İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

scienceindex, 1 saat önce yazdı:

Komisyon kararı elime geçti.. sonuç: kurum kanaati..(merak eden arkadaşlar için yazıyorum)

Allah bin belalarını versinler.. adli olarak takipsizlik kararında verilmiş hakkımda (irtibat ve iltisaklı yok şeklinde) ona rağmen kurum kanaati ile red.. Rabbim sorsun hesabını gözyaşlarımın..

Geçmiş olsun kurum kanaati neye göre oluşuyor dosyanızda bir mufettişin kurumdaki personellere sorarak oluşturduğu bir rapor mu ya da kurum amirleri ya da ihraç eden birimin hazırladığı şeyler mi tam olarak nedir kurum kanaati sizin gözlemlediğimiz ya da kararınızda net ifadeler var mı yoksa değerlendiriyoruz şeklinde mi neden soruyorum cunku kalan dosyalar muhtemelen kurum kanaatine göre şekillenecek biz bekleyenlerin.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasific26, 06.01.2021 - 13:42 yazdı:

Yihaaa benim subatta 2 yil marttada 1 yil olmak üzere iki kurum gorusum var ben sizi doverim???

Adalet bakanlığı da pek uzun sürmüyor en geç 1 ay içinde karar çıkıyor ben istisna yim sanırım

İyi günler arkadaşlar. Sorum ADALET BAKANLIĞI İHRACLARİNA.  Acaba benim gibi 3 ay süren var mı kurum görüşü alınıp da komisyon dan karar bekleyen. Benim bildiğim en fazla 1 ay 40 gün kadar sonra karar verildi. Ama ben yaklaşık 3 aydır bekliyorum.  675 İKM beraat. Kriter yok

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonda Kalan ihraç dosyasi kapatılan kurumlar vs. Dosyalarını çıktıktan sonra tahmini 12000

kurumlara göre dosyalar tahmini;

Milli Eğitim  1100

Emniyet  1000

Askeriye  1600

Sağlık Bakanlığı  1100

Adalet   1200

Üniversiteler 1400

Diğer kurumlar    4300

Bol iadeli bir yıl olması dileğiyle ....

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, Bir saat önce yazdı:

Adalet bakanlığı da pek uzun sürmüyor en geç 1 ay içinde karar çıkıyor ben istisna yim sanırım

İyi günler arkadaşlar. Sorum ADALET BAKANLIĞI İHRACLARİNA.  Acaba benim gibi 3 ay süren var mı kurum görüşü alınıp da komisyon dan karar bekleyen. Benim bildiğim en fazla 1 ay 40 gün kadar sonra karar verildi. Ama ben yaklaşık 3 aydır bekliyorum.  675 İKM beraat. Kriter yok

Benim eşimde Adalet Bakanlığı kurum görüşü ekimde alındı 3 aydır bizde bekliyoruz

• İnceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nasip, 1 saat önce yazdı:

Komisyonda Kalan ihraç dosyasi kapatılan kurumlar vs. Dosyalarını çıktıktan sonra tahmini 12000

kurumlara göre dosyalar tahmini;

Milli Eğitim  1100

Emniyet  1000

Askeriye  1600

Sağlık Bakanlığı  1100

Adalet   1200

Üniversiteler 1400

Diğer kurumlar    4300

Bol iadeli bir yıl olması dileğiyle ....

son bine kaldiysam bu basarimda kendimi tebrik ediyorum ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Red alan arkadaşlara geçmiş olsun. Zor durum bende yaşadım.  Ayakta durmaya çalışın.  Öldürmeyen dert güçlendirir 

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

Su an red kararımı gördüm 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

@Birgarip Geçmiş olsun. Yaşattıklarını yaşasınlar. En son ne zaman bakmıştınız komisyon sayfasına

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tuuba, 3 saat önce yazdı:

Benim eşimde Adalet Bakanlığı kurum görüşü ekimde alındı 3 aydır bizde bekliyoruz

Kurum görüşü alındığını nerden öğrendiniz?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...