İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Nrt0505, 21.10.2021 - 12:05 yazdı:

İyi günler... Bugün ilk durusmam oldu. Hakim delil yetersizliğinden beraat verdi.. bu karar göreve dönmemde engel olur mu. tam olarak ne anlama geliyor bilgi verirseniz sevinirim?

merhaba.. iddianame neleri kapsıyordu? fikir vermesi açısından soruyorum deliller nelerdir? hangi tarih aralığın kapsıyor?

Mrttt, 28.05.2021 - 21:28 yazdı:

Bekletmenin tek nedeni ne kadar uzarsa kârdır mantığı.Ne uluslararası kuruluşu hiç kimsenin umrunda değil.Uzasın beklesin mantık bu.

dosyalarda delile göre önem sırası var. muhtemelen renklendirmişlerdir. sıra ile tüketiyorlar. benim 2011 2013 mahrem irtbatım var  birde 2013 de sohbete götürdü demiş birisi. geriye doğru gidiyor. 2013 debde eskiye değmeye başlayacaklar gibi

Adalet Bakanlığı ANKARA İKM Aktif - Ceza Dosyası - Mahrem İmam HTS BAZ / Tanık Beyanı (Bağımsız) 2011 2013

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar forum çok sessiz yok mu kararı çıkan karar duyan çocukların okulunda herkes de öğretmenler günü telaşı bu öğretmenler gününde bari kabulü görsek de bize en güzel hediye olsa?

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar forum çok sessiz yok mu kararı çıkan karar duyan çocukların okulunda herkes de öğretmenler günü telaşı bu öğretmenler gününde bari kabulü görsek de bize en güzel hediye olsa?

Maalesef ...Bekliyor beklemekte olanlar...

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar 689 sayılı KHK ile ihraç edildim ek tedbirlerin kaldirilmasi ile ılgili 25. idare mahkemesine başvurdum hatalı başvurdum diye açık açık ne istediğim yazmadığı için mahkemeden geri geldi 30 Gu n süre tanındı benim son 6 günüm örnek dilekçe örneği varmıdır elinizde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

jpeg fotoğraf yüklenmiyor mu gönderi olarak? Kararımı yükleyecektim

692 KHK Adalet Bakanlığı - Şoför

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
conqierors, 1 saat önce yazdı:

jpeg fotoğraf yüklenmiyor mu gönderi olarak? Kararımı yükleyecektim

Hocam hizliresim com a yükleyin linkini burdan gönderi oluştururken yazı yazdığımız kutucuğun üstünde yazı stili olan yerin yanındaki ataç işareti gibi ikona tıklayıp URL yazan yere yapıştırın sonra gönderiyi burda paylaşın direk resim olarak açılır

Güncelleme • • ozelharekat61

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar gunaydin, bugün hepimiz komisyonu arasak 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umitvar, 13 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar gunaydin, bugün hepimiz komisyonu arasak 

Aradım. 

Açtılar. 

-Ne oldu bizim kararlar, beş sene oldu?

-Komisyon çalışıyor, kurumlardan dosya bekliyoruz. Ohalkomisyonu sayfasından durumunuzu takip edebilirsiniz. 

vs 

Kapattım. 

Durum beş senedir böyle. Sizin aramanazın veya benim aramamın çok bir faydasının olduğunu düşünmüyorum. Umursadıklarını bile zannetmiyorum. Eminim şu an komisyondaki beyefendilerin en büyük derdi acentalarda sıraya girip sıfır araba alabilmek, bitcoin takip edebilmek, her şey çok pahalı diyip yine de laf ettirmemek vs. 

Allah kalplerine merhamet koysun. Bizler açız, ekmeksisiz umurlarında değil. En yakınlarımızın bile bu durum ilk önceliklerinden değil. İçine düştüğümüz buhran maalesef çok büyük bir sınav. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...