İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Editör

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ağam bizimle eyleniyir.

Arkadaşlar yeni yargı reformunda şerefsiz haysiyetsiz tecavüzcü ırz düşmanlarını kurtarmak için somut delil aranacakmış somut delil olmadan tutuklanamayacakmış.

Adalet şaşmış hükümetin gözünü tamamiyle hırs bürümüştür. Burada bir sürü insan var somut delil olmadan işinden olan ailesi yıkılan yazıklar olsun gercekten . Herkesin Adaleti şaşar Allah'ın adaleti şaşmaz.

• Üzülme 1
  • Onaylama 8

1.derece yakın açığa alınma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 4 saat önce yazdı:

Bunu enteresan buldum. Cunku CHPde her kafadan bir ses çıkıyor bu konuda.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 7 dakika önce yazdı:

Bunu enteresan buldum. Cunku CHPde her kafadan bir ses çıkıyor bu konuda.

Bu konuda farklı ses çıkaran kafaların ağırlığı gittikçe azalıyor. Gördüğüm kadarıyla demokrat tavır öne çıkıyor. 

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Enerji bakanlığı ndan komisyon kararı bekleyen var mı aramızda ?

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar Bölge idare mahkemesi(istinaf) aşamasına geçen arkadaşlara bir kaç  sorum olacak müsadenizle;

1-Adli yardım talebim yoktu. 2.040 liralık MEB avukatlık ücretini hemen yatırmak gerekiyor mu? 
2-Banka ve yardım kuruluşu  ile ilgili istinaf emsal karar sitede mevcut mu? Baktım ama bulamadım.
3.İstanbul’dan Ankara bölge idareye başvururken dilekçenin başlığı nasıl olmalı?

4. Banka hareketleri vs ile ilgili her tür bilgi ve belgeyi ilk aşamada zaten idari dava dilekçesinde sunmuştum.Bu iki kriter ile ilgili tekrar aynı şeyleri yazmak gerekiyor mu?

30 günlük sürenin ortalarındayım.Sorularımın dışında dikkat etmem gereken neler olabilir? 
Aklıma hocamı meşgul etmemek adına etiketlemedim ama tavsiyesi olursa seve seve dinlerim ?

Bu kuyudan çıkacağız.İstinaf aşaması kaç yıl sürecek bilmiyorum ama İnşallah istinaf kararımı görmeye siyasi ömürleri yetmez.

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar garson sd EA nedeni ile 14. bölge idare ret verdi,danıştaya basvuran arkadaşlar az surem kaldı danıştay başvuru dilekçesi gönderebilir misiniz,teşekkurler

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

677 incelemeye dewam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 8.07.2021 - 12:30 yazdı:

Ohal komisyonu red kararım bikac gün önce elime ulaştı.677 KHK kurum EGM idi.Eski tarihli SGK kayitlarını yazmislar 2004-2009.kapatılmayan kurumlarda da çalıştım.onları yazmamışlar.çok karakterisiz ve haysiyetsiz bu kararı verenler.Digital veri inceleme bilirkisi raporunda "fetö üyesi degildir" tespitine rağmen Kakaotalk programı çıkmıştır yazmislar.Ulan ş.refsizler Kakotalk hala google playde var olan 100 milyondan fazla kez indirilen bir program.Kakaotalk programını fetö ile bir harf bile görüldüğümü ispat edin kayıtlarını cikarın ben ömür boyu idama razıyım.Bu kararı veren karaktersizler siz 1 ay yatmaya razimisiniz ben idama razıyım.Serefsizsiniz bu kararı veren adiler.ayrıca fetö beni "AD"(Alan Dısı)olarak kodladığı halde hic bundan bahsetmis haysiyetsizler.Fetönün de sizinde Allah belanızı versin

Geçmiş olsun. Sakıncası yoksa OHAL komisyonu karar sayınızı ve tarihini paylaşabilir misiniz? Kaç dosya kaldı daha bekleyenleyenler için bilgi olur.

Benim de inceleme devam ediyor.

Güncelleme • • Sibemol

692-MSB—KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...