İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ayaz54, 2 saat önce yazdı:

Bugünün iade haberi ben ve aynı dosyadan diğer arkadaşım tarım bakanlığı 679 nolu KHK ihraçlarıydık rabbim bekleyen tüm masumları biran evvel müjdelesin

Hayırlı olsun başka bekleyen var mı kurumdan son 2 kişi mi kalmıştı ve kabul geldi öyle mi sizin şikayet eden ihraç olanlardan birileri mi yoksa kurumdan sahte tipler mi il ve yaş konusunda bilgi veriseniz bir de işe girişler eski mi tekrar geçmiş olsun bu da bir hayat tecrübesi oldu bunu da gördük maalesef deyip hayata devam sevindim adınıza 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim incelemeye devam ?

672 sayılı khk incelemeye devam ediyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ayaz54, 3 saat önce yazdı:

Bugünün iade haberi ben ve aynı dosyadan diğer arkadaşım tarım bakanlığı 679 nolu KHK ihraçlarıydık rabbim bekleyen tüm masumları biran evvel müjdelesin

Hayırlı olsun gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

TSK ya hiç bakmıyorlar heralde.Bir tane karar yok.2017 KYOK hala karar yok.Komisyondakilere resmen bilendim.

Şu an biryerde çalışıyor olmamızın karar açıklanmamasına bir etkisi varmı acaba.

Nefer 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nefer, 2 dakika önce yazdı:

TSK ya hiç bakmıyorlar heralde.Bir tane karar yok.2017 KYOK hala karar yok.Komisyondakilere resmen bilendim.

Bende onu düşünüyordum. 668'den mesela ben ve benim gibi bir çok bekleyen var. Bunların içinde resen emekli olmasına rağmen kararı verilmeyen Albay, Kad.Kd.Bçvş. rütbesinde personel bile var. Neyi bekliyorsunuz kabul vermekten çekiniyorsanız verin ret kararını önümüze bakalım. Bu belirsizlik bizi duygusuzlaştırdı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 3 dakika önce yazdı:

Bende onu düşünüyordum. 668'den mesela ben ve benim gibi bir çok bekleyen var. Bunların içinde resen emekli olmasına rağmen kararı verilmeyen Albay, Kad.Kd.Bçvş. rütbesinde personel bile var. Neyi bekliyorsunuz kabul vermekten çekiniyorsanız verin ret kararını önümüze bakalım. Bu belirsizlik bizi duygusuzlaştırdı.

Başka bir kurumda olsaydım ihraç olmazdım, olsam bile şimdiye kadar 10 kere iade olurdum diye düşünüyorum kendi kendime. İşimiz zor, belki de zaman lehimize işliyordur. Son 8.000lere kalmak da bir başarı TSK personeli için.. 

672 j.gn.k.lığı subay soruşturma devam ediyor, kriter YOK.. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Şahin, 1 dakika önce yazdı:

Başka bir kurumda olsaydım ihraç olmazdım, olsam bile şimdiye kadar 10 kere iade olurdum diye düşünüyorum kendi kendime. İşimiz zor, belki de zaman lehimize işliyordur. Son 8.000lere kalmak da bir başarı TSK personeli için.. 

Bu konuda size katılıyorum. Başka bir kurumda olsam benim de ihraç olmak gibi bir durumum asla olmazdı. Maalesef dört kardeş asker olmanın çok zorluğunu yaşadık. Jandarma personeli olan iki biraderim göreve iade edildi. Ben ve büyük abim ise hala bekliyoruz. Bu ülkede asker olmak bedel ödemeyi gerektiriyor maalesef. Zamanında karşılıksız, fedakarca yapmış olduğum fazla mesailere ve kendime ayıramadığım zamana üzülüyorum. Başka bir şey umurumda değil artık.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MsK., 9 dakika önce yazdı:

Bu konuda size katılıyorum. Başka bir kurumda olsam benim de ihraç olmak gibi bir durumum asla olmazdı. Maalesef dört kardeş asker olmanın çok zorluğunu yaşadık. Jandarma personeli olan iki biraderim göreve iade edildi. Ben ve büyük abim ise hala bekliyoruz. Bu ülkede asker olmak bedel ödemeyi gerektiriyor maalesef. Zamanında karşılıksız, fedakarca yapmış olduğum fazla mesailere ve kendime ayıramadığım zamana üzülüyorum. Başka bir şey umurumda değil artık.

Diğer kardeşlerimin ihraç gerekçesi; benim tutuklanmam ve ihraç edilmemdi. Bunu özellikle belirteyim. TSK'da durum budur, diğer kurumdakiler bu konuda çok şanslı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Maliye de aynı malesef 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...