İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@altuğ Hayırlı olsun.Bizlere verdiğin istatistik bilgileri için teşekkür ederim.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 4 saat önce yazdı:

Ben Altuğ

KABUL

Kurum Enerji Bakanlığı Uzman

Kriter 2014 yılı gazete aboneliği 

2016 senesinde 672 ile kurum içi amir kanaativs.ile KHK ile işine ekmeğine son verilen ben 5 sene 9 ay sonra göreve iade haberini aldım. 

Siz forum üyeleri ile bugün öğleden sonra sistem üzerinde gördüğün kabul kararını büyük bir umut olması dileğiyle paylaşıyorum. 

Hepinizi tanımadan sevdim dilerim buruk da olsa bu güzel haberleri geride bekleyenlere ama az kaldı 🙂 gelsin.

İdari yargı sürecinin 1 sene içerisinde tamamlanıp göreve iadelerin idare mahk marifetiyle olacağını düşünüyorum bu aşamada olanlar için. 

Umudumu kaybetmedim heyecanımı kaybetsem de beni buradan tanıyan herkese benim de tanıdıklarıma forum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dayanışma oldu uzun zamandır psikolojik olarak eskiden beri

Güzel haberler dilerim herkese.

Ben Altuğ

KABUL 

Namı diğer istatistik tutan adam 🙂

Harika bir haber. 🎊 Çok sevindim hayırlı uğurlu olsun 🙂

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aequitas, 50 dakika önce yazdı:

Değerli forum sakinleri. Sabah inceleme devam yazıyordu. Saat 8 gibi bakmıştım. 10 gibi kahvaltı masasında 0312 li numara aradı. YÖK ten aradığını ve iade edildiğimi soyledi. Akşam 5 gibi sistemde kabul yazdı bu sefer.

Allah masum olan herkese bu sevinci yaşatsın yaşayacağına da zerre şüphem yok. İade oldunuz dediklerinde ne sevinebiliyorsunuz ne de üzüntü. Değişik bir his. Döndüm kaldım. Şimdi tercih yapıp yollayacakmisim. Kriter soran arkadaşlar olacaktır.

2008 de açılmış ve 2013 te kapatılmış kiralık kasa ve kurum kanaati...

Herkes sağlığına dikkat etsin...

Slm

Aequitas

Güzel haberler mutlu ediyor 🤗 Hayırlı uğurlu olsun

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aequitas, Bir saat önce yazdı:

Değerli forum sakinleri. Sabah inceleme devam yazıyordu. Saat 8 gibi bakmıştım. 10 gibi kahvaltı masasında 0312 li numara aradı. YÖK ten aradığını ve iade edildiğimi soyledi. Akşam 5 gibi sistemde kabul yazdı bu sefer.

Allah masum olan herkese bu sevinci yaşatsın yaşayacağına da zerre şüphem yok. İade oldunuz dediklerinde ne sevinebiliyorsunuz ne de üzüntü. Değişik bir his. Döndüm kaldım. Şimdi tercih yapıp yollayacakmisim. Kriter soran arkadaşlar olacaktır.

2008 de açılmış ve 2013 te kapatılmış kiralık kasa ve kurum kanaati...

Herkes sağlığına dikkat etsin...

Slm

Aequitas

701 KHKLI sade ve sadece insan...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Maşallah güzel haberlere. 
Darısı bir umut hala karar bekleyenlere olsun. 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar

Öncelikle iade olan arkadaşları tebrik ediyorum, hayırlı olsun

19.idare mahkemesi hakkında bilgisi olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

Bekleyen arkadaşların  da, red alıp mücadeleye devam eden arkadaşların da her şey gönüllerine göre olsun.

Güncelleme • • first aid
yanlış bilgi

679 KHK- Komisyon Red (10.03.2022)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Temple Granden, 12 saat önce yazdı:

Kabul alanlara hayırlı olsun...

sayın @Karagözverdiğiniz cevap için tşk ediyorum.

