İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

orhan123, Bir saat önce yazdı:

Merhaba herkese 

İdare mahkemesi sürecini UYAP üzerinden takip ederken bazı dosyalar açılmıyor. 

'' because it is either not a supported file type or because the file has been damaged ( for example, it was sent as an email attachment and wasnt correctly decoded ) ''

Hatası veriyor. farklı bilgisayarlardan denememe rağmen. 

Acaba farklı programlarla mı açılıyor, yoksa dosyanın içeriğine ben ulaşamadığım için mi hata veriyor. 

Bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkür ederim 

Desteklenmeyen dosya türü, hasar görmüş dosya ya da doğru şekilde çözümlenmemiş bir eposta Eki olabileceğini söylüyor. 

Buradan da anlayabileceğimiz şey, büyük ihtimalle indirdiğiniz ya da online açmaya çalıştığınız dosya uzantısını açabilen bir programa sahip değilsiniz (şayet indirme sırasında kesintiye uğramayı tam olarak indirebildiyseniz). Bu durumda dosya özelliklerinden dosya uzantısını öğrenin ve Google üzerinden bu uzantıdaki dosyaları açabilen bir uygulama indirip onunla açmayı deneyin ??

Güncelleme • • perde1un

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
orhan123, Bir saat önce yazdı:

Merhaba herkese 

İdare mahkemesi sürecini UYAP üzerinden takip ederken bazı dosyalar açılmıyor. 

'' because it is either not a supported file type or because the file has been damaged ( for example, it was sent as an email attachment and wasnt correctly decoded ) ''

Hatası veriyor. farklı bilgisayarlardan denememe rağmen. 

Acaba farklı programlarla mı açılıyor, yoksa dosyanın içeriğine ben ulaşamadığım için mi hata veriyor. 

Bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkür ederim 

Google Chrome ile dosyaları açmayı deneyin. 

Özellikle uzantısı .udf olan dosyaları açmakta zorlanabilirsiniz. Böyle uzantılı dosyaları açmak için UYAP Editör (https://UYAP.gov.tr/UYAP-Editor) programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Resim şeklindeki bazı dosyaların uzantısını (.tif veya .tiff) değiştirmeniz gerekebilir.

Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü gibi bazı birimlerden gelen evraklar şifrelenmiş olabiliyor. Bu tür dosyaları açmak için TÜBİTAK'ın İmzaGer (https://yazilim.kamusm.gov.tr/?q=/node/5) programını kullanmanız gerekir.

Şimdiye kadar karşılaştığım tüm ihtimalleri yazdım. 

Kolay gelsin.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaş ben de çıldırmaya başlayacağım artık, hala "incelemeye devam" ??

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlginç gelen bir durumla karşılaştım. Çalıştığım yerdeki ihraç polisin SGK dökümünde  01.09 2016 ihraç --- 04.01 2017 göreve iade edildi 657 S.K. 143 md. gereğince yazıyor o tarih aynı zamanda cezaevi tahliye tarihi. Böyle bir durumla karşılaşan varmı bunun anlamı nedir bilen varmı

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yarın 15 Eylül bir önceki komisyon açıklamasının üzerinden yaklaşık 3,5 ay geçti ve yıl sonu 31 Aralık tarihine de 3,5 ay var. 

Komisyon Eylül ortasında açıklama yaparsa mesela 9.400 dosya kaldı diyebilir ve bir sonraki açıklamayı da sene sonunda yapar görev süresi uzatılırsa gibi hareket ediyorlar maalesef.

Komisyondan kabul almak temennisiyle herkese gönül ferahlığı dilerim.

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlginç gelen bir durumla karşılaştım. Çalıştığım yerdeki ihraç polisin SGK dökümünde  01.09 2016 ihraç --- 04.01 2017 göreve iade edildi 657 S.K. 143 md. gereğince yazıyor o tarih aynı zamanda cezaevi tahliye tarihi. Böyle bir durumla karşılaşan varmı bunun anlamı nedir bilen varmı.Bu arada halen komisyondan karar bekleyenlerden

689-KKK-2019 ekim KYOK-komisyon ret- kurum kanaati-  idare mahkemesi süreci başladı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya rabbi sabir ver 20 ay oldu istinaftaki ceza dosyama sıra gelmedi daha en az 3 kere cimer e yazdım bir ışe yaramadı ne yapmam lazım arkadaşlar 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gunaydin arkadaşlar.Artık hepimiz çıldırmak üzereyiz.

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah sabir  versin 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...