İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhaba idare mahkemesinden ret aldım sonra da bölge idare mahkemesine başvurdum ve geçenlerde almış olduğum takipsizliği de mahkemeye gönderdim.Merak ettiğim husus bölge idare mahkemesinde de idare mahkemesinde ki gibi mi işliyor süreç?Yani kurum bir cevap veriyor biz de ona cevaba cevap mı vereceğiz yoksa direk dosya üzerinden mi cevap veriyorlar .Danıştay sürecine geçen arkadaşlardan cevap verebilecek olan var mı acaba?

672 KHK - Ret - Banka - Ankara 19. İdari)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@kasirga61 idari mahkeme den yürütme durdurma için mi red aldınız kusura bakmayın süreci hiç bilmiyorum bizde dün yd için red aldık şuan bölge idari mahkesine mi başvuru yapacağız yoksa aynı yerde devam mı edecek anlamadım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 KHK EGM garson AD inceleme sürüyor ama benim artık adeletten beklentim telefonu alıp herkese isyan (küfür edesim) geliyor yeter artık daaa

falcao

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aynaz, 12 dakika önce yazdı:

@kasirga61 idari mahkeme den yürütme durdurma için mi red aldınız kusura bakmayın süreci hiç bilmiyorum bizde dün yd için red aldık şuan bölge idari mahkesine mi başvuru yapacağız yoksa aynı yerde devam mı edecek anlamadım 

İşe iade davanız Van'daki idare mahkemesinde devam edecek. Ama yd istediğiniz icin verilen ret kararına karşı Bölge İdare Mahkemesi'ne bir an önce baş vurabilirsiniz.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yorgun Geçmiş olsun kardeş, Kodlama dışında kriteriniz varmıydı? 14.BİM de martta sistemde davanın açıldığını gördük.Muhtemelen bizim kararda eli kulağındadır. Sizin esas no kaç tı acaba? 

701 EGM KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hicran, 4 dakika önce yazdı:

@Yorgun Geçmiş olsun kardeş, Kodlama dışında kriteriniz varmıydı? 14.BİM de martta sistemde davanın açıldığını gördük.Muhtemelen bizim kararda eli kulağındadır. Sizin esas no kaç tı acaba? 

teşekkurler. 1212

ustamir kanaati bide

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bölge mahkeme idare mahkemenin dosyası kararı üzerinden işlem yapar.eksiklik görürse belge v.b şeyler talep eder.14. bölge idare incelememiş bile 5 ayda karar verdi 25. idare kararı hukuka uygundur demiş.ret kararı bu kadar 1 sayfa hepsi.gererkçeli bir karar yok zaten

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 3 saat önce yazdı:

Düne ait bir karar.

Allahım ne kadar güzel bir paylaşım kararı alanın gözü aydın olsun dilerim Rabbimden bundan sonra hepimizin yüzü böyle bir haberle gülsün çünkü buna çok ihtiyacımız var

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 9 saat önce yazdı:

Dün 48 Milletvekili imzasıyla iktidar partisi kanun teklifi vermiş. Maddelerden birisinde; 7145 sayılı kanun kapsamında 31 Temmuz 2021 tarihinde bitecek olan kamu personelinin görevden çıkartılması ile ilgili sürenin 3 yıl daha uzatılması isteniyor. Madde 22. Farklı bir açıdan madde 12' de de göz altı süreleri yine 3 yıl daha uzatılmak isteniyor.

https://www2.tbmm.gov.tr/d27/2/2-3740.pdf

doymadılar, doyuramadık.

• Beğeni 3
  • Onaylama 6

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...