İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@Ahmet Bağcı geçmiş olsun hocam bugunmu gördünüz kurum görüşünüz alınmış miydi eşiniz ihracmiydi kararınız gelince paylaşırsanız seviniriz sadece sendika kreteriyle red gerekçesi görmedik şuana kadar 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@altirana evt hocam kurum görüşüm  alinmiş eşim calışmiıyordu kararı bugun gördüm  

Karari görünce okulu aradim mudur ben gerekeni söyledim dedi ögrwtmen arkadaşlardan da sordular dedi 

672 MEB sendika 30 aya yakın  galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ahmet Bağcı, 18 dakika önce yazdı:

@altirana evt hocam kurum görüşüm  alinmiş eşim calışmiıyordu kararı bugun gördüm  

Karari görünce okulu aradim mudur ben gerekeni söyledim dedi ögrwtmen arkadaşlardan da sordular dedi 

Sendika + bankadan iade olanlar var bu ne yaman bir çelişki. Komısyon ne yapmaya çalısıyor?

675 zabıt katibi albatros 4 takipsizlik inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sibemol. Çalışmasa haftada 10 yakın karar nasıl duyarız istihbarat her zaman var bundan kastınız nedir...

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Katibim02 banka kesinlikle yok ama kimse yokmu ua sms olabilir o da zayıf ihtimal

Ancak kurum  görüşüyle ilgili sorun olabilir diye düşünıyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ahmet Bağcı halbuki okulda beni en iyi taniyan mudurdü 

Müdur le hem unıversiyedwn hem de mahalleden tanısıyordum 

Uni de benim bi ust devremdi hatta okula bile bazen beraber gelip gidiyorsuk ve de ayni mahallede oturuyorduk ben ankarada yasiyorum kırikkale uni beraber edebiyat  okuduk okula bile  otostop cekerek gelip giderdik nasil okudugumuzu en iyi o biliyordu

Hakkimda olumsuz birseyler soyleyebileceği aklimin ucundan bile gecmezdi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
korkmaz244, 26 dakika önce yazdı:

@Sibemol. Çalışmasa haftada 10 yakın karar nasıl duyarız istihbarat her zaman var bundan kastınız nedir...

Komisyon sizce neden şimdilerde az karar veriyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol., 22 dakika önce yazdı:

Komisyon sizce neden şimdilerde az karar veriyor?

Çok basit 1 yıl daha bedavadan yan gelip yatarak para almak için

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1

675 zabıt katibi albatros 4 takipsizlik inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yakışır.., 4 saat önce yazdı:

Senin en iyi savunman hakkındaki beraat kararının tam metni üzerinden hakkındaki iddialara cevap yazmaktır eşimde aynı durumda sayılır bir ayı kaldı idari başvurusunu yapmadık henüz.. beraat kararını ön planda tutmaya çalış ayrıca beraat kararını bolca oku sana fikir vericektir.. geçmiş olsun.

Sağolun, size de geçmiş olsun. Ben henüz dilekçeye başlamadım. Ben diyorum ki bir avukattan mı yardım alsam..
Ama avukatlar ne kadar özen gösterir, yeterince önemser mi..
İşini ciddiye alan bir avukat gerekiyor, muhtemelen o da yüksek ücret talep eder..

(679 KHK - Mahkeme BERAAT-Komisyon RET-Adalet Bak.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...