İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Gönül isterdi ki; Komisyon kararlarını mutlak surette KHK sırasına göre verseydi. İlk çıkan KHK ile son çıkan KHK arasında neredeyse 2 yıl var. Kendileri de yaptıkları açıklamalarda; takipsizlik veya beraat kararlarına bakmıyoruz ilgilinin irtibat/iltisak durumuna göre değerlendirme yapıyoruz diye. Haliyle haksız hukuksuzluk içinde yine haksız adaletsizlik doğmazdı. Ret kararı verilmiş olsa bile hukuk mücadelemizin son aşaması olan Danıştay'da karar bekliyor olurduk.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 3 saat önce yazdı:

Samimi olarak cevabınıza bende katılıyorum. Polemik olsun diye yazmadım. Sizin 672 KHK ve beraat kararınız kesinleşmiş. Daha neyi inceliyorlar? Ne zamana kadar inceleyecekler?

Sanıkların ikisi de zenginse hakim istifa eder. Biri zengin diğeri fakirse zengin kazanır. İkisi de fakirse adalet yerini bulur. (Çin Atasözü).

Bu Çin Atasözü anlayana yeter. Ben başka bir şey demiyorum.

İnanın göreve dönmek için yapılması gereken  meşru ve müspet çerçevede her şeyi yaptım, burda yazsam çapalarımı  bazıları inanmaz ve polemik oluşturur o derece...artık tevekkulden sonra teslim olmak elzemdir diye düşünüyorum...

• Beğeni 3
  • Onaylama 4

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kemik111, 1 saat önce yazdı:

677 EGM kod dil ret kararımı gördüm

Yapma devrem, Allah sabır versin. Mücadeleye devam devrem yılmak durmak yok 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
abdullah akca, 6 saat önce yazdı:

Az önce kotrol ettim  670 KHK ile Elazığ İlinde rütbeli 01.02.2018 KYOK bu gün kabul kararını gördüm Allahım mazlumların yardımcısı olsun Diyecek bir şey bulamıyorum. inanın ne yazacağımı bilemiyorum.herkese iyi akşamlar

Hayirli olsun Bizde 670 iz. Darisi bize.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

jnjnkj

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, 1 saat önce yazdı:

Yapma devrem, Allah sabır versin. Mücadeleye devam devrem yılmak durmak yok 

Allah razı olsun .ben yıldım artık. Baya umitlenmistim. Allah büyüktür

• Beğeni 1
  • Üzülme 4

677-EGM-SGK kaydi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zaza 2121, 2 saat önce yazdı:
  • Arkadaşlar bugün Red kararım temliğ edildi.karar no:2020/12776 ve gerelçisinde sadece şu yazmış:Kurumu tarafından intikal eden personel bilgi dosyasında PKK/kck ye ile irtibatı olduğuna dair kurum kanaati bulunduğundan başvurunun RED ine demiş,başka bişey yok.Sizce idare mahkemesinde ne olcak?

Hocam geçmiş olsun öncelikle. İdare mahkemesinden sonucu açıklanan KESK li tek bir örnek var Adana dan ve 21. İdare Red verdi. Ama o arkadaşın 3 adli dosyası vardı (iki beraat, biri devam) ve davalar tamamen sendikal faaliyetlerden kaynaklı. Yani sendikal eylemi bile terör faaliyeti olarak değerlendirmişler. Sizin adli ceza davası var mıydı? 

Kemik111, 2 saat önce yazdı:

677 EGM kod dil ret kararımı gördüm

Geçmiş olsun kardeşim 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

686-Eğitim-Sen-incelemeye devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar,

Bir hafta daha geride kalırken umutlu ve sancılı bekleyisimiz de devam ediyor. 9 ay açıkta bekledim. Her KHK yayımlandığında o listeye bakarkenki yaşadığım duygular...

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 52 dakika önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar,

Bir hafta daha geride kalırken umutlu ve sancılı bekleyisimiz de devam ediyor. 9 ay açıkta bekledim. Her KHK yayımlandığında o listeye bakarkenki yaşadığım duygular...

Bende 18 ay açıkta bekledim. O duyguyu çok iyi biliyorum. Rabbim haksız yere bize o duyguları yaşatanlara,destek olanlara,sebeb olanlara da aynısını yaşatsın. İnşallah o günleri bize dünya gözüyle de göstersin.

• Beğeni 3
  • Onaylama 5

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...