İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar bu hafta pek karar duymadık acaba komisyon açıklama sonrası mi karar yüklemesi çok olacak ?Açıklama nezaman olur acaba ?Duyduğumuz kararlar hergecen gün azalıyor 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 43 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bu hafta pek karar duymadık acaba komisyon açıklama sonrası mi karar yüklemesi çok olacak ?Açıklama nezaman olur acaba ?Duyduğumuz kararlar hergecen gün azalıyor 

Artık pek haber yok. Zamanında haber getireni eleştirip dövdüğümüz için bir şeyler duyan da yazmaz artık. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Haber getirenlerin ya da faydalı bilgiler paylaşanlarin bu forumda eleştirildiğini bugüne kadar hiç görmedim, bu tarz kaliteli haber/bilgi paylaşanlara sonsuz teşekkürler.

Diğer taraftan, asli astarı olmayan boş telkin niteligindeki duyumlarla kendini kandırıp hala mutlu olabilen forum sakinleri varsa bu konuda yeni bir başlık açılması dahi dusunulebilir. Tabi, takdir forum yonetiminindir. 

Ben şahsen 'yakında şöyle güzel gelismeler olacakmış', 'falanca şöyle demiş' gibi realitelerle uzaktan yakından ilgisi olmayan içi boş duyumlar burada paylaşıldığında kendimle ve benim durumumda olanlarla alay ediliyormus gibi hissediyorum.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu hafta komisyonun rapor açıklamada sebebi 5 şubat da açıklama yapması ve mayıs  ayini bekliyor olması olabilir.

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@korkmaz244 Açıklama yapacaklardır bir planlama yapıyorlardır bu sebeple eğer hedef denge gozetiyorlar ise bu dengelemeyì sağlayacakları dönemde açıklama gelir 12 bin kalan dosyaya ulaşıldığında ve planladıkları kabul oranı olduğunda eğer %30sa 30 veya 35 gibi bu sebeple şöyle ki 14.300 dosya kalmıştı sene sonunda demek ki 13haftada 2.300 dosyaya bakılmadı muhtemelen 14-15 haftada bakılacak gibi duruyor yani 9-16 Nisan gibi kalan dosya 12 bine gelecek peki 2300 dosyada eğer %35 kabul olsa 805 kişi iade olur şuanda kabul alacak 800 dosya ulaşılmıştır muhtemelen kalan ret dosyası ulaşıldığında komisyondan bir haber duyarız.

• Beğeni 1
  • Katılmama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 2 saat önce yazdı:

@korkmaz244 Açıklama yapacaklardır bir planlama yapıyorlardır bu sebeple eğer hedef denge gozetiyorlar ise bu dengelemeyì sağlayacakları dönemde açıklama gelir 12 bin kalan dosyaya ulaşıldığında ve planladıkları kabul oranı olduğunda eğer %30sa 30 veya 35 gibi bu sebeple şöyle ki 14.300 dosya kalmıştı sene sonunda demek ki 13haftada 2.300 dosyaya bakılmadı muhtemelen 14-15 haftada bakılacak gibi duruyor yani 9-16 Nisan gibi kalan dosya 12 bine gelecek peki 2300 dosyada eğer %35 kabul olsa 805 kişi iade olur şuanda kabul alacak 800 dosya ulaşılmıştır muhtemelen kalan ret dosyası ulaşıldığında komisyondan bir haber duyarız.

Sn @altuğ sizin meslek neydi azizim? ??

İstatistikler, şunlar bunlar, hık demiş Ali Tezel'in (bir zamanların TV'lerde aranan ismi, SGK uzmanı) burnundan düşmüş gibisiniz vallahülazim ??? 

"Yaş kaçtı?

46.

O zaman siz askerlik borçlanmanızı da saydırarak geçici süreyle bir işletmede çalışarak emekliliğe dair prim gün sayınızı daha da düşürüp yurt dışında çalışmışlıklarınızı da saydırarak bayağa bir köşeyi dönersiniz..." ? gibi... 

Bu kadar oturup hiç ne uğraştım ne kafa yordum. Zaten kafayı yedirttiler bir gecede, üzerine 6.yıla giren bir aynı günü yaşama sendromu da eklediler üzerine... Herşey benim için ya siyah ya beyaz. Ya KABUL gelecek ya RED. Şu kadar dosya kalmış, şu şuradan şu kadar bu buradan bu kadar hiç düşünmedim doğrusu. Hatta özel olmayan bir zaman mevhumum var ayda 1 (her ay içinde rastgele 1 gün) o gün girip bakıyorum ne durumdayım diye, sinirlenip geri kapatıyorum ? tamamen soyut yaşıyorum yani anlayacağınız, varla yok arası. Çabanıza helal olsun, ben yapamazdım ??

Güncelleme • • Adem A.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uzun süredir ayda 700 700 gidiyorlar. Dolu dolu karar falan açıklanmıyor. Bu saatten sonra da açıklancağını düşünmüyorum. İstatistikler Böyle giderrr. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

jnjnkj

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 2 saat önce yazdı:

@Adem A. Her ayin birin de bir bir gaza zam yapan kurumda uzmandım son 4 senedir ohal komisyonu uzmanı olarak çalışıyorum ? anlamaya çalışıyorum  hayatım da hep mantıklı işler yapmaya çalıştım bir hata yaptım hayat cezayı kesti kabul edemiyorum derler ya dişimle tırnağımla geldim diye neyse yaş 39 komisyon kararım hayatın tam ortasında inşallah guzel haberler alırız 

İnşallah herkes hakettiği adalete kavuşur ve işine gücüne döner ??

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...