İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Elaziz, 5 saat önce yazdı:

Merhaba dostlar, 1000 TL olan pandemi yardımını alan var mı içinizde? Diyelim başvuru yaptık, aldık . Geri ödemesi olacak mı?

Ben iki kez aldım

Birkez eve getirmişlerdi.

Bir de birkaç gün önce hesabıma yatırmışlar 

Beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bilge Güneş, 16 dakika önce yazdı:

Ben iki kez aldım

Birkez eve getirmişlerdi.

Bir de birkaç gün önce hesabıma yatırmışlar 

Benim hala "süreç devam ediyor" yazıyor ?

Bana "aşk bodrumda yaşanıyor güzelim" şarkısını anımsattı ? "süreç güzel devam ediiiyooooor" 

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavi Çocuk, 12 dakika önce yazdı:

Benim hala "süreç devam ediyor" yazıyor ?

Bana "aşk bodrumda yaşanıyor güzelim" şarkısını anımsattı ? "süreç güzel devam ediiiyooooor" 

Hocam bende de öyle yazıyordu gidip sordum red yemişim bir kere daha başvurdum çıktı size de tavsiyem bi başvuru daha oluşturun e devletten  

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 10 dakika önce yazdı:

Hocam bende de öyle yazıyordu gidip sordum red yemişim bir kere daha başvurdum çıktı size de tavsiyem bi başvuru daha oluşturun e devletten  

Sordum derken bankaya mı, PTT'ye mi... Nereye sordunuz? 

Başvuru olarak yeniden girdim, ama yeni başvuru yapamıyorum direkt yine başvuru durumu beliriyor ? vermeyecekler ama süründürmek hoşlarına gidiyor

Güncelleme • • Mavi Çocuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavi Çocuk, Bir saat önce yazdı:

Sordum derken bankaya mı, PTT'ye mi... Nereye sordunuz? 

Başvuru olarak yeniden girdim, ama yeni başvuru yapamıyorum direkt yine başvuru durumu beliriyor ? vermeyecekler ama süründürmek hoşlarına gidiyor

bulunduğunuz ilçe belediyesinin sosyal yardım bölümüne sorun ya da cimere yazın

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 7 dakika önce yazdı:

bulunduğunuz ilçe belediyesinin sosyal yardım bölümüne sorun ya da cimere yazın

Hiç uğraştığıma değmez. Onların verecekleri 1000 lira da kalsın. Baktım herkes başvuruyor ben de başvurayım dedim ama çok şükür ihtiyacım yok şu an. Oraya sor, buraya sor kendimi rezil ettiğime değmez ?? yine de teşekkürler

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavi Çocuk, 9 dakika önce yazdı:

Hiç uğraştığıma değmez. Onların verecekleri 1000 lira da kalsın. Baktım herkes başvuruyor ben de başvurayım dedim ama çok şükür ihtiyacım yok şu an. Oraya sor, buraya sor kendimi rezil ettiğime değmez ?? yine de teşekkürlerRca ederim. 

Rica ederim. Zaten ihtiyacı olanın kullanması uygun. Çoğu ihtiyaç sahibi kişiye de vermiyorlar, ihtiyacı olmayana veriyorlar tuhaf gerçekten 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sıcak bir havadan tüm gündem dışı mahalleme herkeze iyi günler. Sayın @KatrinaVanTassel bir süredir giremiyor dum şifre için teşekkürler. 

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Akakiyev, 15 saat önce yazdı:

http://www.kamuajans.com/comment-read-haber-511361.html  Millet buradan başvurmuş. Zamanı olan arkadaşlar, engin zekalı binlerce insanın bu platformları beynini kullanma gereği duymadan nasıl kullandıklarını görebilir. Cimere(Bimere) şifresiz girmeyi başarabilen vatandaş tabiki başka bir vatandaşın gözünden ya da yüzünden fetöcü olduğunu anlayabiliyor. Milletimizin içler acısı hali bu işte...

Biraz okudum da şaka gibi ya..  yani okuyunca öfkelendim milletin geldiği nokta buysa kimse kolay kolay masumiyetini hak ihlalini anlatamaz, anlamazlar zaten.. Allah tüm mağdurların yardımcısı olsun..

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu ülkede şaka gibi olmayan ne var ki? Birini fetöcü diye şikayet edip imam çıkanlar gördük bu ne ki? 

Yalnız kimse kusura bakmasın, bir zamanlar bir polimik vardı <dağdaki çobanla benim oyum bir mi? > minvalinde, o hesap... Bu adam şikayeti de bu şekilde yazılı beyan etmişse ben şahsen kaale almazdım kaldı ki şikayeti kabul mercii savcıdır, hakimdir. Adam bildiğin ilkokul 2 terk gibi bir yazı çıkartmış ortaya ? bu lisede benim öğrencim olacaktı ki direkt kaydını ilkokula aldırması için üst yazı hazırlardım ?

bu adam = bidon = damacana (içi boş ama, zira su nimettir, kıyaslanamaz)

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...