İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Karagöz, 27 dakika önce yazdı:

Merhabayın ahali,

Nasılsınız? Bir süredir giremedim. İyisinizdir umarım.

Sayın @rifkirifki0606, eşinize Allah'tan acil şifalar diliyorum.

@vergici672 emmi, komisyon kararınızdan biraz geç haberim oldu. Birilerinin vebal hanesine bir şeyler daha eklendi. Allah'tan size ve ailenize sabırlar dilerim.

Forumda yeni simalar da var. Hoş geldiniz dostlar...

Hocam meşguliyetiniz ve acınız vardı. Yine de özlettiniz.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 28 dakika önce yazdı:

Merhabayın ahali,

@vergici672 emmi, komisyon kararınızdan biraz geç haberim oldu. Birilerinin vebal hanesine bir şeyler daha eklendi. Allah'tan size ve ailenize sabırlar dilerim.

Herhalde sessiz sedasız "İade ettiler" diye düşünmeye başlamıştım ? Hocam 

Güncelleme • • phantom18
  • Beğeni 3
  • Kahkaha 4

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
rifkirifki0606, 3 saat önce yazdı:

Kıymetli arkadaşlarım, eşimde yapılan tetkikler sonucunda beyninde küçük bir portakal büyüklüğünde bir tümör olduğu ortaya çıktı. Cuma günü hastaneye yatış yapacağız, akabinde ameliyat olacak, sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Hayırlı akşamlar.

Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herşey düzelcek inşallah.çekilen acılar son bulacak.herkes mutlu olcak .sade zalimler üzülecek inşallah.Ümitvar olalım

Bugünde biraz pozitif şeyler yazayım dedim?

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar ceza dosyası istinafta olup da dosya sorgulama da açık dışında başka bir kavram çıkan var mi ön inceleme için atama bekliyor on inceleme de vb.şeyler yazan var mi arkadaslar

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstinaf süresi Bursa için yazıyorum.1.5 yıla yakın bi arkadaşın sürmüş.ilden ile değişebilir tabiki

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rifkirifki0606, 6 saat önce yazdı:

Kıymetli arkadaşlarım, eşimde yapılan tetkikler sonucunda beyninde küçük bir portakal büyüklüğünde bir tümör olduğu ortaya çıktı. Cuma günü hastaneye yatış yapacağız, akabinde ameliyat olacak, sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Hayırlı akşamlar.

Çok çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaallah

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rifkirifki0606, 12 saat önce yazdı:

Allah tez zamanda şifa versin @rifkirifki0606 

Karagöz, 10 saat önce yazdı:

Merhabayın ahali,

Tekrar hoşgeldin @Karagöz Özlettin kendini...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...