İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

portakal çiçeği, 12.04.2021 - 11:44 yazdı:

merhabalar

karar duruşmasından sonra gerekçeli kararı UYAP'ta ne zaman görebiliriz? Avukatımız bize de tebliğ edileceğini söylemiş eşime. E-devlette dava dosyası sorgulamada, dosya durumu: gerekçeli karar yazıldı yazıyor ama her gün bakıyorum, UYAP’a eklenen bir evrak yok.

sayın @Karagöz @wildPuppy siz ne kadar sürede görebildiniz kararı UYAP'ta? posta ile de tebliğ edildi mi?

Sayın @portakal çiçeği kararınız verildi yanlış anlamadıysam? 

İnşallah güzel şekilde sonuçlanmıştır

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

hayırlı cumalar inclmy devam

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar yok mu kararı çıkan ?

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Pasaport iptali ile ilgili güncel bir karar çıkmış, ihtiyaç duyanlar için paylaşıyorum.

https://t24.com.tr/haber/mahkemeden-KHK-liya-pasaport-vermeme-uygulamasina-iptal-mahkeme-karari-olmadan-kisitlama-getirilemez,946432

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cumadan cumaya bakıyorum artık 701 nolu KHK incelemeye devam...

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kamuda esnek çalışmaya  geçilmesi sanırım  karar sayısını  da etkiliyor 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

El insaf be kardeşim açıklayın artık Müslümana gavur eziyetine döndü bu iş hiç karar yok. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yargıtay ta dosyası olanlar cevap verirlser sevinirim Yargıtay CBS tarafindan yazılan tebligname  görüşleri ilgililere tebliğ ediliyormu

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlave tedbirlere ilişkin dilekçe vermiştik  ben kamuda istihdam edilememe tedbirinin kaldırılmasını talep etmiştim kurumumdan cevap geldi il nüfus müdürlüğüne talebinizi ilettik şeklinde benim pasaport tahdit talebim olmadı ki ama kurum bu şekilde anlamış herhalde benzer durumda olanlar için bilgi vermek istedim. 

Komisyon görevini tamamladı amaç hasıl oldu algılar yönetildi kalan binlerce insan çok ta tiiin durumu 3 ayda 2 bin bakıyorlardı geçen sene bu sene 4 ay da olur sanırım bu iş seçim kararı alınana kadar gider döneriz komisyondan ama ne zaman işte yeni imtihanımız da bu kalan dosya 12 bin kalan süre 24 ay ..

• Üzülme 1
  • Onaylama 3

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kampci, 14.04.2021 - 11:41 yazdı:

Tolga hala Mhp limisin

Hiçbir partiyi desteklemiyorum artık. Ne sağı ne solu.!

672 KHK-evde kalma

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...