İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Guardiann, 5 dakika önce yazdı:

Öyle deme. Benim hızlı oldu da ne oldu? İstinaftayım. Selam verdiğim yerden red alıyorum. Yine bir umut iade verebilir komisyon.

Öylede böylede ömrümüzden beş yıl gitti adalete insanlığa ülkeme inancımın eridiği sağlığımızın sevdiklerimizin hayatımızın en verimli yıllarının yerle yeksan olduğu yıllarımız ...

• Beğeni 3
  • Üzülme 1

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Musa Erkmen, 3 saat önce yazdı:

ne biçim yorum böyle kimin referansı var yazık. sendika son bir yıldır kriter olmaktan çıktı komısyonda ha kurum görüşü vs varsa red veriyorlar ayrı mesele.   arkadaş diyor kı benım sadece sendika var komısyon kararında banka hesabı açılmış ama para yatırılmamış gazete abonelığı var ama arkadaş sadece sendıka var dıyor tabıkı komısyon red veriyor.

ne zaman red aldınız komısyon kararınızda sadece sendıka mı var 

@drbulentozbay doğru söylemiş. Her yerde ayyuka çıktı. Aynı kriter biri red diğeri iade ise insanın aklına direk borsa referans geliyor. Benden daha fazla kriteri olan kişiler referans ile iade oldu hepsi de çalışma arkadaşım.  Siz s . Özışık'ı dinlemediniz herhalde. Adam binlerce kişiyi işe döndürdüm diyor. Babası hayrına yapmadı herhalde. Ayrıca iktidar ortaklarının avukatları bizzat bu işi yapıyor. Herkes biliyor.

Kulunbiri, 1 dakika önce yazdı:

Öylede böylede ömrümüzden beş yıl gitti adalete insanlığa ülkeme inancımın eridiği sağlığımızın sevdiklerimizin hayatımızın en verimli yıllarının yerle yeksan olduğu yıllarımız ...

O dediğin doğru. Tüm mağduriyetlerimi giderse bile bu ülke, beni ve çocuğumu çoktan kaybetti. Çocuğum büyüdüğünde yurt dışında okuması ve yerleşmesi için her şeyimi vereceğim. Zaten ülke Ortadoğu'nun çöplüğü haline geldi. Gençlik yurt dışı hayali kuruyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 12 saat önce yazdı:

ne biçim yorum böyle kimin referansı var yazık. sendika son bir yıldır kriter olmaktan çıktı komısyonda ha kurum görüşü vs varsa red veriyorlar ayrı mesele.   arkadaş diyor kı benım sadece sendika var komısyon kararında banka hesabı açılmış ama para yatırılmamış gazete abonelığı var ama arkadaş sadece sendıka var dıyor tabıkı komısyon red veriyor.

ne zaman red aldınız komısyon kararınızda sadece sendıka mı var 

Sizin kararlardan haberiniz yok galiba red vermek istedikten sonra buluyorlar her türlü yazıyorlar kabul vereceğine de kriter dahi yazmayıp geçiyor ben bu seneki ramazan sonlarına doğru ret aldım 32 ay sendika ve 2018 Mayıs'ta aldığım takipsizlik belgesinde geçen iki ifade yazmışlar onlarda da bir şey yok olsaydı zaten başsavcılık gereğini yapar dava açardı ben burda diğer kişinin iltimasi var demiyorum kararlar ne kadar adilane alınıyor ondan bahsetmek istedim

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Burası tr ağır ceza hakimi ile sanık aynı masada içki içiyorsa söyleyecek çok söz yok demektir ama kabul kararı alanlara torpil referans borsa ile bağlantı kurmak çok adil değil.bu şekilde dönen var mıdır burası tr olduğu için vardır.15 t öncesi hangimiz NT alışveriş yapmak Digitürk iptal etmek sendika üye olmak gazete dergi almak suç sayılacak dense gülüp geçerdik.komidyon ve mahkeme bile farklı bakıyor mesela sendikaya.tek sendika komisyon kabul verirken mahkeme örgütsel faaliyet destek olarak görüyor hatta Ankara bim kararını emsal veriyor.isin boyutu siyasi tabi ne yapsak da iş sitasette bitiyor bir kişinin iki dudağı arasında yaşamak bizimkisi.

