İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

3 Şubat da ki karar numarasının 2021/14700 olmasını ben anlayamadım. 14.300 ile yeni yıla girmiştik zaten ?

Komisyon bu sene de karar numarasında bize bir oyun yapıyor herhalde

677-İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu da geçer, 49 dakika önce yazdı:

Hayırlı akşamlar, ben 10 Şubat 2021 tarihinde iade olmuştum. Bu zamana kadar olan süreci anlatmak istedim. Bu arada 5 Şubat 2021 günü en son 21:30 gibi bakmıştım. Dün yani 16.02.2021 tarihinde Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü tarafından karar tarafıma PTT aracılığı ile tebliğ edildi. Karar 03 Şubatta alınmış, Karar Numarası 2021/14700 civarındadır. Kurum görüşünden daha önce bilgim yoktu. Ancak yeni öğrendiğim kadarıyla karar verilmeden 15 gün önce çalıştığım kurum personelinden beni sormuşlar. Şuan durum bundan ibarettir.

Hocam gelişmelerden haberar edın kendım ıade olmus gibi takıp edıyorum surecı bı hafta ıcı bakanlıktan ararlar sızı ayrıca @Atiba arkadasın dediği  gıbı karar numarasını tam yazarsanız iyi olur yılbasına zaten 14300 kısı falan kalmıstı 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu arada adresimi nüfus kayıtlarında değiştirmiştim ancak  Ohal komisyonuna bildirmedim, tebliğ Ohal komisyonuna verdiğim adrese geldi.

efe_kentli67, Bir saat önce yazdı:

Hocam gelişmelerden haberar edın kendım ıade olmus gibi takıp edıyorum surecı bı hafta ıcı bakanlıktan ararlar sızı ayrıca @Atiba arkadasın dediği  gıbı karar numarasını tam yazarsanız iyi olur yılbasına zaten 14300 kısı falan kalmıstı 

Karar numarası zaten verdiğim numaradan bir kaç kişi fazla, yani pek bir fark yok.

Adalet bakanlığı Cte personeli, takipsizlik alındı , incelemeye devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Bu da geçer adresınızı valılıkten değiştirmeniz gerekiyordu neyse sorun olmamıs kazasız guzrl haberı aldınız 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, Bir saat önce yazdı:

@Bu da geçer adresınızı valılıkten değiştirmeniz gerekiyordu neyse sorun olmamıs kazasız guzrl haberı aldınız 

Ben bilerek değiştirmedim, aynı adreste ikamet ediyorum, formalite icabı nüfustan değiştirmiştim. Bakanlıktan arayacaklarını bilmiyordum, bakalım arayacaklar mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Hiranur hayırlı olsun hocam 672 MEB den karar duymali uzun zaman olmuştu peki hocam kurum görüşünüz alınmış miydi eş ihracmiydi bilgi verirseniz detaylı seviniriz 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hiranur, 9 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Ben forumu uzun süredir takip ediyorum fakat paylaşım yapmıyordum. Bu gün kabul kararımı gördüm çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin. 672 MEB. 25 ay sendikam var sadece. Birde emniyette sorguya çağırdıklarında kimse yok mu ya SMS var dediler(attığımı kesinlikle hatırlamıyorum).

MEB den karar duymak guzel . Kabul olmasi harikulade , tebrik ederim.

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hiranur, 11 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Ben forumu uzun süredir takip ediyorum fakat paylaşım yapmıyordum. Bu gün kabul kararımı gördüm çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin. 672 MEB. 25 ay sendikam var sadece. Birde emniyette sorguya çağırdıklarında kimse yok mu ya SMS var dediler(attığımı kesinlikle hatırlamıyorum).

Hayırlı uğurlu olsun, darısı bütün mağdurlara inşallah.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...