İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Kerem Ç., 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar

Ben Beuwulf, Saitama, Mavi Çocuk, Ronin, Perde1un... Bugüne kadar sürüldüğüm tüm adlarımla size sesleniyorum. 

Az evvel KABUL kararımı sistemde gördüm, çok şükür  Allah büyüktür, herşey ona bağlıdır dedim hep öyle de oldu. Allah hakedem herkesi bu karanlıktan kurtarsın 

686 nolu KHK, KESK Eğitimsen

Yüzde 97'niz sağlıcakla kalın inşallah, kalmasını dilemediklerim kendini bilir, Allah'ın adaletine sevk ediyorum 

Bugün çok güzel haberler veriyorsunuz Sn.@Kerem Ç.  iadeniz size ve sevdiklerinize hayırlı olsun,darısı da diğer bekleyenlerimize olsun... 

Buraya yazmak bana da nasip olsun....( Tekerleme gibi oldu biraz...?

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Teacher, 40 dakika önce yazdı:

Kıymetli anneciğinizin mekanı cennet olsun,nur içinde yatsın öğretmenim Sn.@Lahzaa .Sizi gördüğüne ne çok sevinmiştir... 

Ben de evlatlarım için iade olmak istiyorum... 

Güzel öğrencilerinize benden çok selamlar söyleyin lütfen....

Sağ olun hocam  mesajınızı  inanın ağlayarak okuyorum inşallah sizin de iadenizi burdan okuruz selamlarınızı ileteceğim hiç şüpheniz olmasın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 18 dakika önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar az önce bende baktım. Arkadaşlar dan kararları görünce. 675 KHK İKM beraat edeli yaklaşık 4 yıl oldu. Hiç bir kriter yok du. Kurum görüşü alınali 10 ayı geçti. Şimdi kabul kararımı gördüm. Allah herkese yaşatsın inşallah. En çok da burda her şartlar da korkusuzca bize bilgi verip yardımcı olan Ali Haydar beye. İsminiz gibi aslan gibisiniz Tebrikler. Soru soran olursa burdayım. 

Ne güzel bir gün.Güzel haberleri paylaşan güzel insanlar sağolun,içimize bir ışık oluyorsunuz.Sn.@Ozan Aysu bundan sonraki yaşamınızda tüm güzellikler sizinle olsun

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cok cok cok sevindim hepiniz adina .Allah yolunuzu acik etsin.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 2 saat önce yazdı:

@Kerem Ç. Hayırlı olsun dostum çok sevindim senin adına darısı bizim başımıza inşallah? Biz KHK ler hukuksuzdur tüm khkler iptal edilmeli ve herkes iade edilmeldir diyoruz kim olursa olsun...Varsa bir suç buna yargı karar vermelidir

Mallesef Nusaybin eğitimsenden 2 ret haberi geldi az önce

Herşey için teşekkür ederim kıymetli dostum sn @Ali Haydar benim beklentim ilkin sizin ve @Ophelia'nın iade haberini duymak, sonrasında inşallah herkes bu çukurdan çıkar, iade haberini görür, işine gücüne devam edebilir ?? gerçekten yaşayan bilir ne çektiğimizi, inşallah rahmetli Cem Karaca'nın da söylediği gibi:

"doğarken ağladı insan, bu son olsun bu son..."

Sonsuz saygı ve hürmetlerimle ?????

Teacher, 1 saat önce yazdı:

Bugün çok güzel haberler veriyorsunuz Sn.@Kerem Ç.  iadeniz size ve sevdiklerinize hayırlı olsun,darısı da diğer bekleyenlerimize olsun... 

Buraya yazmak bana da nasip olsun....( Tekerleme gibi oldu biraz...?

Çok teşekkür ederim kıymetli hocam, inşallah en kısa zamanda sizlerin de iade haberleriyle mutluluğumuz katlanır ???

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ağlattınız hocam beni. Benim de hep hayalimdi pamuk anneme bu güzel haberi verebilmek. Iade olursam eger benim de ilk gideceğim yer canım annemin mezarı olacak.

• Beğeni 2
  • Üzülme 7

672 takipsizlik MEB inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 23 dakika önce yazdı:

^^Öğretmen yalvarmaz, öğretmen boyun eğmez, öğretmen el açmaz, öğretmen ders verir^^ şiarıyla öğretmenlik yapan tüm öğretmen arkadaşlarımın 5 ekim dünya öğretmenler gününü kutlarım.Ne güzel bir günde iade oldunuz, bugün iade olan tüm öğretmen arkadaşlara tekrar hayırlı olsun dileklerimi diler hayatlarında mutluluklar dilerim

Öğretmen kutsaldır ana gibi, baba gibi, vatan gibi, yar gibi... Benimle bu mesleği paylaşan, başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde giden tüm çağdaş öğretmen dostlarımın, yoldaşlarımın 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü kutlu olsun ? 

Hepinizi tekrar aramızda görmek dileğiyle ????⚖️

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...