İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ümitli, 1 saat önce yazdı:

Kaderdaşlarım bugün 5 aydır kanser tedavisi gören babamı maalesef kaybettik bu hayatta en büyük arzum onun iade olduğumu görmesiydi maalesef olmadı. Dualarınızı eksik etmeyiniz

Allah rahmet etsin kalanlara sabır güç versin. Benim de en büyük isteğim annemin babamın iade olduğumu görmeleri ?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 29 dakika önce yazdı:

Allah rahmet etsin kalanlara sabır güç versin. Benim de en büyük isteğim annemin babamın iade olduğumu görmeleri ?

Allah razı olsun Ayşegül Hanım inşallah bu mutluluğu ailenizle en kısa sürede yaşarsınız

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümitli, 2 saat önce yazdı:

Kaderdaşlarım bugün 5 aydır kanser tedavisi gören babamı maalesef kaybettik bu hayatta en büyük arzum onun iade olduğumu görmesiydi maalesef olmadı. Dualarınızı eksik etmeyiniz

Çok üzüldüm hocam. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Dilerim, size o mutluluğu yaşatsın bir an evvel Rabbim. Babanızı da haberdar etsin...

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Fbyzr, 29 dakika önce yazdı:

Çok üzüldüm hocam. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Dilerim, size o mutluluğu yaşatsın bir an evvel Rabbim. Babanızı da haberdar etsin...

Allah razı olsun sayın Hocam tşk ederim iyi dilekleriniz için

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ümitli hocam başınız sağolsun Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet ruhu şâd olsun inşaallah

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 19 dakika önce yazdı:

@Ümitli hocam başınız sağolsun Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet ruhu şâd olsun inşaallah

Allah Razı olsun Umutlu Hocam sağolun eksik olmayı n

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok üzüldüm, allah rahmet eylesin, inşallah iade olursunuz...

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, 44 dakika önce yazdı:

Çok üzüldüm, allah rahmet eylesin, inşallah iade olursunuz...

Allah razı olsun inşallah hepimiz yaşarız o mutluluğu

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 1 saat önce yazdı:

Allah rahmet eylesin. Nurlar içinde  yatsın inşallah 

672 KHK - İnceleme Devam - Banka - Okul 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aylin yağmur, 1 saat önce yazdı:

Bende MEB'den ihracım. Ancak başvuru konusunda kafam karışık (Bizim durumumuzda olanlarda lisans iptali söz konusu mu? Bu durum tam olarak bizi de kapsıyor mu?) Başvuru yapan öğretmen arkadaş varsa bilgi verebilir mi? Sonrasında hak kaybı yaşamak da var. 

Lisans iptaldi değilde hocam çalışma iznimiz yok.Onun için basvuru yapıyoruz .

Ek tetbir uyguladığı için kanun bunu iptal etti anayasa mahkemesi bizde bundan dolayı başvuru yapıyoruz doktorlar daha önce avukatlar yakın zamanda bu haklarını aldılar öğretmen ozelde çalışamıyordu onun için başvuru.

Hak kaybınız olmaması için başvuru yapın son tarih 11 Şubat kaybedecek bir durum söz konusu değil ama kazanırsak çok önemli konu en azından mesligimizi yapacağız özel okullarda

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...