İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@Edep hocam benim sorumda gözünüzden kaçtı galiba sizin kurum görüşü alınmıştı hatırladığım kadarıyla eşinizin alinmiydi acaba bilgi verirseniz seviniriz 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 38 dakika önce yazdı:

@Edep hocam benim sorumda gözünüzden kaçtı galiba sizin kurum görüşü alınmıştı hatırladığım kadarıyla eşinizin alinmiydi acaba bilgi verirseniz seviniriz 

Evet. 6 hafta önce onunda kurum görüşü alınmıştı. Yine de aynı hafta beklemiyorduk

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Fibonacci, 18 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, eşim için takip ediyorum az önce tarafina verilen RET kararını gördüm...

Kurum MEB

672

Sendika üyeliği vardı (2.kuruluştan son ana kadar)

Ve BES vardi. 

Karar elimize ulaşırsa başka ne suçu varmış göreceğiz.

Rabbim hepimize Hukukun adil bir şekilde yönetildiğini göstersin.

Çok üzüldüm dört buçuk yıl sonra bu kararı almak çok ağır. Allah güç versin

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Edep, 14 saat önce yazdı:

Ve nihayet beklenen güzel haberi aldık. Hem de mucize gibi. Hem ben hem de eşim . İade olduk. 

İkimizde sendika ve çocuğun okulu vardı. Ben de  BES vardı ama kısa süre sonra dondurmuştum. Sendikada BES de hatır işi idi. Kabus bitti çok şükür.Bekleyenlere de nasip olur inşallah.

Bu hafta başında ben iademi yazdığımda bizede nasip olsa, eşimle bekliyoruz yazmıştınız. Okuyunca çok çok mutlu oldum. Tekrar hayırlı olsun 

Güncelleme • • Pınar Karakaş

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Edep @Mizan-27 

Teşekkür ederim genç orta yaş grubuna belki farklı bakabilirler yani bu adamları fetoculer yakmış biz de hayatlarına benzin dokmeyelim babından adam 35 inde 40 ında 45 inde emeklilik 60 yaş ne yapacak bu insan bunca sene özelde tırmalıyor çoluk çocuk var ekmek derdinde bir şeyi de yok bu insanları kurtaralım bari komisyondan denebilir zaten emekli olan ya da yakın olan komisyondan dönse bile parasını alıp yeniden dilekçe verir diye düşünüyorum 

Mizan kabul al da ben iade deyip girip çıksan da yeter bize ?

• Beğeni 1
  • Katılmama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun çok güzel bi haber. Kurum aranma var mıydı hocam. Ben de 28 ay sendikadan bekliyorum

Saolun. İnanın bilmiyorum bizim dönemdeki idari kadronun hepsi değişti..arayıp soran 1-2 öğretmen arkadas bi ara gecen sene idi yanılmıyorsam sizi sordular vs demisti.olumlu yada olumsuz renk belli etmedi..kimseyi de tanımıyorsunuz malum..zaten işten güçten ekmek derdinden cok detaya da inemedik açıkcası..

Rabbim sizlere de en kısa zamanda yaşatsın..

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olanlara hayırlı olsun.red alanlara bütün fetö ile alakasızlara da  geçmiş olsun.Benim inceleme devam ediyor.Kurum EGM.2004-2009 SGK, 2006-2012 banka.SGK ve bankadan 2018 de  BERAAT ettim.Talimatla para yatirilmadigi beraat kararim da yazıyor.Fetö fıslemesi AD(Alan dışıfEtö üyesi kişilerden olmayan).Bank asya dışında da diğer faizsiz bankalarda hesabim oldugunu komisyona sundum.Faizsiz oldundan kullandığımı belirttim.SGK konusunda da kapatılmayan kurumlarda da calistigimi beyan ettim.SGK dokümanlarını ekledim dilekçeme. Durumumu değerlendirmek isteyen arkadaşların fikirlerini alabilirsem memnun olurum.Tesekkürler.

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 53 dakika önce yazdı:

@Edep @Mizan-27 

Teşekkür ederim genç orta yaş grubuna belki farklı bakabilirler yani bu adamları fetoculer yakmış biz de hayatlarına benzin dokmeyelim babından adam 35 inde 40 ında 45 inde emeklilik 60 yaş ne yapacak bu insan bunca sene özelde tırmalıyor çoluk çocuk var ekmek derdinde bir şeyi de yok bu insanları kurtaralım bari komisyondan denebilir zaten emekli olan ya da yakın olan komisyondan dönse bile parasını alıp yeniden dilekçe verir diye düşünüyorum 

Mizan kabul al da ben iade deyip girip çıksan da yeter bize ?

Siz bu kadar vicdanlı olduklarını düşünüyor musunuz gerçekten?

Çok iyi niyetlisiniz hocam.

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...