İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Elaziz, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim Sayın @MSA

Bence EGM icin basvuruya gerek yok zaten basvuranlara yapılacak işlem yok diye cevap gelmiş ben hic basvurmadım bile ama yine de iciniz rahat edecekse basvurun mesleğe dönemedikten sonra hepsi boş

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 34 dakika önce yazdı:

Bence EGM icin basvuruya gerek yok zaten basvuranlara yapılacak işlem yok diye cevap gelmiş ben hic basvurmadım bile ama yine de iciniz rahat edecekse basvurun mesleğe dönemedikten sonra hepsi boş

İlgili kanun maddesine göre, bu şekilde başvurusu reddedilenlerin HSK'nin belirleyeceği idare mahkemelerine başvurması gerekir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 42 dakika önce yazdı:

katılıyorum mesleğe dönemedikten sonra hepsi boş. ama içimiz rahat etsin maksat. yoksa bir netice alınacağını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ali akca, 3 saat önce yazdı:

Öğretmenlik mezunu Polislikten ihracım bu gün tedbir için dilekçe vermeye ilçe mem e gittim dilekçeyi direk ankaraya bakanlığa yollayın farklı bakanlıktan ihraç oolduğunuz için il mem de dikkate alınmayabilir dediler  baya ilgilendi sağolsun arkadaşlar sağı solu defalarca arayıp soruşturdular ..ikincisi cimer başvurusuna güvenmeyin kesinlikle dilekçe şart dediler.

Polislikten ihraç ogretmenim 2016 dan beri Dersanelerde çalışıyorum atamami da her seferinde yaptılar is başvurusu yapıp yoluna devam edebilirsin polis ihracı milli eğitim görmüyor. En azından ben sorun yaşamadım. 

Tabi is başvurusunda ihraç olduğumu hiç söylemedim

Ama bu sene çalıştığım yer herkesin adını bildiği kurumsal bir dersane. Sene başında MEB ten ihraç bir arkadas ihraç olduğunu söyleyip sigortasız calismaya başladı 

Artık sektör biraz daha yumuşadı 

677 EGM polis memuru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

1996 EGM bşldım.

6 ay açıkta kaldım. (Sigorta gün yarım gün yattı)

6 Ocak 2017 de ihraç olunca kurumuma dilekçe ile ne zaman emekli olabilirim diye sordum.

Eğer ihraç olmasaydın 01.09.2021 de emekli olurdun polnette öyle yazıyor. Şeklinde cevap geldi.

8991 gün sayısı

1) Emekli olabilir miyim?

2) Ne zaman emekli olabilirim?

3) İkramiye alabilir miyim?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Açıkta bulunulan sürede sigorta gün sayısı yarım olarak yatması İLAVE TEDBİRLER olarak değerlendirilebilir mi. 

679 KYOK 14.10.2020 RED Hsbnllhuvnğmlvkl

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 3 saat önce yazdı:

Devrem ben de  başvurmadım zaten şu sistemde her şey anlamsız ve boşa  diye düşündüm sistem değişirse zaten bu dilekçelere de gerek kalmaz diye düşünüyorum herkes için en hayırlısı olsun inşaallah

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende polis ihraci olarak basvurmayacaktim.. ama icim rahat olsun diye basvurdum.. bugun valilige verdim biz emniyete gondeririz dediler..kase sayi aldim ciktim..fotokopi disinda para vermedim..maksat proseduru yerind getirmek..

tşk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
java06, Bir saat önce yazdı:

Bende polis ihraci olarak basvurmayacaktim.. ama icim rahat olsun diye basvurdum.. bugun valilige verdim biz emniyete gondeririz dediler..kase sayi aldim ciktim..fotokopi disinda para vermedim..maksat proseduru yerind getirmek..

Başvurunuz vatana, millete hayırlı olsun.

Bu başvuru ilave tedbirlere yönelik hak ihlalini tescil ettirmek ve ileride AYM veya AİHM tarafından başvuru yollarını tüketmeme gerekçesiyle başvuruların reddedilmesinin önüne geçmek adına da önemli.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
hepsiyah, 13 saat önce yazdı:

Hocam sonucta o il sagliktan ihrac olmuyoruz bakanliga sunulsun diyemi bi baslik attiniz

Aslında böyle yapmasanız bile ildeki müdürlüğün bir üst yazıyla dilekcenizi merkez teskilatina iletmesi gerekir ama her ihtimale karşı Sağlık Bakanlığına Gönderilmek Üzere ... Sağlık Müdürlüğüne diye yazmaniz iyi olur (aksi halde, dilekcenizin havale edileceği ildeki memur konuya aşina olmayabileceginden yazıyı görünce bizim il müdürlüğüyle ne alakası var filan diye düşünebilir; CEHALETİ KÜÇÜMSEMEYİN, işinizi sağlama alın derim.)

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...