İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhaba iyi akşamlar  arkadaslar özellikle idare mahkemesi aşamasında hukuki Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum olacaktı ben dava dilekçemi  hazırlayıp idare mah göndermiştim bir ay sonra " 2577 sayılı kanunun 3. Maddesine uyulmadığı için dava dilekçeniz  reddedilmiştir. 30 gün içerisinde  tekrar müracaat ediniz " Şeklinde bir tebligat  ulaştı elime sizce nerde yanlış yapmışımdır?

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bozok999, 1 saat önce yazdı:

Merhaba iyi akşamlar  arkadaslar özellikle idare mahkemesi aşamasında hukuki Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum olacaktı ben dava dilekçemi  hazırlayıp idare mah göndermiştim bir ay sonra " 2577 sayılı kanunun 3. Maddesine uyulmadığı için dava dilekçeniz  reddedilmiştir. 30 gün içerisinde  tekrar müracaat ediniz " Şeklinde bir tebligat  ulaştı elime sizce nerde yanlış yapmışımdır?

dava dilekçesini siz mi yazdınız hocam bir yerde hata yaptınız demektir grupta veya facede KHK forumda bir çok avukat var yardımcı olabılırler.

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 1 dakika önce yazdı:

dava dilekçesini siz mi yazdınız hocam bir yerde hata yaptınız demektir grupta veya facede KHK forumda bir çok avukat var yardımcı olabılırler.

Aynen evet ben yazmıştım  hatayı çözemedim 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

aynı dönemde ret almışız bende adalet bakanlığı personeliyim 

Bozok999, 9 dakika önce yazdı:

...689-KYOK-ada.bak....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

en önemli ret nedeni kimlik bilgilerinzde ekslik olabilir, hasım gösterdiğiniz kurum yanlış olabilir, idari işleme konu olan sebepleri dilekçede belirtmemiş olabilisiniz yada sonuç kısımında isteklerinizi belirmemiş olablirsiniz

...689-KYOK-ada.bak....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bozok999, 12 dakika önce yazdı:

hocam bir avukattan destek alın facede KHK platformunda birçok avukat var ben mahmeu levent beyle çalıştım 350 tl gibi bir ücreti vardı.tabi yıne bilgili arkadaşlar varsa özelden mahkeme dilekçenizi incelesinler

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 2 dakika önce yazdı:

hocam bir avukattan destek alın facede KHK platformunda birçok avukat var ben mahmeu levent beyle çalıştım 350 tl gibi bir ücreti vardı.tabi yıne bilgili arkadaşlar varsa özelden mahkeme dilekçenizi incelesinler

Cok tesekur ederim yardımcı olduğunuz için  bende dediğiniz gibi hukuki destekle  tekrar hazırlayıp gonderiyim 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

kardeş aynı dönemde ret almışız benimde 10 eylülde tebliğ edildi karaaım. senin kaçıncı idare mahkmesi

...689-KYOK-ada.bak....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
siberkedi, 1 dakika önce yazdı:

kardeş aynı dönemde ret almışız benimde 10 eylülde tebliğ edildi karaaım. senin kaçıncı idare mahkmesi

Verdiğiniz bilgilerden dolayi teşekür  ederim. 26. İdare mahkemesi benim

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...