İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hasan Günbattı, 7 saat önce yazdı:

Son sayfada karar tarihi, 60 gün içerisinde başvuru Vs yazıyor. 

İlk sayfada 

Başvurucu. Ad soyad 

Tc.               ...... 

Büşvuru no......... 

Karar no 2021/14034

Kurumu. İç işleri EGM

KHK   679

Fişlemşe değinmemiş Fişleme CC. 

Takipsizlik vardı gıyapda hiç bir adli işlem olmamıştı. 

3 ay önce emniyetten çağırdılar ifade verdim 2005 2008 tanık ifade. Takipsizlik bozulmuş. Sohbete gittiğimi söyledim. Tamam dediler çay içip çıktım. Bankasya, baylok yok. 

Sizin  karar numaraniza göre  hesaplandiginda 4 Ocak ve 5 Ocak mesai  günlerinde  toplamda 334 kişinin  kararını  vermişler demekki çünkü 2019 yılinda  dükkanı  kapatmadan evvel 28000 dosya 2020 yılında 14320 dosya  kalmış yani  2020 yılında toplamda 13700 dosya  bakilmis 2021 yılının  ilk mesai günlerinde baktıkları dosya  sayısı iki  gün  içinde  334 bu gayet  iyi  bu hızda devam  etseler mayısta biter dosyalar 

679 tarım Bakanlığına bağlı il müdürlüğü engelli işçi adli beraat a bendinden  2 gizli tanık marifeti ama bir birlerini yalanlayan gizli tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar  bu ek tedbirler için bende başvuracak özel güvenlik sertifikam iptal edilmişti lütfen biri yardimci olabilirmi ilgili kanun maddesini bilmiyorum kısa ve öz nasıl bir dilekçe yazılabilir hangi maddeye dayandırılarak ve üst yazı iç işleri bakanlığı olacak sanırım sadece iç işleri bakanlığı desek uygun olurmu lütfen yardımcı olursanız sevinirim

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 26 dakika önce yazdı:

@Cengiz Yildiz  Sayın @MSA  https://www.asghukukdanismanlik.com/KHK-ilave-tedbirlere-karsi-basvuru-idari-dava/

Linki ile paylaşım yapmış. Orada dilekçe örneği mevcut.

Cok sagolun buldum 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
HEMŞO, 12 saat önce yazdı:

Başın sağ olsun çok üzüldüm. Allah çektiklerini günahlarına kefaret saysın, Mekanı cennet, makamı âli olsun inşallah.

Benim babam da bu  süreçte çok üzüldü, yaklaşık 2 ay önce mesane kanseri teşhisi konuldu ve ameliyatla mesaneyi komple aldılar. 1 ay gibi hastanede kaldı taburcu oldu, bir ay sonra kemoterapi uygulayacaklar galiba. Şimdilik durumu iyi. 

Allah acil şifalar versin inşaallah

• Teşekkür 1
  • Üzülme 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 20 dakika önce yazdı:

Cok sagolun buldum 

Yalniz iş işleri bakanlığına gönderecem iadeli taahütlü gönderecem adres yazmam gerekirmi direk iç işleri  bakanligi ankara yazsam olurmu yanlis adrese gitmesin diye adres yazmasam miacaba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah rahmet eylesin

Rabbim size ve yakınlarına sabırlar versin

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Cengiz Yildiz  

Adres

T.C. İçişleri Bakanlığı, Bakanlıklar/ANKARA

Telefon

+90 (312) 422 40 00

Bakanlığın resmi sitesindeki iletişim bilgisi. İadeli taahhütlü gönderin mutlaka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 20 dakika önce yazdı:

@Cengiz Yildiz  

Adres

T.C. İçişleri Bakanlığı, Bakanlıklar/ANKARA

Telefon

+90 (312) 422 40 00

Bakanlığın resmi sitesindeki iletişim bilgisi. İadeli taahhütlü gönderin mutlaka.

Adamsin eyvallah kardeşim 

Şimdi arkadaşlar der lan nasıl adalet bakanlığı personelisin bi dilekçe yazmasını bilmiyorsun diye yeminle durdu kafam durdu.dun akşam dükkanı kapatıp eve geldim 10 dakika çakmak aradım sigaramı yapacam heryere bakıyorum yok sanki biri sakladı sonra elime bi baktım dona kaldım. Elimdeki çakmağı arıyorum ya 10 dakikadır bi tebessüm ettim sonra bizden neleri kopardılar diye üzüldüm durdum sigaramdan bir nefes cekerek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...