İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bayramdan sonra sanki komisyon karar vermez oldu. Birkac karar disinda son 7 gundur red veya kabul karari duymadik. Bir an once karar verselerde isimize baksak.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kampci, 3 saat önce yazdı:

4 yılın sonunda takipsizlik aldım..Kodum AD..Evrağın aslı elime ulaşmadı hala postada avukatım mail olarak attı mail çıktısını komisyona yollayabiliyor muyuz...Yoksa evragın aslının elime ulaşmasını mı beklemeliyim...

Hukuk konularinda cok bilgi sahibi degilim ama yasadigim deneyime dayanarak belgenin aslini gondermenizin daha dogru olacagini dusunuyorum. Ornegin ben KYOK aldigimda katip aslini komisyona gondermenin daha iyi olacagini soylemisti. Ben de fazladan 3 adet resmi belge cikarmistim. Birisini komisyona, birisini de universiteye gondermistim. Pratikte belge gondermeye bile gerek yok cunku komisyondakiler sistem uzerinden takipsizlik alip olmadiginizi goruyorlarmis. Malum ortalik isbilmezlerle doldugu icin biz isi saglama alalim diye yolluyoruz.

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cok.gecmis olsun bugun benimde karantinam bitti kizkardesimle memlekete gelmistik cocuklar annem hepimiz gecirdik endise etmeyin cok panikledim ama cok sukur gecti.3 litre kadar su tuketin mutlaka.insallah geçip gidecektir

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 5 saat önce yazdı:

Selam dostlar...Bugün eşimin benim annemin babamın covid testleri pozitif çıktı..Evde tedavi ediliyoruz... Dua istiyorum...??

Rabbim acil şifalar nasip etsin çok geçmiş olsun.beslenmenize özellikle  çok dikkat ediniz.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

679 KHK -KYOK SGK kurum garson red 21.idare Mah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 5 saat önce yazdı:

Selam dostlar...Bugün eşimin benim annemin babamın covid testleri pozitif çıktı..Evde tedavi ediliyoruz... Dua istiyorum...??

Geçmis olsun.biz de 10 gündür karantinadayız ailece

Eşim ben kayinvalidem kayinpederim 3 eltim ve kayinbiraderlerim hepimizde çıktı?bayramda bir araya gelmiştik 

Atlattik sayilir çok şükür en kötü geride kaldı insallah

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 3

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yeliz Coşkun Aslanalp, 13 saat önce yazdı:

Bglmtrk, 8 saat önce yazdı:

Cok.gecmis olsun bugun benimde karantinam bitti kizkardesimle memlekete gelmistik cocuklar annem hepimiz gecirdik endise etmeyin cok panikledim ama cok sukur gecti.3 litre kadar su tuketin mutlaka.insallah geçip gidecektir

Sınıföğretmeni, 8 saat önce yazdı:

Geçmis olsun.biz de 10 gündür karantinadayız ailece

Eşim ben kayinvalidem kayinpederim 3 eltim ve kayinbiraderlerim hepimizde çıktı?bayramda bir araya gelmiştik 

Atlattik sayilir çok şükür en kötü geride kaldı insallah

size ve sevdiklerinize çok geçmiş olsun....

acil şifalar dilerim...

aşı bulunması bir süre daha sürerse hepimizin yakalanması yüksek olasılık...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 16 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yeliz Coşkun Aslanalp çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum sizlere.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

686 KHK Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...