İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

GamerTeacher63, 25 dakika önce yazdı:

Aradım. 

Açtılar. 

-Ne oldu bizim kararlar, beş sene oldu?

-Komisyon çalışıyor, kurumlardan dosya bekliyoruz. Ohalkomisyonu sayfasından durumunuzu takip edebilirsiniz. 

vs 

Kapattım. 

Durum beş senedir böyle. Sizin aramanazın veya benim aramamın çok bir faydasının olduğunu düşünmüyorum. Umursadıklarını bile zannetmiyorum. Eminim şu an komisyondaki beyefendilerin en büyük derdi acentalarda sıraya girip sıfır araba alabilmek, bitcoin takip edebilmek, her şey çok pahalı diyip yine de laf ettirmemek vs. 

Allah kalplerine merhamet koysun. Bizler açız, ekmeksisiz umurlarında değil. En yakınlarımızın bile bu durum ilk önceliklerinden değil. İçine düştüğümüz buhran maalesef çok büyük bir sınav. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 

Bu şekilde hareket etmenin bir faydası yoktur. hocam telefonu açan da sonucunda memur ona serzenişte bulunmanın veya kızmanın bir anlamı yoktur.Geçenlerde saadet başkanı c.başkanı ile görüştü görüşmede keşke dile getirseydi KHK sorununu veya bu konuda hukumet çalışma yapıyor mu diye sorabilirdi? Hükümetin tavrı bakış açısı daha net gözükürdü.CHP saadet iyi parti vb partiler KHK sorununda çalışma yapıp sorunun çözümüne yönelık yol haritasını hukumete sunabılırler.Gerekırse meclıste komısyon kurulup çalışma yapmak için çaba gösterebilirler bunlar daha etkılı olur tabi bu partılerin konu hakkında ne kadar samımı olduğunu da gösterir.

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 08.11.2021 - 14:41 yazdı:

Haftada 150 dosya desek. İki hafta oldu açıklama yapalı. 8043 diyorum ben. Var mı azaltan ?

Hala 1 yıl daha bekleyeceğim diye düşünüyorum. 8000/150= 53 hafta en son benim dosya sonuçlanır 1 yıl sonra ?

695 KHK HvKK, KYOK,  kriter bilinmiyor  Sivil Mühendis KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnceleme devam ihraç olduğumuzda oğlum 14 aylıktı şimdi 1. Sınıfa gidiyor.biz hala karar bekliyoruz ????

• Üzülme 4
  • Onaylama 1

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sosyal medyada bugüne ait KABUL kararları var.

Ben sisteme girmeye çalışıyorum sms gelmiyor.

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Niksiz, 10 dakika önce yazdı:

Sosyal medyada bugüne ait KABUL kararları var.

Ben sisteme girmeye çalışıyorum sms gelmiyor.

Ben girdim hocam inceleme devam..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Labouja, 43 dakika önce yazdı:

Ben girdim hocam inceleme devam..

Ben de girebildim şimdi. İnceleme devam..

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende başka sitede gördüm iade olan birini bugün görmüş. 

(AB 679 kyok)  takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Anasını satayım herkesin kararı cıkıyor bizim niye çıkmıyor nasıl bi bahtımız kara talihimiz var ben anlamıyorum 6 yıl olacak ya Allah belasını versin bunların

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...