İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

kaderine_razi, 16 dakika önce yazdı:

Arif Bey'in Twitter sayfasına baktım, dm kapalı. 'kendine muhabir'e yazdım, cevap gelirse güzel olabilir ? arif bey'e de mentionlarla ulaşabiliriz diye düşünüyorum?

Ben çoktan mention attım bile ?

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
bkartli, 18 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.Dun rutin komisyon aramamı yaptım.Karsılıklı sohbet ettik.Sohbet arasında konuştuğum kişi az daha sabır edin,yaklaşık olarak 16 bin gibi dosya kaldı dedi.Ne kadar güvenilir bu rakama orası ayrı tabi.

Tüm içtenliğimle sizden özür diliyorum;

Az önce Ohal Komisyonu’nu ben de aradım ve santraldaki arkadaşa dosyaların bu yıl bitme durumunu sordum bitirmeye çalışıyoruz ama net bir şey söyleyemem dedi. Ardından kaç dosya kaldığı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü diye sordum, 16 bin civarı dedi. O kadar komisyonu aradım bilgilendirme yapmıyorlardı çok şaşırdım bu sefer???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 2 saat önce yazdı:

An itibariyle kampanyamızın:

görüntülenme sayısı : 3.647 kez ?️

imza sayısı : 328 kişi ✍️

sosyal medya paylaşımı : 477 kez ?

İmzalayan paylaşan kimsenin ayağına daş değmesin ???  Ara ara farklı mecralarda (facebook, twitter, whatsapp, instagram...) paylaşmanız kampanyamıza desteği daha da artıracaktır. Destek olunmasa bile kampanyamızın ve KHK mağdurlarının bilinirliği için bu paylaşımlarınız çok faydalıdır.

İlk 500 imzalayandan biri olayım diyorsanız veya paylaşmak istiyorsanız, kampanya linkimiz:

https://www.change.org/khk_magdurlari_iade_edilsin

Biz hakkımızı aramadıkça, görünür olmadıkça kimse bize adalet vermeyecek. Bu topraklar maalasef böyle...

ben de imzalayıp  faceden  paylaştım. Arkadaşlarıma  WhatsApptan gönderdim. inşallah  imzalarlar.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 15 dakika önce yazdı:

Tüm içtenliğimle sizden özür diliyorum;

Az önce Ohal Komisyonu’nu ben de aradım ve santraldaki arkadaşa dosyaların bu yıl bitme durumunu sordum bitirmeye çalışıyoruz ama net bir şey söyleyemem dedi. Ardından kaç dosya kaldığı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü diye sordum, 16 bin civarı dedi. O kadar komisyonu aradım bilgilendirme yapmıyorlardı çok şaşırdım bu sefer???

Estağfurullah hocam özür dileyecek bişey yok.insallah dedikleri gibi bitirirler bu sene,daha fazla uzatmazlar.

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 18 saat önce yazdı:

672 den ben gibi bekleyen kaldimi

672 incelemeye devam

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kampanyayı destek olmak amaçlı imzaladim ve paylaştım hayırlısı olsun inş 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir arkadaşın red cevabından sonra kriterlerini öğrenmiş.sendika, çocugun okulu, gazete, kimse yokmu ya sms.

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...