İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Hiranur, 10 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Ben forumu uzun süredir takip ediyorum fakat paylaşım yapmıyordum. Bu gün kabul kararımı gördüm çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin. 672 MEB. 25 ay sendikam var sadece. Birde emniyette sorguya çağırdıklarında kimse yok mu ya SMS var dediler(attığımı kesinlikle hatırlamıyorum).

Hayırlı olsun.Karar dün mü verilmiş?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Atiba, 11 saat önce yazdı:

3 Şubat da ki karar numarasının 2021/14700 olmasını ben anlayamadım. 14.300 ile yeni yıla girmiştik zaten ?

Komisyon bu sene de karar numarasında bize bir oyun yapıyor herhalde

karar numarasının 14700 olması için zaten hali hazırda 14699 kişinin kararının alınmış olması gerekir mantıken. Tabi tüm standartları ve kuralları hiçe sayarak geriye doğru saymıyorlarsa. Bence orada bir yanlışlık var ilgili arkadaş karar sayısını tam verirse anlaşılır.

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
yasin_doganay, 26 dakika önce yazdı:

karar numarasının 14700 olması için zaten hali hazırda 14699 kişinin kararının alınmış olması gerekir mantıken. Tabi tüm standartları ve kuralları hiçe sayarak geriye doğru saymıyorlarsa. Bence orada bir yanlışlık var ilgili arkadaş karar sayısını tam verirse anlaşılır.

Sanırım geçen senenin kararlarına eklenerek gidiliyor;

10.11.2020/12860

10.11.2020/12867

18.11.2020/13080

25.11.2020/13222

01.12.2020/13304

03.12.2020/13380

05.01.2021/14034

05.02.2021/14700

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yasin_doganay, 1 saat önce yazdı:

İlgili arkadaş benim galiba ☺️, cevap vereyim tekrar daha öncede söylemiştim arada bir kaç kişi var , yani verdiğim sayıyı net sayı olarak alın. Yöneticilerden biri isterse de ona özelden atarım kararı.

Adalet bakanlığı Cte personeli, takipsizlik alındı , incelemeye devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hiranur, 11 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Ben forumu uzun süredir takip ediyorum fakat paylaşım yapmıyordum. Bu gün kabul kararımı gördüm çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin. 672 MEB. 25 ay sendikam var sadece. Birde emniyette sorguya çağırdıklarında kimse yok mu ya SMS var dediler(attığımı kesinlikle hatırlamıyorum).

Öncelikle hayırlı olsun darısı tum magdurların basına ıns bu haftaya ait  karar gormek sevındırıcı en son ne zaman bakmıstınız acaba bır de kjrum görüşü alınmıs mıydı 

@Bu da geçer kardesım sen de karar numarasını tam soylemıyorsun admıne ozelden yazarım dıye devlet sırrı yaptın resmen ???

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 1 saat önce yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun darısı tum magdurların basına ıns bu haftaya ait  karar gormek sevındırıcı en son ne zaman bakmıstınız acaba bır de kjrum görüşü alınmıs mıydı 

@Bu da geçer kardesım sen de karar numarasını tam soylemıyorsun admıne ozelden yazarım dıye devlet sırrı yaptın resmen ???

söylemem de söylemem ?? ama aslında söyledim. Bir eksik bir fazla etkilese zaten söylerim. Yeterki mağdur arkadaşlara faydası olsun. 

Adalet bakanlığı Cte personeli, takipsizlik alındı , incelemeye devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol., 1 saat önce yazdı:

Sanırım geçen senenin kararlarına eklenerek gidiliyor;

10.11.2020/12860

10.11.2020/12867

18.11.2020/13080

25.11.2020/13222

01.12.2020/13304

03.12.2020/13380

05.01.2021/14034

05.02.2021/14700

Demek ki komisyon bir kez daha standartları yıkıyor...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar aramızda saglikci var mi? Kanda ca 15 3 degerim 47 çıkmış tek başına bir anlamı var mi?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yasin_doganay, 16.02.2021 - 13:50 yazdı:

Takipsizlik veya beraat alıp komisyondan ret kararı alan arkadaşlardan hiç aldıkları yargı kararları bağlamında ombudsmana başvuru yapan oldu mu?

Daha önce bu soruyu sormuştum ama gören veya yorumlayan olmadı. Ben şu an incelemem devam ettiği için başvuramıyorum. Ancak ret alan arkadaşlar yargı kararlarını uygulamıyor ve yargı tarafından aklanılan suçlamayı yeniden hortlatıp, bunun üzerine karar veriyorlar gibi başvuru yapılıp, idarenin kendi içerisinde bir denetim yapmasını ve güçlü bir dilekçeyle yapılacak bir başvurunun ilerleyen dönemde hukuki hak arama hususlarında bize fayda yaratabileceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hiranur, 12 saat önce yazdı:

Ayy çok sevindim ? Hayırlı olsun. 

Hocam kurum görüşü alınmış mıydı acaba?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...