İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Gece34, 1 saat önce yazdı:

Emin olun referanssız çok iade var. Mutlaka öylede dönen var ama emın olun 10 kişinin 7 di araya adam koymadan dönüyor 

Adalet bakanlığı için konuşuyorum bu mevzuyu her zaman. Diğer kurumlara sözüm yok. Şöyle anlatayım. Benim bulunduğum dosyada kişi sayısı fazla. 6 kişi buz gibi referans ile döndü. İyi biliyorum. Kriter yatıştırmak gibi olmasın; iade olanların içinde bir kaç kişinin 4-5 kriteri mevcuttur. 

Not: diğer kurumlar ile ilgili böyle bir iddiam yoktur. Kimsenin umudunu kırma gibi bir niyetimde yoktur. Bizzat gördüklerimden dolayı bu konuda iddia etmekteyim...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SgpKjmr, 9 saat önce yazdı:

Karar duruşmam var bugün...

Duruşmanizda ne karar çıktı 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ankara 27. Ağır ceza mahkemesi  heyette covid çıkmış bugün ertelediler geçende bu sebeple ertelemişlerdi verecekleri beraatide ağız tadıyla veremiyorlar dosya üzerinden bakılacak dağılın dediler eğdik başımızı önümüze devam ettik hayatımıza...

677 KHK- suçlama sadece cgnat kaydı ile bylock suçlaması- user İD içerik veya başka hiçbişey yok- komisyon ret- idari devam ediyor- adlide devam ediyor...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Gece34, 1 saat önce yazdı:

Bakın sizi anlıyorum. Mutlaka var zaten, bu yangından birilerinin yardımıyla kurtulan insanlar var yok değil. Bu gerçeği kimse değiştiremez Türkiye'nin gerçeği bu. Siz adalet bakanlığında çalışıyorsunuz sanırım, bizim burda 2 yan sokağımda oturan katip var İstanbul'da çalışıyor o da 679 KHK ile atılmış fırında tanıştık? bu adamla yaklaşık 2 senedir sokakta görürüm konusurum, fırında görür konusurum. O 2018 yılında takipsizlik almış kriteride adalet bakanlıgında fişleme albatiros 4 başka kriteri yok. Komisyona yazdıgı dilekçeyi de okudum. Takipsizlik kararınıda gördüm sadece dediği kriter harici başka birşeyi yoktu. Bana hep derdi; " hocam sizin MEB iyi bizim bakanlıkta torpil dönüyor korkuyorum yoktan yere hayatımı karartabilirler" derdi. Dün arabayı park ederken koşarak yanıma geldi. " Hocam ben  bugun iade oldum sende komısyona bak belki sende dönmüşsündür" dedi sarıldı bana kemıklerımı kıracak nerdeyse?  tabi ben baktım inceleme devam ? yani demem o ki o adamın torpilinin olmadığına adım kadar emınım, çalısmıyordu bir işte çokta sıkıntılıydı ama kurtulmuş şükür. Canınızı sıkmayın adalet er ya da geç yerini bulur. Bilinen bir gerçeği de sürekli tekrar etmeyelim karar bekleyen çok kaderdaş var. Sürçü Lisan ettiysem affola kardeşim. Bekleyeceğiz yapacak hiçbirseyimiz yok.

Sayın @MSA kardeşim de yazsın bari  albatiros 4 takipsizlik iade diye 679. 

Adaletsizliğin bile adaletsizce dağıtıldığı bu ucube sistemde bir şekilde iade olan kişiler hakikaten kendini çok şanslı görmelidir. Çünkü komisyon dükkanı kapattığında kalanların ne zaman iade olacakları belli değil. Uzun bir hukuk mücadelesi bizleri bekliyor. Bazılarımız görecek bazılarımız göremeyecek. Bu süreçte hakkını alamadan Allah'ın rahmetine kavuşan insanlara rahmet diliyorum. Ömür boyu sürecekte olsa hukukî mücadeleye mecburen devam edeceğiz...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 2 saat önce yazdı:

Adalet bakanlığı için konuşuyorum bu mevzuyu her zaman. Diğer kurumlara sözüm yok. Şöyle anlatayım. Benim bulunduğum dosyada kişi sayısı fazla. 6 kişi buz gibi referans ile döndü. İyi biliyorum. Kriter yatıştırmak gibi olmasın; iade olanların içinde bir kaç kişinin 4-5 kriteri mevcuttur. 

Not: diğer kurumlar ile ilgili böyle bir iddiam yoktur. Kimsenin umudunu kırma gibi bir niyetimde yoktur. Bizzat gördüklerimden dolayı bu konuda iddia etmekteyim...

Adalet bakanlığı konusunda haklısınız aynı kriterlerle ceza alanda var. Aynı kriterlerle beraat alıp dönemde var

Sevgi, 20 dakika önce yazdı:

Adalet bakanlığı konusunda haklısınız aynı kriterlerle ceza alanda var. Aynı kriterlerle beraat alıp dönemde var

Donenler

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 7 saat önce yazdı:

675 yada 677 KHK lı (KHK sayısını tam hatırlayamadım) bir İKM (adalet bakanlığı) bugün iade yazısını görmüş. Kriterler banka, normal tanık, cimer tanık, dersane, kurum kanaati. Takipsizlik vardı.

Vaayy bee.. ?

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 20 dakika önce yazdı:

Vaayy bee.. ?

Bank asya hesabı olması herhangi bir para yatırma yok

Tanık 2013 öncesi sohbet iddisasi birde gizli tanık gorguye dayalı olmayan anlatımı

6 3 ceza

• Şaşırma 1
  • Üzülme 1

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vahit Aksay, 40 dakika önce yazdı:

Adalet bakanlığı ret 

Geçmiş olsun kardeşim sizin mi karar

Sevgi, 24 dakika önce yazdı:

Bank asya hesabı olması herhangi bir para yatırma yok

Tanık 2013 öncesi sohbet iddisasi birde gizli tanık gorguye dayalı olmayan anlatımı

6 3 ceza

Siz mi aldınız cezayı

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...