İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
java06, 58 dakika önce yazdı:

Mrb..dilekceyi valilik evrak kabul burosuna bakanliga gonderilmek uzere veriyoruz degil mi? 

Bir sansinizi deneyin ama bence valilik bunu kabul etmeyecektir. Gerçi öğretmenseniz kabul edebilir de (sonuçta mebin taşra teşkilatı var yani dilekcenizi bakanlığa iletilmek üzere il meme havale edebilirler).

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kargoyla göndersek her yere bir günde ulaşır diye düşünüyorum.Ne yapacagimi şaşırdım  iyice yemin ederim varmayacak diye 

679 gib komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Milli eğitim bakanlığına yazdığımız dilekçeyi ilçe milli eğitim müdürlüğüne teslim edebilir miyiz?

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Iyi aksamlar arkadaslar gundemi  takip edemedim kusura bakmayin bu ilave tedbirler icin bende dilekce vermelimiyim ben saglik bakanligi teknik personel  ihraciyim takipsizligim var ve komisyon inceleme devam ediyor yesil pasaportumda tahtit var herarda ben simdi pasaport içinmi ilave tedbirler içinmi basvurmaliyim 17 subata kadar lutfen yardimci olurmusunuz

675 KHK takipsizlik var saglik bakanligi OHAL komisyonu devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, 1 saat önce yazdı:

Daha önce Cimer başvurusu hakkında bir paylasimim olmustu. Bir forumdasin sorusu üzerine tekrar paylaşma gereği hissettim:

Cimerde başvuru ekine ayrı bir dilekçe eklenirse dilekçe kabul edilmiyormus (yani metin kısmına kısaca dilekcem ektedir gibi bir şey yazıp, esas uzun dilekçeyi eke koyarsak dilekçe kabul edilmiyormus sanırım, ben böyle anladim). 

39- Başvuruya doküman eklerken nelere dikkat etmeliyim?
Başvuruya eklenen dokümanlar başvuru metninde yazılan konuları 
destekleyici nitelikte belgeler olmalıdır.
Aşağıdaki durumlarda dilekçeleriniz işleme alınmayacaktır:
• Başvuru eklerine ayrı bir dilekçe (başvuru metni) konulması,

Kaynak: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.cimer.gov.tr/50sorudacimer.pdf&ved=2ahUKEwiRhr3x87buAhURrxoKHfu7BX8QFjAAegQIBBAC&usg=AOvVaw3mSDn8e4btrkQkAR5ex_2w

Yaa?dilekceyi dosya ekine eklemistim.Metin kisminda karakter sayisi yeterli gelmemisti 

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Merve2323, 21 dakika önce yazdı:

Yaa?dilekceyi dosya ekine eklemistim.Metin kisminda karakter sayisi yeterli gelmemisti 

O şekilde kabul etmeyeceklerini açıkça belirtmisler, dolayısıyla, kisaltarak tekrar başvurmanizi tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
edeb2121, 3 saat önce yazdı:

eşim için genel bir dilekçe verdik

cevap için teşekkür ederim. Dilekçeyi bakanlığa mi gönderdiniz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Labouja, Bir saat önce yazdı:

cevap için teşekkür ederim. Dilekçeyi bakanlığa mi gönderdiniz

il sağlık müdürlüğüne

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaderine_razi, Bir saat önce yazdı:

Üzgünüm. Ölürse şehit, kalırsa hain.. Mekanınız cennet olsun

https://twitter.com/avcemilcicek/status/1361057426087239683?s=19

Yani pkk nın kaçırdığı adamı hain diye ihraç mı etmişler.. kurumu bu adamın PKK tarafından kaçırıldığını bilmiyormuydu nasıl ihraç listelerine koymuşlar neyi gerekçe göstermişler  Allah bilir mahkemesi bile vardır.. şehit 2015 te kaçırılmış 2016 darbe girişimi 2018 ihraç demekki ihraç listelerini son görev yaptığı kurum hazırlamamış kurum dışından gelmiş.. buda burada dursun.. Allah rahmet etsin.. sadece merak ediyorum ailesinin haberi varmıydı çocukları PKK tarafından alıkonulmuşken hain diye ihraç edildiğinden..  

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...