İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Kemik111, 8 saat önce yazdı:

Allah razı olsun .ben yıldım artık. Baya umitlenmistim. Allah büyüktür

Devrem, gün kararıp kalmaz. Sabırlı olmak lazım, zalimler kadar mazlumlar da kararlı olmalı. EGM malesef sıkıntı ama bu böyle kalmayacak. İdare mahkemeleri kabul vermeye başladı. İdare mahkemesinin iptal ettiği kararı bim kabul edip kesin şerh eklemiş. Yani illa yanlış dönüyor 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

An itibariyle incelemeye devam

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik111, 31 dakika önce yazdı:

Bu komisyon ret sonrası gerekçeli karar ne zaman çıkıyor. Ben ifade verdim .Savcı daha karar vermeden ret geldi. Kodlama ifade de dil olarak söylendi. Gerçekten kendimi iade ye yakın görüyordüm . Çok üzgünüm .Allah a şükür işim var sigorta yok o da olur heralde .Eşim ve çocuğum çok üzüldü.Benden durumu daha kötü olanlarda var biliyorum .Ne diyeceğimi bilmiyorum. Karar ne zaman nasıl elime ulaşır.Polis mi getiriyor kararı

Geçmiş olsun. SGK kaydı hangi tarihteydi

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçmiş olsun

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Faceden alıntır

"675 KHK İKM.13 ay tutukluluk eylül 2018 beraat etmiştim ret kararını az önce gördüm.Kriter falan yoktu,ne yazacaklar bende çok merak ediyorum.3 hafta önce müdürüm aramıştı,senin için müfettişlere ifade verdim,çok olumlu şeyler söyledim yakında dönersin demişti.ne yalan söyleyim dört yıldır olmayan ümidim 3 haftadır doruğa çıkmıştı.Allah büyük,kim haklı kim haksız o daha iyi biliyor"

Geçmiş olsun diliyorum

Kemik111, 1 saat önce yazdı:

Bu komisyon ret sonrası gerekçeli karar ne zaman çıkıyor. Ben ifade verdim .Savcı daha karar vermeden ret geldi. Kodlama ifade de dil olarak söylendi. Gerçekten kendimi iade ye yakın görüyordüm . Çok üzgünüm .Allah a şükür işim var sigorta yok o da olur heralde .Eşim ve çocuğum çok üzüldü.Benden durumu daha kötü olanlarda var biliyorum .Ne diyeceğimi bilmiyorum. Karar ne zaman nasıl elime ulaşır.Polis mi getiriyor kararı

Ad kodu olup SGK kaydı sebebiyle red alan @Ebediyatçı arkadaşımızla durumun aynı gibi geçmiş olsun o da kodu ad olmasına rağmen SGK kaydından dolayı red aldı

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Hem sevincliyim hem hüzünlü ve stresli. Bı arkadaşımız daha bu çukurdan kurtuldu. Geçen hafta kurum görüşü alınmış ti.bu hafta bugün sabah KABUL kararını gördü. İkm albatros 4 ve yurt da kalma vardı. Ben de hala inceleme devam. 5 hafta önce kuruma sormuşlar beni de.ama bir gelişme yok. Hiç bir kriter de Yok. Neyi bekliyor lar bilmiyorum ?☹️

Beş hafta mı çok? Benim on üç ay oldu kuruma sorulalı...

672 KHK -Sendika- Takipsizlik-İnceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elif Gökçe, 38 dakika önce yazdı:

Beş hafta mı çok? Benim on üç ay oldu kuruma sorulalı...

Ben de 5 ay çok diyordum. Daha çok beklicez anlaşılan. Sonu güzel olsun

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...