İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ali Haydar, 4 saat önce yazdı:

Mersin Eğitim Sen’den 4 iade haberi daha geldi ; Özkan ÇINAR,
Talat YILDIRIM,
Duygu ÖZCANLI,
Abdullah TOPAL. ?

Hayırlı olsun ...

Ali Haydar, 2 saat önce yazdı:

Dersim Eğitim Sen'den Sevil BAGAV iade. ?
 Bir iade haberi de Iğdırvdan var.
ığdır Eğitim Sen'den Muhacir KILIÇKALKAN da iade. ?
 Bir de Kastamonu'dan vr iade.

Mersin'den Remzi YAŞAR da iade

Mersin Eğitim Sen'den Nurettin ÇAĞDAŞ da iade. ?

Mersin Eğitim Sen'den Hüseyin EKİNCİ de iade. ?

komisyon mersine çalışmış belli:)

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, dün sistemde incelemeye devamdı, bugün akşamüstü kabul kararımı gördüm, kriter kapsamında 15 Temmuz sonrasında istifa ettiğim 18 aylık sendika üyeliğim vardı, kabul kararını okurken hissizdim, 5 yıldır bu anı bekleyen ben değilmişim gibi, başım dumanlandı sadece biraz, 5 yıldır nice hüzün dolu KHK' lı hikayesine şahit olduktan sonra sevinemediğime sevindim biraz, evdeydim, eşim ve üç buçuk aylık oğlum ile paylaştım kararımı, sonrasında annemi aradım, anneme kabul kararımı söyledikten sonra birkaç damla gözyaşı aktı gözlerimden...

Bu uzun süreçte bu tarz forumlar ilaç gibi geldi bana, kuran, emeği geçen herkese teşekkür ederim, hayat koşturmacası içerisinde pek paylaşım yapamasam da okuduğum her mesajda yalnız olmadığımı hissetmek rahatlattı beni, çok donanımlı, liyakatli,  pırıl pırıl insanlarsınız hepiniz, gönlüm, dualarım hep sizlerle olacak, tebligat elime geçtiğinde karar no paylaşırım ben de gelenek üzere, şimdilik hoşçakalın...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
merii, 3 saat önce yazdı:

slm bn 693 KHK ile atıldım 

bu KHK dan geri dönen var mı

bn dsi deydim

693 inceleme devam 

693 KHK-Banka-komisyon incelemede- adlı islem beraat ancak kesinleşmedi  

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

1⃣4⃣Kişinin durumu TMSFye sorulmuş ve örgüt talimatı aksine işlem yapıldığı (paranın 23/10/2014 tarihinde hesaptan çekildiği) tespit edilmiş.

ÖNEMLİ: Banka işlemleri talimat ile olmadığını ispat için mahkemeden TMSF raporu istemelisiniz. Mahkeme ara karar ile raporu alacaktir.

Melih bey Twitter da banka ile ilgili böyle bir yazi paylaşmıştı. İstinaf mahkemesinden böyle bir rapor almasını talep edebiliyor muyuz acaba bilgisi olan varmı arkadaşlar ? 

693 KHK-Banka-komisyon incelemede- adlı islem beraat ancak kesinleşmedi  

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
merii, 3 saat önce yazdı:

bn dsi deydim

Benimde 693 inceleme devam 

17 Ağustos 2017 GGU 25 Ağustos 2017 ihraç 7eylul 2017  kurum ihbarı sonucu soruşturma açılması 14 Nisan 2019 syok kararı (7 Mayıs 2019 kendim gidip öğrendim ) 693 KHK  kriter 1. Derece akraba (tahmin) 6 Nisan 2022 tarihinde kabul kararını gördüm.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Serdar ı Ekrem, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, dün sistemde incelemeye devamdı, bugün akşamüstü kabul kararımı gördüm, kriter kapsamında 15 Temmuz sonrasında istifa ettiğim 18 aylık sendika üyeliğim vardı, kabul kararını okurken hissizdim, 5 yıldır bu anı bekleyen ben değilmişim gibi, başım dumanlandı sadece biraz, 5 yıldır nice hüzün dolu KHK' lı hikayesine şahit olduktan sonra sevinemediğime sevindim biraz, evdeydim, eşim ve üç buçuk aylık oğlum ile paylaştım kararımı, sonrasında annemi aradım, anneme kabul kararımı söyledikten sonra birkaç damla gözyaşı aktı gözlerimden...

Bu uzun süreçte bu tarz forumlar ilaç gibi geldi bana, kuran, emeği geçen herkese teşekkür ederim, hayat koşturmacası içerisinde pek paylaşım yapamasam da okuduğum her mesajda yalnız olmadığımı hissetmek rahatlattı beni, çok donanımlı, liyakatli,  pırıl pırıl insanlarsınız hepiniz, gönlüm, dualarım hep sizlerle olacak, tebligat elime geçtiğinde karar no paylaşırım ben de gelenek üzere, şimdilik hoşçakalın...

hayırlı olsun hocam

YeniBirGün, Bir saat önce yazdı:

Bir iade haberi de benden gelsin,23 ay sendika vardi bende de,başkalarının iadesine ağlayan ben,kendi kararımı göründe sadece şaşırdım,hakkaten sonrası boşluk,dilerim bu kararı bekleyen herkes en kisa zamanda kabul yazısını görsün,bu süreçte ayakta durmamızı kolaylaştıran bize güç veren forum ahalisine teşekkür ediyorum

hayırlı olsun hocam

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
YeniBirGün, 6 saat önce yazdı:

Bir iade haberi de benden gelsin,23 ay sendika vardi bende de,başkalarının iadesine ağlayan ben,kendi kararımı göründe sadece şaşırdım,hakkaten sonrası boşluk,dilerim bu kararı bekleyen herkes en kisa zamanda kabul yazısını görsün,bu süreçte ayakta durmamızı kolaylaştıran bize güç veren forum ahalisine teşekkür ediyorum

Hayırlı olsun hocam  gözünüz aydın darısı başımıza 

Serdar ı Ekrem, 7 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam  gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
merii, 11 saat önce yazdı:

bn dsi deydim

@693/khklı hoca var. 693/khklı hocam, iyisinizdir inş.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...