İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@Bob Marley 6 yıl sonra 1 eylülü tekrar yaşadık sadeceben değil annem babam çocuklar vs...herkes yaşadı bilmiyorum mahkemelerden sendika kurum kanati dönen var mı?Geride kalanlara çokça sabır .Çok fazla hayal kurup da dönünce ev Alcam dönünce şunu yapcam demeyin sona kalıp da red yemek çok büyük hayal kırıklığmiy.Bazen diyorum çocukluğumuz gençliğimiz hayallerimiz çocuklarımızın geleceği mesleklerimiz geri gelir mi ?

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 30 dakika önce yazdı:

@Bob Marley hocam şuana kadar sadece sendikayı bırak ysninda birkaç kriter ile dönen arkadaslarmiz oldu.Bulundugum ilçede de vardı .Sendikayı gerekçe gösterip kurum kanati verilemez.Kurum kanati olumsuz olsn dosyada 6 yıl beklemez.Ki biz dosyayi sordurdugumuzda sadece sendika denip eklenen kurum kanati üzdü neyse hukuk çerçevesinde hakkımızı arayacagiz.Bakslim haksız yere giden emek gelirse 😭😭

Gerçekten saçma sapan bir karar. Sendika + banka ile arkadaşım döndü. Ben de sendika ile bekliyorum ama sizin kararınız bizim gbi sadece sendikadan bekleyenler için umudumuzu yerle bir etti. UYAP'ı bir kontrol edin hakkınızda dava açılmış mı? Hocam mesela siz dosyanızı kimden sordurdunuz? Gerekçeli karar elinize geçti mi? Eşiniz çalışıyor mu? Kurum kanaati derken okuldan mı geliyor bu kanaat ilçe mem'den mi, bunu araştırdınız mı? Allah yardımcınız olsun değerli hocam. İnsallah idare mahkemesinden dönersiniz. 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@GamerTeacher63 hocam adli idari işlem yok. Soruşturmada yok.calistigim kurumda ilçe şube müdürü eski müdür yeni müdür herkesle görüştüm soran olmsmis.Esim 4 yıl önce red aldı .Eşim ceza aldı hocam 😔Kurum kaanati neymiş ben de merakla bekliyorum bakalım .

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyona başvuruyu avukat yapmıştı,O dönemde;Sorum şu ki,

komisyon sayfasında yazan ne avukatın ne de benim adreslerimiz güncel değil,Tebliğ nasıl yapılacak Mernis adresim güncel ama.Kurum tarafında aranma falan oluyor mu acaba...

677-İncelemeye Devam-Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, Bir saat önce yazdı:

@GamerTeacher63 hocam adli idari işlem yok. Soruşturmada yok.calistigim kurumda ilçe şube müdürü eski müdür yeni müdür herkesle görüştüm soran olmsmis.Esim 4 yıl önce red aldı .Eşim ceza aldı hocam 😔Kurum kaanati neymiş ben de merakla bekliyorum bakalım .

Değerli hocam ancak dualarımızla birbirimize yardımcı olabiliyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 4 dakika önce yazdı:

Bugün işe başladım eski görev yerimde bir yan odada

komisyon karar numarası 26.180 lerde tarih 10.05.2022 güzel haberler almanız dileğimle.

Tekrardan hayırlı olsun.Bir daha Allah ayağınıza taş degdirmesin.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 54 dakika önce yazdı:

komisyon karar numarası 26.180 lerde tarih 10.05.2022 güzel haberler almanız dileğimle.

çok sevindim hocam gözünüz aydın darısı hepimizin başına inşallah. meraktan soruyorum. çok değişiklik var mı kurumunuzda? işleyişe, personel profiline, yöneticilere, kurum kültürüne dair vs. gözlemlerinizi merak ettiğimden soruyorum. tekrar kutlarım.

677EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 1 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun tekrardan . Güzel haberlerle biraz olsun ferahlıyoruz.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamlar bugün çalışmadığım yerden ihraç oldum. Eve pttden kağıt geldi. Psikolojim berbat. Bundan sonraki süreç nasıl işler bilginiz var mı 

4B Mübaşir - 2016 Açığa alınma,  adli KYOK,  2018 göreve iade, 2019 istifa, 2021 yeniden soruşturma, adli süreç devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...