İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Karagöz, 3 saat önce yazdı:

An itibari ile,

kampanya görüntülenme sayısı : 2121 kez ?️

imza sayısı : 243 kişi ✍️

sosyal medyada paylaşım : 309 kez ?

İkinci hedef olan 200 imzayı geçtik, sistem hedefimizi 500 imza olarak otomatik güncelledi ??✌️??

İmzalayan paylaşan herkesin eline sağlık, ayağına daş değmesin. Hatta kaç kere paylaşırsanız o kadar kez hayra geçsin inşallah ??? ?

Yoksa siz hala kampanyamızı imzalamadınız mı? ? Buyrun linkimiz:

https://www.change.org/khk_magdurlari_iade_edilsin

Ben bir kez paylaştım birçok kere olması mı gerekiyor 

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İmzaladım paylaştım??

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672 -20. İdare- Beraat İade olacağım ama tarihini bilmiyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 6 saat önce yazdı:

Ben bir kez paylaştım birçok kere olması mı gerekiyor 

Hocam, change.org'un sitesinde kampanyanın göreceği desteği artırmak için çok sayıda ve farklı mecralarda (Facebook, twitter, whatsapp, instagram...) paylaşma tavsiyesi var. Okuyanları sıkmayacak şekilde ara ara  paylaşmak bence iyi. Ama dozunda olması lazım, kendinizi görenlerin yerine koyun. Çok fazla olursa can sıkar, çok az olursa okursunuz, üşenip imzalamazsınız, sonra da unutursunuz. Kararında diyelim.

• Beğeni 3
  • Onaylama 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 33 dakika önce yazdı:

Hocam, change.org'un sitesinde kampanyanın göreceği desteği artırmak için çok sayıda ve farklı mecralarda (Facebook, twitter, whatsapp, instagram...) paylaşma tavsiyesi var. Okuyanları sıkmayacak şekilde ara ara  paylaşmak bence iyi. Ama dozunda olması lazım, kendinizi görenlerin yerine koyun. Çok fazla olursa can sıkar, az olursa okursunuz, üşenip imzalamazsınız, sonra da unutursunuz. Kararında diyelim.

Teşekkürler tekrar paylaşayım o a zaman

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. ???

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gerçekçi olursak komisyonun uzatma alacağını ve pandemiden dolayı bidaha seyrek (eser miktarda ) çalışmaya geçince  bahanelerinin de hazır olacağını düşünüyorum. 

İnşallah yapmazlar , ama komisyonda uzun zamandır çalışanların daha üst göreve çıkmaya çalıştıklarını ve alt kadrolardaki birçok kişininde buraya gelmeye çalıştıklarını herkes tahmin ediyordur. Birçok kişi bu komisyonda daha yenecek çooook ekmek var diye düşünüyordur.

693- İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardımcı olabilirmi uyapta ki güncellemeden sonra evrak gelip gittiğini göremiyorum uyapta bunu görmenin bi şekli varmı en son 4. Ay gözüküyor ne benim yazdığım savunmayı nede başka biseyi o tarihten sonra göremiyorum sizdedemk durum ayni

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 12.08.2020 - 09:53 yazdı:

Elinize sağlık hocam. İsterse kendisine bu forumun adresini ve tartışmaları yaptığımız linkleri de verin. Bizden de haberdar olur. Tanıdıkça daha çok yanımızda olur diye düşünüyorum.

Yeni gördüm kusura bakmayın hocam cevapsız kalmış gibi olmuş. Verdim forumumuzun linkini ? yapılacak anketi merakla bekliyorum, keşke sokak röportajı falan da yapılsa.. acaba onun icin de ilave tv (Arif bey'e) mi basvursak ??

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaderine_razi, 9 dakika önce yazdı:

Yeni gördüm kusura bakmayın hocam cevapsız kalmış gibi olmuş. Verdim forumumuzun linkini ? yapılacak anketi merakla bekliyorum, keşke sokak röportajı falan da yapılsa.. acaba onun icin de ilave tv (Arif bey'e) mi basvursak ??

Valla İlave TV sokak röpörtajı yaparsa efsane olur ? Hiç bir şey olmasa da en azından gülmemizi sağlayacak video çıkar ?

• Kahkaha 5
  • Onaylama 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 19 dakika önce yazdı:

Valla İlave TV sokak röpörtajı yaparsa efsane olur ? Hiç bir şey olmasa da en azından gülmemizi sağlayacak video çıkar ?

Arif Bey'in Twitter sayfasına baktım, dm kapalı. 'kendine muhabir'e yazdım, cevap gelirse güzel olabilir ? arif bey'e de mentionlarla ulaşabiliriz diye düşünüyorum?

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...