İade olanların mutluluğunu kursaklarında bırakmak ya da bazı cümlelerinde özellikle kasıt arayıp polemik yaratmak gibi bir niyetimin olmadığını öncelikle belirtmek isterim.Kişlerle de bir sorunum yoktur kimseyi tanımam etmem.Sizler kadar yaşayamasakta bu mutluluğu iade olmuş gibi içimizde hissettiğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Kişilik olarak alıngan bir yapım yoktur ama konu fetö olunca konu hassas olunca insan ister istemez bazı şeylere  takılabiliyor.Özetle genellikle iade olanların masum olan herkesin, kendinden emin olanların,kendini suçlu hissetmeyenlerin gibi kurulan cümlelerden ne anlamam gerektiğini sorguluyorum?buzağı aramıyorum...

her platformda kendini ispatlayabilecek beraat almış,KYOK almış bu konuda aksi yönde hiçbir şey söylenmeyen insanlar varken elleri kolları bağlı bir şekilde olmayan adaletin gelmesini beklerken dönememiş olmamızı masum olmadığımız,kendimizden emin olmadığımız olarak mı düşünmeliyiz?Ne halt olduğunu bilmediğimiz birileri ya da biri benim gibileri fişlerken fişleyenlere soru sormak gibi pek tabii hakkımızı kullanamazken nasıl ispatlayalım masum olduğumuzu,suçsuzluğumuzu?Bir gazeteci müsveddesinin kaç kişinin dosyasını gönderdim hepsi de masum çıktı geri döndü derken nasıl ve ne şekilde bu kişilerin döndüğünü mahkemeye sormama rağmen bir sonuç alamamışken kim karar verdi bunların masumluğuna da komisyonsuz döndüler?masumluktan kasıt nedir, kendinden eminlik nedir,irtibat iltisak gibi olmasın bu kavramlarda? Sırf namaz kılıyorum diye sen fetöcü olabilirsin dediler bana aynı sofrada oturup yemek yediğim zavallılar?Şimdi kılmıyorum hangi kalıba girmeliyim?

Sonuç olarak; Mahkemenin verdiği kararlar dikkate alınmayıp sadece komisyonun verdiği kararlar masumluğumuzun suçsuzluğumuzun ispatı olacaksa birlikte sevinmemizin üzülmemizin bir anlamı yok demektir.

Başta da söylediğim gibi polemiğe girmek için yazmadım bunları iade olanları,olacakları şimdiden tebrik ederim.Yazdıklarımdan dolayı yanlış anlaşıldıysam üyeliğim iptal edilebilir sayın @Karagöz...

İyi akşamlar.

Sayın Temple Granden, bu şekilde denmesini biraz içinde bulunduğumuz faşistik baskıcı döneme biraz da internet ortamında insanların birbirini tanımamasına bağlıyorum. Ama şu da bir gerçek, sabah gördüğünüz birine "masumsan günaydın" deseniz veya yeni girdiğiniz bir ortamda "kendinden emin olanlara selamun aleyküm" falan deseniz net kavga çıkar 🙂 

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 5

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 19 saat önce yazdı:

Ben Altuğ

KABUL

Kurum Enerji Bakanlığı Uzman

Kriter 2014 yılı gazete aboneliği 

2016 senesinde 672 ile kurum içi amir kanaativs.ile KHK ile işine ekmeğine son verilen ben 5 sene 9 ay sonra göreve iade haberini aldım. 

Siz forum üyeleri ile bugün öğleden sonra sistem üzerinde gördüğün kabul kararını büyük bir umut olması dileğiyle paylaşıyorum. 

Hepinizi tanımadan sevdim dilerim buruk da olsa bu güzel haberleri geride bekleyenlere ama az kaldı 🙂 gelsin.

İdari yargı sürecinin 1 sene içerisinde tamamlanıp göreve iadelerin idare mahk marifetiyle olacağını düşünüyorum bu aşamada olanlar için. 

Umudumu kaybetmedim heyecanımı kaybetsem de beni buradan tanıyan herkese benim de tanıdıklarıma forum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dayanışma oldu uzun zamandır psikolojik olarak eskiden beri

Güzel haberler dilerim herkese.

Ben Altuğ

KABUL 

Namı diğer istatistik tutan adam 🙂

Çok çok sevindim gözleriniz aydin olsun .Foruma katkılarınız için  teşekkürler 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 KHK sendika SGK  kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...