İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

varex, 1 saat önce yazdı:

hayırlı olsun...

darısı iade kararı bekleyen tüm masumlara...

insan sormadan edemiyor ama....

madem iade edecektiniz yıllardır neyi soruşturup, neyi beklediniz...

Teşekkürler, maalesef nasıl bir sistem var daha anlayamadık. 4 yıldır bekliyoruz. 

Adalet bakanlığı Cte personeli, takipsizlik alındı , incelemeye devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu da geçer, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı akşamlar, 689 KHK Adelet Bakanlığı 2008 de takipsizlik aldım, az önce sisteme baktım, İADE olduğumu gördüm. Çok donuk bir sevinç oldu. Rabbim herkese bunu yaşatsın.

Iade olmanıza gercekten de çok sevındım adalet bakanlığı hem dr ıkm ıade gormek benım ıcın bır umut oluyor sıze sorum kurum gorusu ne zaman alınmıstı acıklanma suresı ıle arasında ne kadar zaman oldu 

Ayrıca @MSA @vergici672sıte yöneticileri twıtterta da paylasın bunu karar bekleyenlere umut olsun ???

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, Bir saat önce yazdı:

Iade olmanıza gercekten de çok sevındım adalet bakanlığı hem dr ıkm ıade gormek benım ıcın bır umut oluyor sıze sorum kurum gorusu ne zaman alınmıstı acıklanma suresı ıle arasında ne kadar zaman oldu 

Ayrıca @MSA @vergici672sıte yöneticileri twıtterta da paylasın bunu karar bekleyenlere umut olsun ???

Teşekkür ederim, Rabbim hayırlısı ile herkese nasip etsin, kurum görüşü hakkında bir bilgim olmadı, ben katibim ama geçen hafta bir IKM arkadaşta iade olmuştu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu da geçer, 12 saat önce yazdı:

İyi dilekleriniz için teşekkürler, evet bir şekilde bu da geçer dedik ve geçti mi ne oldu tam anlamadım, bu kadar mağdur varken sevinmek çok garip geliyor. Rabbim bütün herkesin iadesini nasip etsin. 

Kardeşim hayırlı olsun. Bende İKM 675 4 ay önce kurum görüşü alındı. Hala bekliyorum. Sizin kurum görüşü alındı mı duydunuz mu. Ve kriter var mıydı

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 51 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ben yeni bir işe merak sardim ve Allah sizi inandirsin iade surecim uzasin diye dua ediyorum. Siz de bana dua eder misiniz? Allah hepinizin iadesini versin inşaallah 

Bak merak sardım o işi 

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, Bir saat önce yazdı:

Bak merak sardım o işi 

Al ben de bi merak saldım o işe, ne olacak şimdi?

672 khk-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 6 saat önce yazdı:

Kardeşim hayırlı olsun. Bende İKM 675 4 ay önce kurum görüşü alındı. Hala bekliyorum. Sizin kurum görüşü alındı mı duydunuz mu. Ve kriter var mıydı

Teşekkürler, kurum görüşü hakkında bilgi alamadım, kriter 17-25 öncesi bir kaç defa sohbet ve HTS Kayıtları vardı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Duyum dedikodu neyim yokmu?  yazın  , yine içimde bir karamsarlık  

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...