İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Pİ2834, 4 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar 679 EGM adli sorusturma savcılıkta acık bekliyor.. ohal komisyonu inceleme devam ediyor.. bu durumda olan arkadaşlar var mı neyi bekliyorlar fikri olan var mı 

Bekleyen taraf biziz. Diğer taraf relax, işinde-gücünde memur. Her memurun yaptığı gibi mesaisini tamamlayıp evine gidiyor.

Mesailerini nasıl yaptıklarını bilmiyorum.?

679 KHK - Sağ.Bak - Adli= İstinafsız Beraat - Komisyon=Red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mgdrdnzci, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bilginize ihtiyacım var Danıştay için dilekçemi verdim.Kuruma tabliğat çıkartmışlar.Ancak Danıştay dosya sorgulamada dosya bulunamadı diyor.Nerden görebilirim ?

Tebligatlar tamamlanıp dilekçeler toplanmadan dosya Danıştay'a gonderilmez

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mgdrdnzci, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bilginize ihtiyacım var Danıştay için dilekçemi verdim.Kuruma tabliğat çıkartmışlar.Ancak Danıştay dosya sorgulamada dosya bulunamadı diyor.Nerden görebilirim ?

Hayati, 21 dakika önce yazdı:

Tebligatlar tamamlanıp dilekçeler toplanmadan dosya Danıştay'a gonderilmez

Bizim arkadaşında öyle olmuştu. Dilekçesini göndermesine rağmen göremiyordu. Daha sonra sisteme düşmüştü. Sizin içinde aynı olacak. Merak etmeyin sadece bekleyin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ciğerimiz yanıyor. Vatanını milletini seven masum KHK lılara açıkça söylüyorum.

ESKİDEN GÜÇLÜLER DİYE, KALABALIKLAR DİYE, İSTEDİKLERİ ADAMI İSTEDİKLERİ MEVKİYE KOLAYCA GETİREBİLİYORLAR DİYE FETÖNÜN KUCAĞINA OTURAN ADAMLA, 

BUGÜN GÖREVİNE GERİ DÖNMEK İÇİN PKK YANLISI VEKİLLERİN ETEĞİNE SIĞINAN, SÖZLERİNE EHEMMİYET VEREN ADAMIN HİÇ BİR FARKI YOKTUR. 

Vatanını ve milletini seven bireyin kırmızı çizgileri olmalıdır. Çıkarları için bu kırmızı çizgileri aşmamalıdır.  

KAHROLSUN FETÖ, KAHROLSUN PKK VE YANDAŞLARI...

Evet,bir haksızlığa uğramış olabilirim, fakat şükürler olsun ki bir gün bile Fetö nün pençesine düşmedim. Vatan düşmanlarından medet ummadım. Kim ne derse desin, komisyon ne karar verirse versin ben kendimi biliyorum. Bu şeref olarak bana yeter.

(paylaşımım şahsi görüşümdür. Kimseyle polemiğe girmeyeceğim, hdp li vekilleri savunanları muhatap dahi almayacağım.)

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Korkusuz, 31 dakika önce yazdı:

Herkes gergerlioğlu gibi çıkıp işkenceyi haksızlığı haykırsaydı bu durumda olmazdık.burda yazmakla bişey olmuyor.kaç kere hakkımızı savunmak için nereye gittik ne yaptık.ben kendim akp il başkanıyla görüşmeye gittim yardımcısı dediklerime tahammul edemedi odayı terk etti.twitırda çeşitli kez yazdık.okadar haklıysan ortalığı ayağa kaldırman lazım değilmi.vatan millet sakaryayla olmuyor bu işler.ben yaparsam doğru başkası yaparsa terorist.bizden olmayanlar hain bunlarmı doğru.gerçek teröristleri kimse savunmuyor ama birilerinin anlayışıyla olaya bakmak ne kadar doğru.

Lütfen adını söylediğiniz o adamın bugün attığı tweet lere bakınız .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mesele o değil zaten.kimsenin yanlışını savunacak kadar cahil olmamak lazım.yanlışa yanlış herzaman deriz.kim derse desin.

Benim dediğim herkesin yanlışına karşı çıkmak.mesele gergerlioglu değil.ona karşı çıkmak kolay.cesaretiniz varsa güçlülerin yanlışına katşı çıkın

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Haksızlık önünde eğilmeyiniz.Çünkü haksızlıkla birlikte şerefinizide kaybedersiniz.Hz Ali

Mesele budur.

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 1 saat önce yazdı:

Lütfen adını söylediğiniz o adamın bugün attığı tweet lere bakınız .

Bugün bir tweet atmamış..  geçmiş tweet lerindede KHK lılar la yada başka haksız bulduğu şeyleri paylaşmış..  ama mesele şahıslar değil uygulamalar.. bir yerde  kanunsuzluk yapılıyor bu KHK meselesi ile yada başka kesimlerle ilgili olabilir önemli olan hukusuzluk varmı varsa dile getirmek..  işte bundan fazlasını yazarsanız polemik konusu olur..  devlet ancak milletle bakidir milletin bir arada aynı kanunlara uyması uymak zorunda olması şarttır.. bunun aksini uygulamak bölücülüktür.. herkes kendinden olmayana uygulanan haksızlığa göz yumarsa birgün o haksızlık onada dokunur..

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar MEB'E ek tedbirler konusunda dilekçe göndereceğim. Bakanlığın adresini bilen buraya yazabilir mi?

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...