İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

İkm_45, 29 dakika önce yazdı:

Gelmiş geçmiş olsun hocam, özelden konuşmuştuk sizinle kurum görüşüm alınmasına rağmen hala beklemedeyim sizin adınıza çok sevindim.Allah bi daha böyle üzgünlükler yaşatmasın hiçbirimize.Darısı en kısa zamanda bizim başımıza ??Ben de totem yapayım iade olmak nasıl bi duygu ben de yaşamak istiyorum ?

Ben de t oteme katılmak istiyorum iade olmak nasıl birduygu ben de yaşamak istiyorum.benimberaat istinaf ta olduğu için inşallah ramazan veya kurban bayramının en az birine bu cukurdan kurtulmayı nasip etsin inşallah rabbim bana ve diğer mağdur arkadaşlara 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade haberi görmek Nasıl mutlu ediyo inanın gözlerim doluyor okurken ? Rabbim hepimize nasip etsin inşallah ?

• Beğeni 8
  • Onaylama 1

692 adalet Bakanlığı inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfayı sessiz sedasız takip edenlerdenim 670 KHK ile ihraç kurum EGM. 2018 Ekim KYOK. Kodlama AD ve EDL (Fetö Mensubu olmayan kişi).Halen Komisyon İncelemesi devam ediyor. Masum olan herkes umarım en yakın zamanda iade olur

670 KHK kod ad edl 2018 KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sabır ALLAH razı olsun kardesım en son pazartesi bakmısrım devam ediyordu. Dosyam istinafta 6 ay sürdü sonra beraat kararım kesinleşti.

@ilhan öz eyvallah hocam inşallah senin de iade haberlerini okuruz ?

@İkm_45 evet hocam hatırladım sizi kurum görüşü hakkında bir bilgim yok 1 ay once aradığımda kendılerını arayanın olmadıgı söylemişlerdi ne zaman oldu bılmıyorum ben hep buralarda olacagım inş sizin de iade haberlerinizi okuruz hocam dua ediyorum ???

@altuğ hocam 2010 yılında 3 ay 2011 yılında da kırtasıye sezonunda 3 ay olmak üzere toplam 6 ay mesleğe başlama da 02.07.2012 inş yardımcı olmuşumdur ?

@M.Alp hocam o duyguları cok iyi bıldıgım ve yasadıgım için aileden sonra ilk buraya yazdım umut her zaöan vardır ve dua edın bol bol ve ben de sizler için dua edecegım inşALLAH iade haberlerinizi okuruz ???

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkese günaydın arkadaşlar bende eşim için bu taşlı yollardaydım ve dün akşam saatinde KABUL yazımızı gördük.bu mutluluğun tarifi adı yok tarifsiz bi duygu.rabbim masum olup bekleyen herkese bu sevinci inşallah ki nasip eder. Herkese selamlar olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
İkm695, 29 dakika önce yazdı:

Herkese günaydın arkadaşlar bende eşim için bu taşlı yollardaydım ve dün akşam saatinde KABUL yazımızı gördük.bu mutluluğun tarifi adı yok tarifsiz bi duygu.rabbim masum olup bekleyen herkese bu sevinci inşallah ki nasip eder. Herkese selamlar olsun.

Hayırlı olsun allah inşallah böyle kötü durumlara bir daha düşürmesin. En son ne zaman baktınız vesuclamanuz ve idi acaba

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Biz her akşam bakıyorduk bakmadığımız gün yoktu.2013 öncesi tanık beyanı vardı adli sonuç beraatti. Yaklaşik 10 gün önce de çaliştiği kurumdan görüş alınmıştı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 05.04.2021 - 13:37 yazdı:

Merhaba.. Öncelikle geçmiş olsun..

3 ceza dairesi tarafından Hazine'nin katılma talebinin reddedilmesi ne kadar sürdü? Hatırlıyor musunuz acaba?

Sayıntustus başka bir platformda dosya numarası 2019/1100 civarında olan ankara 21.bam da olan bir sanığın dosyası31 martta karara çıkmış 20 ay beklemiş 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul alan bütün herkese hayırlı olsun çok sevindim

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 10 saat önce yazdı:

10dk önce foruma yazmıstım iade olmak nasıl bir duygu diye ALLAHIMA çok şükür KABUL kararımı gördüm ALLAHIM tüm mazlumları bu çukurdan kurtarsın ????

Hayırlı olsun. Kurum görüşü alındı mı duydunuz mu

İkm_45, 9 saat önce yazdı:

Gelmiş geçmiş olsun hocam, özelden konuşmuştuk sizinle kurum görüşüm alınmasına rağmen hala beklemedeyim sizin adınıza çok sevindim.Allah bi daha böyle üzgünlükler yaşatmasın hiçbirimize.Darısı en kısa zamanda bizim başımıza ??Ben de totem yapayım iade olmak nasıl bi duygu ben de yaşamak istiyorum ?

Ne kadar zaman oldu kardeşim kurum görüşü alinali

Bahtsız Bedevi 675

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...