İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

KHK mağdurları için önemli bir olay. Gerçekten seçim kararı alınmışsa, bu zulümkar güruhtan kurtulduktan sonra adalet bekleyenler adına güzel gelişmeler olacağı kanaatindeyim. İktidar ve ortaklarının asla kazanamayacağı bir seçim olacaktır. Adalet için Millet ittifakına (özellikle iyi parti Meral Akşener KHK mağdurları konusunda çok sessiz) daha fazla yüklenmek gerekiyor. Seçim yaklaştıkça sesimiz daha gür çıkmalıdır.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, 11 saat önce yazdı:

Tweter'da Ohal komisyonu kararları hesabının paylaşımına göre; komisyon 25 ekim-2 Kasım tarihleri arasındaki 7 günlük sürede 430 dosyayı karara baglamis. 

Bu yaklaşık olarak 4 kat hızlandığını gösteriyor. Tabi geçici bir hızlanma değilse 3-4 ay gibi bir sürede bitmesi muhtemel. 

bu istatistiği sayfa mı paylaştı yoksa siz mi hesapladınız? çok önemli bir bilgi bu.

baktım sayfa paylaşmış, bir hafta daha gözlemleyelim, inşallah haftaya da yüksek sayılı inceleme olursa ümitleneceğim kendi adıma.

Güncelleme • • Yıldırım
ilave

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar grubu sessiz takip edenlerdenim. Çok güvendiğim ve MHP’nin kurulduğundan beri içerisinde olan KHK lı bir tanıdığım Devlet Bahçeli’nin ohal komisyonunun bir an önce kararlarını vermesi ve dosyaların bitirilmesini istediğini söyledi. Normalde böyle duyumlara itibar etmem ama bu hafta ki hızlanma ve Erdoğan Bahçeli görüşmesi mantıklı olduğunu düşündürdü.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Raider, 10 saat önce yazdı:

@altirana hocam kesin döneceksiniz diye düşünüyorum. Birde @Aysegul Oz

Herkese günaydın. Ağzınız bal yesin Hocam ? Umutla bekliyorum güzel haberi.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yıldırım, 9 saat önce yazdı:

bu istatistiği sayfa mı paylaştı yoksa siz mi hesapladınız? çok önemli bir bilgi bu.

baktım sayfa paylaşmış, bir hafta daha gözlemleyelim, inşallah haftaya da yüksek sayılı inceleme olursa ümitleneceğim kendi adıma.

Haziran ayında erken seçim söylentileri de doğruysa komisyonun hızlanmasına sebep olabilir. 

• Beğeni 4
  • Onaylama 2

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Niksiz, Bir saat önce yazdı:

Haziran ayında erken seçim söylentileri de doğruysa komisyonun hızlanmasına sebep olabilir. 

2023, 2022 den, 2022, 2021 den kötü olacak gibi. Bu durumda hükümet bu yıl asgari ücrete iyi bir zam yapıp, paranın değeri yıl sonuna kadar pul olmadan seçim kararı alabilir. Malûm bir de vergi dilimi olayı var yılın son aylarında. Daha erken seçim yapma şansı varsa onu bile yapabilir.

Komisyon seçime kadar dosya bırakmamak için bundan sonra benim de tahminine göre inşaallah daha hızlı çalışacaktır. 

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne zaman baktınız acaba ? 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

12 kasımda sağlık müdürlüğünden aradılar öyle haberim oldu. Hergün bakardım, son zamanlarda bıkıp bakmamaya başlamıştım. 

672 KHK------DişHekimi-----Isparta ADSM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben bir öneride bulunmak istiyorum arkadaşlar. Bizimle iletişime gececek olan, röportaj isteyen veya bizim göndereceğimiz basvurulara klavuz olabilmesi için bu güne kadar çevremizde  veya kendimize ait kararların sayılarını tarihlerini toplayıp bir rapor oluşturalım. Bir grafik destekli sunum oluşturalım. 

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...