İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bu ilave tedbirlerle alakalı kurum herhangi bir cevap vermedi nasıl bir yol izlemeliyiz?

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sadece insan, 1 saat önce yazdı:

Komisyon bu kadar yavaş çalışınca acaba kul hakkına giriyoruz diyor mudur? Yada “biz bir şey yapamayız emir büyük yerden” mi diyorlardır. Rabbim tüm mazlumların yardımcısı olsun ??

Kul hakkı ?

Felsefeci, Şimdi yazdı:

Kul hakkı ?

Kul hakkını düşünenin komisyonda ne işi var? Hala çok iyi niyetlisiniz... Tebrik ediyorum. 

686-Eğitim-Sen-incelemeye devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sagıdeğer arkadaşlar evimi satmak için  tapu ya müracat ettim . Mutemelen  şehr konulmuş ki emniyete  yazı yazmışlar. Bundan sonraki süreç nasıl işler konu hakkında bilgisi olan var ise  beni aydınlatırsanız sevinirim. (Buarada ben 672.sayılı KHK ile ihraç oldum,  hakkımda herhangi idari, adli herhangi bir süreç yaşamadım) 

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kurum kanaatiyle beraat alana ret verirken "kul hakkına giriyor muyuz" diye düşünmüyorlar, ama yavaş çalışınca düşünüyorlardır bence de.

• Beğeni 1
  • Kahkaha 3

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

herkese iyi akşamlar...

farklı sitelerde forumlarda khk lılar hakkında yazılanlara bakındım...

bu ülkenin insanları Kkh lılar sanki vatan haini gibi yazmış çizmiş durmuş..

kimi sadece siyasi çevrelere yalakalık olsun diye...kimi gerçekten fetö elemanı olduğu için...

sendika para hareketi okul vs..kendilerinin de bu duruma düşmesinin  olası olduğunu bilmelerine rağmen fütursuzda yazıp çizip durmuşlar...

sorun burada başlıyor...

halk nezdinde khk lılar suçlu ve atıldı...her şey devletin selameti için...

aslında kitlelerin sessiz ve suskun kalması durumu bu hale düşüren ana neden...

ben masumum diyen azınlık ne kadar çırpınsa da kendi sesini duyuramıyor...

süreç böyle devam ettiği sürece masumların hakları vs. kimsenin umurun da olmaz...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 15 dakika önce yazdı:

herkese iyi akşamlar...

farklı sitelerde forumlarda KHK lılar hakkında yazılanlara bakındım...

kimi sadece siyasi çevrelere yalakalık olsun diye...kimi gerçekten fetö elemanı olduğu için...

sendika para hareketi okul vs..kendilerinin de bu duruma düşmesinin  olası olduğunu bilmelerine rağmen fütursuzda yazıp çizip durmuşlar...

sorun burada başlıyor...

halk nezdinde KHK lılar suçlu ve atıldı...her şey devletin selameti için...

süreç böyle devam ettiği sürece masumların hakları vs. kimsenin umurun da olmaz...

Maalesef böyle siyasilerde onlarnan beraberdi diyoruz onlar kandirildi diyorlar biz ne yaptık diyoruz siz onları destekliyorsunuz diyorlar hala akp siyasilerin destekliyorlar 

Böyle kişiler olduğu sürece ......

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlave tedbirler için yaptığımız başvuruya, MEB kopyala yapıştır şeklinde herkese ret vermiş. Giriş yapıp kontrol edebilirsiniz ama; herkesin sonuç aynı bence. İlgili link aşağıda:

https://www.MEB.gov.tr/sinavlar/sonuc/sorgu.php?SINAV_ID=E626B6864BF3125633110C5C43622419

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başvuru yaptıktan sonra iade olan birinin basvurusu da reddedilmis. Güler misin aglar mısın!

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 48 dakika önce yazdı:

İlave tedbirler için yaptığımız başvuruya, MEB kopyala yapıştır şeklinde herkese ret vermiş. Giriş yapıp kontrol edebilirsiniz ama; herkesin sonuç aynı bence. İlgili link aşağıda:

https://www.MEB.gov.tr/sinavlar/sonuc/sorgu.php?SINAV_ID=E626B6864BF3125633110C5C43622419

Teşekkürler @Mizan-27 nadir faydalı paylaşımdan biri olmuş ?? sayenizde şimdi girdim baktım RED. Söylediğiniz gibi herkese bariz kopyala yapıştır yapılmış. Hatta üstteki paylaşıma göre iade olan arkadaşa bile aynı yazı gönderilmiş. Şaka gibi memleket, ne diyim başka... 

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 3 saat önce yazdı:

herkese iyi akşamlar...

farklı sitelerde forumlarda KHK lılar hakkında yazılanlara bakındım...

sorun burada başlıyor...

halk nezdinde KHK lılar suçlu ve atıldı...her şey devletin selameti için...

Bıktık canımızdan, hiçbir kriter yokken olmayan kriterin algısını ve sonucunu yaşıyoruz. Üstelik bunu yaşamaktan öteye çözüm de üretemiyoruz, sıkıştık kaldık. Resmen sivil ölüm yaşadığımız. Ohal Komisyonun çalışması iyice yavaşladı, üzerlerinde hiçbir baskı yok gibi keyfe keder böyle giderse 10 yıl daha dosya bakılır bu Ülkede. Kimsenin ne masum göreceği ne de bizim için çözüm üreteceği hali var şu anda. Hakkımızda ihraç edilerek Devletimizce hüküm kesildikten sonra halktan bunun yerinde olup/olmadığını doğru ayırt etmesini beklememiz doğru değil sanırım. Sonuçta toplumun önemli bir bölümünün algısı Devletimizin hatalı bir işlem yapmayacağı yönünde. Dolayısıyla biz toplumda bu kök salmış algıyı değiştirmek için de uğraşıyoruz. Bunu yapabilecek ve topluma kabul ettirecek güç, zaten bu ülkede iktidar olur. İşimiz gerçekten çok zor.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...