İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Magdurumm, 52 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar mebte calisiyorum ozluk dosyası okuldami olur yoksa il milli eğitim müdürlüğünde mi idare mahkemesi için sendikadan istifa ettigim formu vereceğim 

Okulda bir dosyanız var lakin bağlı bulunduğunuz ilçe milli eğitimde de var, diploma örneğidir, formasyon sertifikasını milli eğitimde durur. Basit evraklarınız kimlik fotokopisi, fotoğraflarınız da okuldaki dosyanızdw bulunur. Bana sorarsanız milli eğitime başvurun zaten okuldaysa bile istetirler katip ile

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@efe_kentli67 hayırlı olsun hocam gözünüz aydın olsun çok sevindik sizin adınıza ?

686 KHK incelemeye devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bay Ramses, 3 saat önce yazdı:

677 EGM, iade kararımı bugün öğleden sonra gördüm, en son öğle inceleme devam yazıyor du. Buruk bir mutluluk yaşıyoruz, Allah herkese nasip etsin.

Alınan KYOK kararı var, 2 yıl oldu.

Hayırlı olsun kardeşim sen bu çukurdan kurtuldun Allah bir daha göstermesin biz tünelin sonunda ki ışığı ne zaman göreceğiz acaba Allah herkesin yardımcısı olsun

701khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, Bir saat önce yazdı:

10dk önce foruma yazmıstım iade olmak nasıl bir duygu diye ALLAHIMA çok şükür KABUL kararımı gördüm ALLAHIM tüm mazlumları bu çukurdan kurtarsın ????

@efe_kentli67 

hangi kurum ve ayrıntı yazar mısınız? 

efe_kentli67, Bir saat önce yazdı:

10dk önce foruma yazmıstım iade olmak nasıl bir duygu diye ALLAHIMA çok şükür KABUL kararımı gördüm ALLAHIM tüm mazlumları bu çukurdan kurtarsın ????

Hayırlı olsun!! 

EGM,701, 2 ad.KYOK,ohal red(banka 2010-2015 r.kullanım), 27.idare Ekim2021 başvuru, beklemede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ALLAH razı olsun arkadaşlar kurum adalet bakanlıgı 701 KHK İKM kurum görüşü hakkında 1 ay oncesınde kuruma sormustum arayan olmadı demıslerdı krıter dedıklerı sey ise SGK kaydı idi ALLAHIM tüm mazlumları bu çukurdan çıkarsın ???

• Beğeni 7
  • Teşekkür 1

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 31 dakika önce yazdı:

ALLAH razı olsun arkadaşlar kurum adalet bakanlıgı 701 KHK İKM kurum görüşü hakkında 1 ay oncesınde kuruma sormustum arayan olmadı demıslerdı krıter dedıklerı sey ise SGK kaydı idi ALLAHIM tüm mazlumları bu çukurdan çıkarsın ???

Hayırlı olsun en son ne zaman bakmistiniz ve istinafta davanız kac ayda kesinleşmişti 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 1 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim valla kendim dönmüş gibi sevindim gözün aydın

701khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 1 saat önce yazdı:

Gelmiş geçmiş olsun hocam, özelden konuşmuştuk sizinle kurum görüşüm alınmasına rağmen hala beklemedeyim sizin adınıza çok sevindim.Allah bi daha böyle üzgünlükler yaşatmasın hiçbirimize.Darısı en kısa zamanda bizim başımıza ??Ben de totem yapayım iade olmak nasıl bi duygu ben de yaşamak istiyorum ?

701 KHK Adalet bakanlığı 2018 KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@efe_kentli67 Hayırlı olsun SGK kaydı ve işe giriş arasında ne kadar süre vardı bu özel şirkette ne kadar çalışmıştınız benzer durumda olanlar için belki fikir verir işe girişiniz 2010 sonrası miydi mahsuru yoksa bilgilendirir misiniz benim öyle bir durumum yok ancak merak edenler için yazdım 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...