadar hicbir kararı uygulamıyorlar hemde hukuken 30 gün icinde başlatma zorunlulukları olmasına rağmen ülkede hukuk mu var ki kimlerden medet umacağız? Gidince göreceğim nasıl bir ortam 😊

• Teşekkür 1
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaslar bir sorum olacaktı. Bana gecen hafta idare mahkemesinden ret kararı geldi ve 2500 tl gibi bi avukatlık ücreti çıkarmışlar. Bölge idare mahkemesine basvurmayi düşünüyorum. Karar kesinlestikten sonra mı ödemem gerekiyor bu meblağı  aceba?

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bozok999, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaslar bir sorum olacaktı. Bana gecen hafta idare mahkemesinden ret kararı geldi ve 2500 tl gibi bi avukatlık ücreti çıkarmışlar. Bölge idare mahkemesine basvurmayi düşünüyorum. Karar kesinlestikten sonra mı ödemem gerekiyor bu meblağı  aceba?

Yardımlı açtıysan ödeme ama adlı yardımsız açtıysan ödemem gerekiyor bendede aynı sorun var ama 5 ayı geçti ödemedim bakalım ne olacak bi üst mahkemeye adlı yardımlı basvur

Sabah  ismail küçükkaya ve tbb başkanı khkli konusuna degindiler 

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...