İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Vardırbirhayr, 13 saat önce yazdı:

Bu karar metnine nasıl ulaşabilirim acaba.

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, Bir saat önce yazdı:

Bu karar metnine nasıl ulaşabilirim acaba.

Danıştay'ın web sitesinde bu karar mevcut değil maalesef, kararla ilgili sadece aşağıdaki kısmı bulabildim.

lhryjq4.jpg

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aklima, 29.10.2022 - 10:32 yazdı:

Günaydın forumdaşlarım,

Lafa gelince haktan, milli iradeden, milletin egemenliğinden bahsedip bu kelamları ağızlarından düşürmeyip, milletimin egemenliğinin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin bizzat millet tarafından seçilmiş vekillerinin oy birliğiyle verdiği ATATÜRK soyadını ağzına alamayanlara rağmen Cumhuriyetimizin doğum günü kutlu olsun, bayramımız kutlu olsun.

Bu tür konular sadece kısır tartışmadan ibaret gündemin Atatürk laiklik cumhuriyet gibi konularla meşgul edilmesi bize zarar verir gündem olma şansımız azalır.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mrb Arkadaşlar. 

Mart-2022 ayında RED almıştım. Kurum açtığım davanın savunmasında İdare Mahkemesine savunma verdi. "Ekli GİZLİ belgelerin UYAP sistemine yüklenmemesi" notu düşmüş. İtirazım neticesinde sözkonusu belgeler tarafıma gönderildi. Kurum kanaati (15 Temmuz öncesi BİMER şikayeti, SMS, Kimse yokmu 100₺ bağış, otomatik ödemelerin ve tüm birikimlerin olduğu banka hesabı.)  ile ihraç olmuşum. 

Dikkatimi çeken hakkımda yapılan fişlemede "DDK listesinde ismi olması" diye yazılmış.

DDK listesi hakkında bilgisi olan var mıdır? Nedir bu DDK listesi?

Aysegul Oz, 36 dakika önce yazdı:

Canlar iadeeee😭😭😭 

Tarifsiz duygular içindeyim. Mutluluk ve üzüntüyü aynı anda yaşamak tarif edilemez bir yorgunluk yaşatıyor. Yılların birikmiş duyguları patlıyor. 

İki haftadır bakmıyordum. İl milli eğitimden aradılar. Sadece çığlık attığımı hatırlıyorum. Narkozdan uyanırken saçmalarsin ya işte öyle...

Mücadelesi bitmeyen arkadaşlarım. Sizler temize çıkana kadar gerçek manada mutlu olmam mümkün değil. Kederimiz de mutluluğumuz da bir...

Hayırlı olsun. Gözünüz aydın.

677/Tarım.Orman/AdliYok/RED (Kurum Görüşü)/21. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Aysegul Oz çok duygulandım ve sevindim 💙 bundan sonra gönlünüz yorulmaz inşallah 🌹

TSK ohal sonrası kurum ihracı . İlk mahkemede beraat kesinleşti . Van 3. İdari mah. Ret . Erzurum BİM dava devam ediyor . 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Demirci, 28.10.2022 - 21:10 yazdı:

İdare mahkemesi aşamasında erisebildigim dosyamdaki kurum kanaatinin lafzindan bazı kişilerin hakkımda iftira attığı anlaşılıyor, ancak, söz konusu kurum kanaati yazısı tahmin edeceğiniz uzere imzasız (yani anonim bir yazı, tanık beyanı filan degil). Bu kurum kanaati yazısını ohal komisyonuna iletmek üzere oluşturulmuş üst yazıda ise donemin personel genel müdürünun imzası var (ekinde kurum kanaati bulunan üst yazı ohal bittikten sonra komisyona iletilmiş). Öte yandan, bu şahıs beni hiç tanımaz, ben de onu tanımam, imzasiz kurum kanaati yazisini kurumda büyük ihtimalle başkaları hazirlamistir. Hal böyleyken, personel eski genel müdürüne karşı iftira davası açabilir miyim? İçimden bir ses dava açsam da birşey tutturamazsin diyor. Dava açmazsam bilahare hak kaybına uğrar miyim? Böyle bir dava idare mahkemesi sürecimi nasıl etkiler? 

Bu konuda tecrübesi olan var mı?

2 tane avukat ile görüştüm.  Otur oturduğun yerde mealinde görüş beyan ettiler.  

Ben de bİMER şikayetini kimin yaptığını öğrendim 6 yıl sonra mahkeme evrakları arasından. Kızgınlıkla savcılığa suç duyurusu, iftira için ceza davası, tazminat davası açmak geldi içimden ama avukatlarla görüşünce HUKUK SİSTEMİnin benim düşündüğümden farklı olduğunu tekrar öğrendim. Bu konjonktürde uğraşma boşuna dediler. 

677/Tarım.Orman/AdliYok/RED (Kurum Görüşü)/21. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 44 dakika önce yazdı:

Canlar iadeeee😭😭😭 

Tarifsiz duygular içindeyim. Mutluluk ve üzüntüyü aynı anda yaşamak tarif edilemez bir yorgunluk yaşatıyor. Yılların birikmiş duyguları patlıyor. 

İki haftadır bakmıyordum. İl milli eğitimden aradılar. Sadece çığlık attığımı hatırlıyorum. Narkozdan uyanırken saçmalarsin ya işte öyle...

Mücadelesi bitmeyen arkadaşlarım. Sizler temize çıkana kadar gerçek manada mutlu olmam mümkün değil. Kederimiz de mutluluğumuz da bir...

Hayırlı olsun hocam sizin adınıza çok mutlu oldum darısı biz bekleyenlerin başına inşallah

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 1 saat önce yazdı:

Canlar iadeeee😭😭😭 

Gözünüz aydın Hocam..

693 KHK-MSB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Anamurlu, Bir saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam sizin adınıza çok mutlu oldum darısı biz bekleyenlerin başına inşallah

Sağolun hocam.Tüm masumlar iade olunca gerçek anlamda mutlu olacağım 

Uçurtma, 27 dakika önce yazdı:

Gözünüz aydın Hocam..

Teşekkürler hocam 

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...