İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

adaletvarsanerde, Bir saat önce yazdı:

Evet gösterdiler.  Baya bir isim de var ama çoğu iş arkadaşı avukat hakim adalet bakanlığında çalışıyorsun gayet normal dedim ben iş gereği aramisimdir falan filan. 13 görüşme dediği hepsi arama degil SMS falan da var. Üzülmemek elde değil ya. Ben 2016 da bir soruşturma geçirip takipsizlik almıştım sonra göreve geri donmustum.  Eski yerime vermediler falan bende istifa ettim zaten hizmetli kadrosundaydim.  Az maaş alıyordum. Aynı zamanda atanamamış öğretmendim. Mübaşirlige derece yaparak girmiştim.  Yani kpss sırasında ilk siradaydim. Ne işimiz olur terörle merorle kahrımdan öleceğim. 

İlave olarak 13 görüşme var demişsiniz. 2013 sonlarından itibaren bu yapının Bylock kullandığı düşünülürse bende neden Bylock yok o halde diyebilirsiniz. Ayrıca Bylock içeriklerinde de yer almadığınız anlaşılıyor. Bu sizin lehinize olan bir durum ve ayrıca bundan başka bir sürü lehime olan durum var diyorsunuz. Emniyetin tespitlerini sanırım cep telefonundan arama-sms olduğu için Bilirkişi raporu olarak düzenletememişler. Bilirkişi raporu olmadan Hakim hüküm verebilir mi bilmiyorum. Dedim ya kendinizi fazla üzmeyin.

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adım yok, 25 dakika önce yazdı:

İlave olarak 13 görüşme var demişsiniz. 2013 sonlarından itibaren bu yapının Bylock kullandığı düşünülürse bende neden Bylock yok o halde diyebilirsiniz. Ayrıca Bylock içeriklerinde de yer almadığınız anlaşılıyor. Bu sizin lehinize olan bir durum ve ayrıca bundan başka bir sürü lehime olan durum var diyorsunuz. Emniyetin tespitlerini sanırım cep telefonundan arama-sms olduğu için Bilirkişi raporu olarak düzenletememişler. Bilirkişi raporu olmadan Hakim hüküm verebilir mi bilmiyorum. Dedim ya kendinizi fazla üzmeyin.

Hakkımızda hayırlısı napalım. Fetocu oldugu ortada olanlar siyasiler kenara çekiliyor bizim 10 sene önceki görüşme mahkemelik oluyor. Ne diyeyimki... Allah dayanma gücü versin. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 3

4B Mübaşir - 2016 Açığa alınma,  adli KYOK,  2018 göreve iade, 2019 istifa, 2021 yeniden soruşturma, adli süreç devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adaletvarsanerde, 7 saat önce yazdı:

Merhaba öncelikle herkese. Kasım ayında duruşmam var suçlama 17/25 öncesi mahrem imamla toplamda 400 sn görüşme ancak ben o zaman memur değildim nasıl imamım olsun. Birde albatros 4 sizce ceza alır mıyım özellikle adalet bakanlığından deneyimli arkadaşlar yazarsa sevinirim. 

Sayın adaletvarsanerde,

Kararların mahkemeden mahkemeye, hatta aynı mahkeme içinde kişiden kişiye bile değiştiği bir ortamda, hakkınızdaki kararın ne olacağını bilebilecek kahinlik yeteneklerine sahip olsaydık, takdir edersiniz ki, kendi ihracımızı da öngörür ve bu kadar ağır travmalar yaşamazdık. Bu yüzden, "sonuç ne olur" soruları yerine "kendimi savunmak ve beraat şansını artırmak için ne yapabilirim" soruları size yardımcı olmamız için daha uygun olacaktır.

Sabahtan beridir ne yazsam diye düşünüyorum sorunuza cevap olarak. Olumsuz konuşsak üzüleceksiniz, olumlu konuşsak şerbetliyor olacağız.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 2 dakika önce yazdı:

Sayın adaletvarsanerde,

Kararların mahkemeden mahkemeye, hatta aynı mahkeme içinde kişiden kişiye bile değiştiği bir ortamda, hakkınızdaki kararın ne olacağını bilebilecek kahinlik yeteneklerine sahip olsaydık, takdir edersiniz ki, kendi ihracımızı da öngörür ve bu kadar ağır travmalar yaşamazdık. Bu yüzden, "sonuç ne olur" soruları yerine "kendimi savunmak ve beraat şansını artırmak için ne yapabilirim" soruları size yardımcı olmamız için daha uygun olacaktır.

Sabahtan beridir ne yazsam diye düşünüyorum sorunuza cevap olarak. Olumsuz konuşsak üzüleceksiniz, olumlu konuşsak şerbetliyor olacağız.

Haklısınız sn karagöz. Allah herkesin yardımcısı olsun.

4B Mübaşir - 2016 Açığa alınma,  adli KYOK,  2018 göreve iade, 2019 istifa, 2021 yeniden soruşturma, adli süreç devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adaletvarsanerde, 8 saat önce yazdı:

Merhaba öncelikle herkese. Kasım ayında duruşmam var suçlama 17/25 öncesi mahrem imamla toplamda 400 sn görüşme ancak ben o zaman memur değildim nasıl imamım olsun. Birde albatros 4 sizce ceza alır mıyım özellikle adalet bakanlığından deneyimli arkadaşlar yazarsa sevinirim

Yüksek ihtimal le beraat edersiniz. Hatta saydığınız kriterleri olan arkadaşım iade bile oldu

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 33 dakika önce yazdı:

Yüksek ihtimal le beraat edersiniz. Hatta saydığınız kriterleri olan arkadaşım iade bile oldu

Hakkımızda hayırlısı ozan bey teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adaletvarsanerde, 39 dakika önce yazdı:

Hakkımızda hayırlısı ozan bey teşekkür ederim 

MErhaba , 

Albatros 3 olarak abimin de kodlaması var. Bahsettiğiniz telefon görüşmeleri abimde de çok çıktı. bir kişiden 30 a yakın arama çıktı. 

Fetö ye dahil etmeye çalışan birisiydi. Soruşturma geçirdi ve hemen takipsizlik verildi. 

Albatros 5 kodlanıp iade olanlar da var. 4 ten de iade çok çıktı. 

Soruşturmanın vehameti hakkında bir şey söylemem ama can sıkılcak bir durum yok sanırım. 

iyi günler 

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
orhan123, 13 dakika önce yazdı:

MErhaba , 

Albatros 3 olarak abimin de kodlaması var. Bahsettiğiniz telefon görüşmeleri abimde de çok çıktı. bir kişiden 30 a yakın arama çıktı. 

Fetö ye dahil etmeye çalışan birisiydi. Soruşturma geçirdi ve hemen takipsizlik verildi. 

Albatros 5 kodlanıp iade olanlar da var. 4 ten de iade çok çıktı. 

Soruşturmanın vehameti hakkında bir şey söylemem ama can sıkılcak bir durum yok sanırım. 

iyi günler 

İyi günler üstadım çok teşekkürler Allah hepimizi bu belalardan kurtarsin tez zamanda. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hiç iade yok mu bugün ?

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...