İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

derebom, 1 dakika önce yazdı:

Benim öyle bir şey yok. Uyap vatandaş bilgilerinden tüm ayrıntıları 

Batık, Şimdi yazdı:
derebom, 5 dakika önce yazdı:

Benim öyle bir şey yok. Uyap vatandaş bilgilerinden tüm ayrıntıları 

Ben dilekçemi tek nüsha verdim. Ve dilekçenin sadece son sayfasına imza ve tarih attim sorun olurmu acaba

692 ihrac polis,  EA fisleme, kurum kanaati, OHAL komisyonu red, 19 idare basvuru yapildi. Adli sorusturma var  mahkemem henüz olmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 17 saat önce yazdı:

kardeş geçmiş olsun. benimde aynı durumdu. EAve 0 (0 hakkında bilgi olmayan personel) kurs yani himmet 0, sohbet 0, evde kalma 0, bütün diğer sütunlar 0 genede ret. hemen idare mahkemesine başvur kurum kanaati ve kodlamadan büyük ihtimalle göreve dönüş verecekler. başka çaresi yok. bizim dışımızda bizi fişliyorlar biz mağduruz.biz suçluyuz sanki. ben 1 temmuzda idare mahkemesine başvurdum.bugün sistemde gözüküyor. dava kabul edildi.

Tesekkur ederim en kisa zamanda dilekceyi hazirlayacagiz avukat tutmayi dusunuyorum ama bu himmet olayi kafami karistirdi hic alakam olmayan seyler karsimiza cikiyor sasirdim acikcasi neyse bakalim mahkeme ne diyecek 

692 KHK -ESKI POLİS -  RET - EA kodlama ve kurs 100 yaziyor hayirlisi..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Batık, 10 saat önce yazdı:

Ben dilekçemi tek nüsha verdim. Ve dilekçenin sadece son sayfasına imza ve tarih attim sorun olurmu acaba

Bütün suretleri iki olacak. Ekler dahil. İkisininde alıyorlar ve sana makbuz veriyorlar. Ben birde belge istedim verdiler alındığına dair. Ayrıca dilekçenin bütün sayfalarında paraf olacak son sayfada imza ve tarih. Normal yazışmalarda da bu böyledir zaten. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

selam alykm kader arkadaşlarım 26 nisan açık 8 temmuz ihracıyım 34 ilinden ihracım. Sizler gibi hakkımda verilecek kararı sabırla bekliyorum. 27 aydır hakkım da verilecek kararı bekliyorum fakat ifadeye bile çağrılmadım. Bu durum sizlerde de var mı bunun sebebi ne olabilir

işlem yapılmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İkinci silahı olupta parasını alabilen oldu mu 

EGM 692 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pol34, 38 dakika önce yazdı:

selam alykm kader arkadaşlarım 26 nisan açık 8 temmuz ihracıyım 34 ilinden ihracım. Sizler gibi hakkımda verilecek kararı sabırla bekliyorum. 27 aydır hakkım da verilecek kararı bekliyorum fakat ifadeye bile çağrılmadım. Bu durum sizlerde de var mı bunun sebebi ne olabilir

Geçmiş olsun. SD Kart kodlamanızı destekler unsurda kriteriniz yok ise hakkınızda yapılan soruşturmada işlem olmayacaktır. Şuan ki safahat bu yöndedir.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Blnt02 biz ruhsatı başka kişi üzerine alarak silahı aldık 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Idari dava dilekçesini iki nüsha olarak vermedim tek nüsha verdim ayrica dilekcemin sadece son sayfasını imzalayıp tarih attim sorun olurmu  ? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi. 

692 ihrac polis,  EA fisleme, kurum kanaati, OHAL komisyonu red, 19 idare basvuru yapildi. Adli sorusturma var  mahkemem henüz olmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Batık, 2 saat önce yazdı:

Idari dava dilekçesini iki nüsha olarak vermedim tek nüsha verdim ayrica dilekcemin sadece son sayfasını imzalayıp tarih attim sorun olurmu  ? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi. 

Soru cevap bölümünde cevaplanmış. Aynı soruyu birden çok yerde yazmayınız. Ek iş yükü getirmekte. Sorunuzu sorup bir süre bekleyiniz. Konu hakkında bilgisi olan foruma girdiğinde cevaplayacaktır.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pol34, 6 saat önce yazdı:

26 nisancıların hepsi sd kart, adliyenin anayasal suçlar bürosundan bilgi alabilirsiniz 

26 Nisan açık 701 ihraç komisyon inceleme: devam kovuşturma devam ediyor (ea-sc-scd)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...