İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Mizan-27, 3 saat önce yazdı:

Yazıda bu bilgiler yok hocam. Nerden aldınız? Sabah programında mı söyledi?

Müge anlı bitti yaza girdik biliyorsunuz ?

sabah programı değilde sanırım Haber7 com da okudum Hürriyet de değinmiş darbecilere komisyona da başvurmuş ret verildi diye %92 şu kalmış dosyaların şeklinde Google da ohal komisyonu yazın çıkar haber sayfalarında oradan okudum kalan dosya 10.400 guncel durum

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 2 saat önce yazdı:

Sayin hocam buradaki rakamları nereden aldınız  bilmiyorum ama bu rakamlara göre iade oranı sizin bir önceki mesajınızdaki gibi 1/3 değil  1/5 zira 1100 dosyanın 240'ı kabul demissiniz o zaman iade oranı % 21'e kadar düşmüş haksızmıyım?

Hocam internette bı gazete haberinden muhtemel komisyon bilgi vermiştir dediğiniz gibi geçen 1,5 ayda 1100 dosyada 240 ise kabul kabul oranı yine %25 altına indi ama bu arada çok ret duyduk belki önümüzdeki 1,5 ay 1100 dosyada 450kabul verirler yine %35 lere çıkar kabul oranı diye düşünüyorum ortalaması

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
altuğ, 12 dakika önce yazdı:

Hocam internette bı gazete haberinden muhtemel komisyon bilgi vermiştir dediğiniz gibi geçen 1,5 ayda 1100 dosyada 240 ise kabul kabul oranı yine %25 altına indi ama bu arada çok ret duyduk belki önümüzdeki 1,5 ay 1100 dosyada 450kabul verirler yine %35 lere çıkar kabul oranı diye düşünüyorum ortalaması

Hocam verdiğiniz kaynakta öyle bir bilgi yok.Kaynağı paylaşırsanız seviniriz

https://www.yeniakit.com.tr/haber/bu-nasil-bir-piskinlik-goreve-donmek-icin-basvuru-yapti-1557160.html

Kaynak yeni akit arkadaşlar haber doğru

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 1 saat önce yazdı:

Müge anlı bitti yaza girdik biliyorsunuz ?

sabah programı değilde sanırım Haber7 com da okudum Hürriyet de değinmiş darbecilere komisyona da başvurmuş ret verildi diye %92 şu kalmış dosyaların şeklinde Google da ohal komisyonu yazın çıkar haber sayfalarında oradan okudum kalan dosya 10.400 guncel durum

Sabah programı derken güloğlu ile sabahları habertürkte program yapıyordu muharrem sarıkaya o yüzden öyle dedim ?

Güncelleme • • Mizan-27

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yaziyi yeni yafak yazmis. Haber 7 de haberleşirmiş. Inşallah bilgileri daha önceden almışlardır. Dün itibariyle alınan sayılarsa bunlar hâlâ hızlanmadılar demektir. Haber şurada:

https://m.haber7.com/guncel/haber/3119885-pes-dedirten-olay-TSKya-donmek-icin-basvurdular

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allahım sabir ver 18 ay oldu hala istinafta dosya  incelenme aşamasına geçemedi adlı tatil de geldi 40 gün daha bos geçecek 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
1eylül, 12.07.2021 - 17:53 yazdı:

Merhabalar.Ben perşembe günü iade kararımı gördüm.672 MEB. 20 ay sendika.Kurumun aranip aranmadigini bilmiyorum.Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.İçim geride kalan arkadaşlarım için  buruk.5 yildir bu günü beklemistim.Kararı gördüğümde çok mutlu olurum sanmıştım ama hiç hayal ettiğim gibi hissedemedim.Herkes cok mutlu.Birsuru kisi ariyor tebrik icin.Ama ben sevinemiyorum nedense.Maddi manevi cok zor gunler gecirdim 5 yıldir.Allah tum zor durumda olan arkadaslarimiza tez zamanda iade olmalarini nasip etsin.Kararnameler çok gun içinde çıkar bilgisi olan arkadaş var mı?

Hayırlı olsun hocam.?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 14 saat önce yazdı:

Edilecekti yapılacaktı görüşülecekti bla bla...

AKP içerisinde KHK rahatsızlığını yaşandığını belirten Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Sadece bankaya para yatırdı veya sendikaya üye oldu diye kamudan KHK ile ihraç edilen kişilere yönelik de bir düzenleme yapılması gerektiğinin altı çiziliyor.

Çünkü bu kişiler OHAL Komisyonu tarafından belirlenip görevlerine iade edilecekti.

https://m.haberturk.com/yazarlar/muharrem-sarikaya/3131186-ohalde-ne-olacak-

Aynı tarz yazıları 3 sene önce yazıyorlardı, bu kadar insanı yemlemekten başka bir şey değil.

w

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yeni karar paylaşılmış arkadaslar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...