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 15.08.2021 - 12:20 yazdı:

Burası tr ağır ceza hakimi ile sanık aynı masada içki içiyorsa söyleyecek çok söz yok demektir ama kabul kararı alanlara torpil referans borsa ile bağlantı kurmak çok adil değil.bu şekilde dönen var mıdır burası tr olduğu için vardır.15 t öncesi hangimiz NT alışveriş yapmak Digitürk iptal etmek sendika üye olmak gazete dergi almak suç sayılacak dense gülüp geçerdik.komidyon ve mahkeme bile farklı bakıyor mesela sendikaya.tek sendika komisyon kabul verirken mahkeme örgütsel faaliyet destek olarak görüyor hatta Ankara bim kararını emsal veriyor.isin boyutu siyasi tabi ne yapsak da iş sitasette bitiyor bir kişinin iki dudağı arasında yaşamak bizimkisi.

Vardır değil var. Hem de binlerce var. Bizzat Süleyman Özışık yurt dışına kaçmadan önce kendi ağzı ile söyledi aracılık yaptığını zaten.

Ayrıca soru ve tartışma şu kriter mi bu kriter mi değil. Aynı "kriter"e veya "kriter"lere sahip biri kabul alırken diğer neden ret alıyor? Soru buydu. Yoksa biz de biliyoruz bunların kriter olmaması gerektiğini.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 1 saat önce yazdı:

Vardır değil var hocam. Hem de binlerce var. Bizzat Süleyman Özışık yurt dışına kaçmadan önce kendi ağzı ile söyledi aracılık yaptığını zaten.

Ayrıca soru ve tartışma şu kriter mi bu kriter mi değil. Aynı "kriter"e veya "kriter"lere sahip biri kabul alırken diğer neden ret alıyor? Soru buydu. Yoksa biz de biliyoruz bunların kriter olmaması gerektiğini.

Özışık denen omurgasızlar belli yarın inkar ederler ben öyle demedim derler.insallh tüm bekleyenler geri döner.

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 34 dakika önce yazdı:

Özışık denen omurgasızlar belli yarın inkar ederler ben öyle demedim derler.insallh tüm bekleyenler geri döner.

Mesele onun gelecekte inkar edip etmemesi değil. O açıklama Türkiye geneline hitap eden bir kanalda bir sene kadar önce yapıldı. O zaman ne OHAL Komisyonu'ndan bir itiraz geldi, ne de geçen bir sene içinde soruşturma açan herhangi bir savcı oldu. Ayrıca yalan olsa kendisini de suçlu duruma düşürecek böyle bir açıklama yapması için ortada bir sebep var mıydı? Bunlar doğru olduğu kanaatine varmamızın sebepleri.

Yoksa günü gelip de bu olay soruşturulurken elbetteki bir tek Özışık'ın açıklamalarına dayanmamalı. Somut delilleri bulunmalı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 15.08.2021 - 14:46 yazdı:

Konu Dışı

Sanırım içimdeki "insan" ölmüş..

Gerek ülkemizde gerek dünyada bir sürü felaket, zulüm ve acı yaşanıyor..

Canlıların kimisi ateşle, kimisi suyla, kimisi de dünyayı paylaşamayan zorbalarla mucadele ediyor.

"İnsan olan" bu durumlar karşısında en azından büyük üzüntü çeker.

Ama kendime dönüp bakıyorum, o duygu yok gibi sanki.

İnşallah içimdeki "insan" ölmemiştir de yoğun bakımda falandır..

İşimden önce "insanî" duygularımın geri gelmesini istediğim doğrudur..

Samimiyetle söyleyemiyor olsam da, samimiyetini kaybetmemiş insanların hatrına, Allah tüm zorda olan canlıların yardımcısı olsun..

İçinizdeki insan yaşıyor. Sadece KHK ile ihraç edildi o da.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 1
  • Onaylama 6

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 4 saat önce yazdı:

Mesele onun gelecekte inkar edip etmemesi değil. O açıklama Türkiye geneline hitap eden bir kanalda bir sene kadar önce yapıldı. O zaman ne OHAL Komisyonu'ndan bir itiraz geldi, ne de geçen bir sene içinde soruşturma açan herhangi bir savcı oldu. Ayrıca yalan olsa kendisini de suçlu duruma düşürecek böyle bir açıklama yapması için ortada bir sebep var mıydı? Bunlar doğru olduğu kanaatine varmamızın sebepleri.

Yoksa günü gelip de bu olay soruşturulurken elbetteki bir tek Özışık'ın açıklamalarına dayanmamalı. Somut delilleri bulunmalı.

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...