İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

vergici672, 19 saat önce yazdı:

Onlar sizi işten çıkarmazsa, ya da haklı sebebe bağlı olarak ayrılmazsanız kıdem tazminatınız yanar. 

Başka iş yerinde çalışabilirsiniz, ancak burası ile yaptığınız sözleşme buna müsaade etmiyorsa, buradan yazılı olarak bir izin alın bu konuda.

Hocam ilginiz ve cevabınız için  teşekkür ederim. 

lacivert dosya 677 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
wildPuppy, 9 saat önce yazdı:

https://www.gercekgundem.com/guncel/219889/ihrac-edilenlerin-tbmmye-girisi-yasaklandi

sıcak taze mis gibi hocam ? 6 saat önce geçti. Kimi haber sitelerinde devletten ihraçlar diyor kimisinde meclis ile ihraç diyor. Yarına netleşir heralde

Aslı nedir bilmiyorum ama bu haberde meclisten ihraclar diyor. Mesela, mecliste çalışan bazı devlet memurları (uzman, uzman yrd. vb) da KHK ile ihraç edilmisti, ayrıca ihraç vekiller ve vekilligi dusenler de var. Bu haberde kastedilen bu tarz eski kamu görevlileridir diye düşünüyorum.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Günaydın mm Kabul aldım .CD kodum ile fişlemem vardı ve 2009 yılında  sohbet iftirası vardı.Takipsizlik almıştım bu senin başında..şube geçmişim de vardı.iki gün komisyon sayfasına bakmamıştım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 9 saat önce yazdı:

https://www.gercekgundem.com/guncel/219889/ihrac-edilenlerin-tbmmye-girisi-yasaklandi

sıcak taze mis gibi hocam ? 6 saat önce geçti. Kimi haber sitelerinde devletten ihraçlar diyor kimisinde meclis ile ihraç diyor. Yarına netleşir heralde

Meclisten ihraç edilenler için almışlar bu kararı. Bunu diğer kurumlar da yapmışlardı zamanında. Hukuksuz bir karar ama yaşadıklarımız yanında basit bir şey. Enseyi karartmayın.

Lebron, 9 saat önce yazdı:

böyle bir yorum yapılmış ama ben bir yorum yapamiyorum..Sizce olabilir mi böyle birsey...

Twitterın klasik takipçi kasıcılarından biridir bu. Adamı tanımıyorum ama yaptığı yorumdan belli. Zeuslar vb.'ler hep aynıydı. Okuma yazmayı bilmeyen adamlar, gizemli gizemli konuşunca bizim millet bayılıyor takip etmeye. Yıllarca memleket siyasetini Kurtlar Vadisinden izlemiş milletten bahsediyoruz.

Karagöz, 8 saat önce yazdı:

Sayın Hocam, Sayın Abdullah Gül'ün bir daha cbaşkanı olması çok zor. Ancak bir gün KHKlar iptal olacaksa şu şu kurumlara iptal, bunlara devam denmesini beklemem. Gerçi bu ülkede herhangi birşeye "beklemem" demek bile aşırı iddialı, o yüzden düşük olasılık diyorum ?

KHKların iptali Fetönün tekrar iktidar olması demek zaten değildir. Kimin terörist olduğu kararını, öteden beri terör suçlarındaki tek yetkili merci olan ceza mahkemelerine bırakalım demektir. Terör suçları daha önceden de devlette çalışmaya engel suçlardandı.

Son iki cümleye ben şahsen katılmaktayım.

1-Abdullah Gül artık evinde dinlensin bi zahmet. 70'ine geldi, cesareti de yok...

2-Fetö bu saatten sonra bi halt edemez. Ağır topları bastı gitti. Millet de yüzünü gördü. Cemaatlerinden olup da hain yüzlerini görmeyen garibanlar da gördü yüzlerini. KHK'ların iptalinin bu memlekete zararı olmaz. Bunun herkes farkında. Ama memlekete huzur, barış gelmesini istemeyen, şiddetten, gerginlikten beslenen bir iktidar var. Bu nedenle de KHK'ların iptali bu adamlar döneminde zor. 

• Beğeni 4
  • Onaylama 5

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun kodlamalar neydi acaba?

Benimkini bilmiyorum ama eşiminki SCD di

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakışır.., 14 dakika önce yazdı:

Benimkini bilmiyorum ama eşiminki SCD di

Çok geçmiş olsun 

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 2 saat önce yazdı:

Meclisten ihraç edilenler için almışlar bu kararı. Bunu diğer kurumlar da yapmışlardı zamanında. Hukuksuz bir karar ama yaşadıklarımız yanında basit bir şey. Enseyi karartmayın.

Twitterın klasik takipçi kasıcılarından biridir bu. Adamı tanımıyorum ama yaptığı yorumdan belli. Zeuslar vb.'ler hep aynıydı. Okuma yazmayı bilmeyen adamlar, gizemli gizemli konuşunca bizim millet bayılıyor takip etmeye. Yıllarca memleket siyasetini Kurtlar Vadisinden izlemiş milletten bahsediyoruz.

1-Abdullah Gül artık evinde dinlensin bi zahmet. 70'ine geldi, cesareti de yok...

2-Fetö bu saatten sonra bi halt edemez. Ağır topları bastı gitti. Millet de yüzünü gördü. Cemaatlerinden olup da hain yüzlerini görmeyen garibanlar da gördü yüzlerini. KHK'ların iptalinin bu memlekete zararı olmaz. Bunun herkes farkında. Ama memlekete huzur, barış gelmesini istemeyen, şiddetten, gerginlikten beslenen bir iktidar var. Bu nedenle de KHK'ların iptali bu adamlar döneminde zor. 

Filler tepişince olan çimlere oluyor.

Allah ile aldatırlar!.. 15 Temmuz’da tescillenmedi mi?..

Allah ile aldatırlar!.. Sonra da satarlar!.. 15 Temmuz’da tescillenmedi mi?..

Aldatılanlardan bir olan Tayyip Erdoğan (!) dememiş miydi; “Tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı hiyanet…” diye…

İğneyi batırmak istediğim yer; tabandakiler… O saf ve temiz insanlar…

Elektrik faturasını Bank Asya’ya yatırdığı için mapuslarda çürüyenler… KHK’larla işlerinden atılıp aklandıktan sonra açlığa mahkum edilip bir türü görevlerine iade edilmeyenler… Sahip çıkabiliyor mu FETÖ bu garip insanlara?.. Ağa babalarının bir çoğu yurt dışında zevkü sefa içinde yaşıyor. Hâlâ Türkiye’nin başına yeni çoraplar örmek için dış güçlerin oyuncağı olarak hain planlar yapıyorlar. “Tabanı ibadet” olan gariplere sahip çıkıyorlar mı?.. Sahip çıkan var mı?.. “Onlar kodeste bizim için dua etsin”… Öyle mi?..

https://www.korkusuz.com.tr/aninda-satarlar.html

Güncelleme • • Klarnet
.
  • Beğeni 2
  • Katılmama 2

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Facebook ta birisi  ret aldığını paylaşmış.

Adalet bakanlığı 701 KHK. Kriter 2015 öncesi sohbet iddiası ve kurum kanaati.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...