İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

tüm masumlara eski haklarını verene kadar bizi bu çukura atanların işleri rast gitmeye, sarpa sara, yokuş yukarı ola, ibanları gevreye, enselerinde boza pişirile, gözlerinin feri gide, kulakları çınlaya, burunları sürte  diye beddua edesim var.

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gece34, 2 saat önce yazdı:

Alakası yok. Bu saatten sonra khklıların oy getirmeyeceğini biliyorlar. Siyasi malzeme değil de , siyasi zulm desek daha doğru olur.

Zaten oy kazanacaklarından ya da kazanmak istediklerinden değil ak Parti'nin içinde de KHK lılar konusundan rahatsız olanlar var seçime doğru onların ak partiden ayrılmaması ve Avrupa ve millete bakın ben yargı reformu yapıyorum bu kadar khklıya da hakkını verdim demek için yapacaklar yaparlarsa

Zaten en başından beri atılmayı bırakın açıkta kalıp dönenlerin dahi birdaha malum partiye oy vereceğini sanmıyorum şahsen çok küçük bir kesim vardır verecek 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 20 dakika önce yazdı:

Zaten oy kazanacaklarından ya da kazanmak istediklerinden değil ak Parti'nin içinde de KHK lılar konusundan rahatsız olanlar var seçime doğru onların ak partiden ayrılmaması ve Avrupa ve millete bakın ben yargı reformu yapıyorum bu kadar khklıya da hakkını verdim demek için yapacaklar yaparlarsa

Zaten en başından beri atılmayı bırakın açıkta kalıp dönenlerin dahi birdaha malum partiye oy vereceğini sanmıyorum şahsen çok küçük bir kesim vardır verecek 

Şayet komisyonun2022 nin sonuna kadar çalısacağından hiçbir şüphem yok. 5 günde 24 karar sonuçlandırmış söze hacet varmı?

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 20 saat önce yazdı:

@Yusuf Çermik 

Tedbiri uygulayan veya tedbirle ilgili olan kamu kurum ve kuruluşlarına başvurulabileceği belirtilmiştir. Örneğin Pilotluk lisansı ve silah ruhsatı için eski kuruma başvurulabileceği gibi pasaportun iptali için Nüfus Müdürlüklerine başvurulabilecektir. Yine de bu mercilerde yanlışlık yapılması halinde yetkili olmayan kamu kurum ve kuruluşuna yapılan başvuruların yetkili olduğu değerlendirilen kamu kurum ve kuruluşuna gönderilerek bu durumun başvurana bildirileceği hüküm altına alınmıştır.

Sayın @MSA'nın belirtmiş olduğu Kaynak: https://www.asghukukdanismanlik.com/KHK-ilave-tedbirlere-karsi-basvuru-idari-dava/

Bu konuda her kuruma ayrı dilekçe vermek yerine doğrudan Valiliğe yaptığınız başvuru da taleplerinizi sıralamanız ve Valilikten buna göre dağıtım yapmasını beklemeniz daha isabetli olacaktır.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

3 haftadır bir karar bile duymamak hiç hayr alamet değil kötü kokular alıyorum

• Üzülme 1
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bu kadar bekletiyor olmaları ki -bekleyenlerin neredeyse tamamı adli soruşturma geçirmeyenler ve KYOK/beraat alanlardan oluşur- siyasi malzeme olarak kullanılacağımızı gösteriyor sanki

Gecn yil nisan ayinda dosyamizin kabul dosyalarindan oldugunu raportorde bekledigini haziran ayina kadar da karar verilecegini öğrenmiştik komisyondan birileri vasitasiyla hala karar cikmadi neden bekletildigini dusunmekten yoruldum her ne kadar kendimi red icin alistirsam da bekletilmesinin nedeni oalrak siyasi bi karar aldiklarini dusunuyorum

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yusuf Çermik, 20 saat önce yazdı:

Bütün mağdurları sevgi ve saygılarımla selamlarım, ben de yukarıdaki durumdayım, bizim de lisanslar iptal olmuş mudur? Müracaatı MEB e mi yoksa kendi kurumumuza mı yapmamıTeşekkürleTeşekkürlTeşekkürlt

Taleplerinize göre vereceğiniz kurum değişiyor. En mantıklısı taleplerinizi dilekçenizin sonunda sıralayıp Valiliğe dilekcenizi vermek olacaktır. Başvurunuz sonrasında tarih sayısını almanızda fayda olduğunu düşünmekteyim.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 44 dakika önce yazdı:

3 haftadır bir karar bile duymamak hiç hayr alamet değil kötü kokular alıyorum

2021 in 2020 yı aratacağı gün gibi ortada. Napacagız nereye kadar sürüneceğiz bellisiz.

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 KHK.kurum EGM.inceleme devam ediyor.kardesim de 679 KHK ile ihraç edilmişti.tam birbuçuk yıl oldu ona red geleli.ben daha önce ihrac edilmeme ve kardeşimden daha önce komisyona başvurmama rağmen inceleme sürüyor?

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karar da yok açıklama da.Allahım yardım et.

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...