İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Cuma izimli ne. Oluyor kodlama yok mu sende

Goreve iade bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sedat Arda, 2 saat önce yazdı:

Cuma izimli ne. Oluyor kodlama yok mu sende

15 Temmuzda izinli olma. Fakat sonradan hakkımda bir ihbar olduğunu öğrenmiştim. Mesaj eski tarihe ait.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ana sayfada albatros 4 ten iade diyordu.açılımını tam bilmemekle beraber.bizim kodlamalar benzer diye dusunuyoru.fikri olan varmı.bu sayfa aktif ve seviyeli devam ederse iyi olur bence

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar komisyondan ret geldi 701 KHK liyim ad sakt olarak kodlamislar ama savcılıktan verilen KYOKta SCA kod olarak değilde yazı olarak yazılmış bunların hangisi doğru benim için yoksa ikisi de aynı anlamlı kodlarmi?

701 KHK garson sd kart SC kod ve sohbet iddiası,2019 mart KYOK alındı,komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar 28. Idare dava dilekcemi 3. Maddeden reddetmis tekrar yapilan yanlislarin duzeltilip yollanmasini istemis evraklar tekrar bana yollanip tebliginden itibaren 30 gun sure var ama hala karar gelmedi acaba evragin durumunu nerden ogrenebiliriz karar cikali 1 ayi gecti

701khk KYOK verildi komisyon incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar EGM den ihrac olup karari tepkig alanlar gerekceleri neden aciklamiyorlar.Ben 14 kasimda red aldim henuz karar elime ulasmadi kodlamam ssay SC SCD takipsilik kagidimda fisleme bilgileride incelendiginde sahsin irtibat ve iltisakina rastlanmadi demesine ragmen red aldim.sube cikisliyim red kararina  ne yazacaklarini cok merak ediyorum.

672 EGM inceleme devam SC SCD

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Egm672egm, 03.12.2020 - 23:03 yazdı:

Arkadaslar EGM den ihrac olup karari tepkig alanlar gerekceleri neden aciklamiyorlar.Ben 14 kasimda red aldim henuz karar elime ulasmadi kodlamam ssay SC SCD takipsilik kagidimda fisleme bilgileride incelendiginde sahsin irtibat ve iltisakina rastlanmadi demesine ragmen red aldim.sube cikisliyim red kararina  ne yazacaklarini cok merak ediyorum.

Yüksek ihtimal kurum değerlendirmesi yazacaktır. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 14 saat önce yazdı:

Yüksek ihtimal kurum değerlendirmesi yazacaktır. 

Birşey yazmalarına gerek var mı? 

Aslında yazmasalar bence daha iyi. Gerekçe bulabilmek için komik durumlara düşüyorlar ?

692 KHK - RET - Karar elime ulaşmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Egm672egm, 03.12.2020 - 23:03 yazdı:

Aynısı bende 13 Kasım komisyon kotlamayi hiç söz etmemis. Sadece kurum röportaj olumsuz ona binaen  red 28. İdare Mahkemesi davayı açtım 23 aralıkta ve kurum savunma yaptı kotlamadan olduğu gibi göndermiş ne yazikki kurum araştırma tutanaginda hiçbir bulguya rastlanmamistir diye mahkeme savunma yapmış.  

Talha2013

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar Pazar günü komisyon sayfasına baktığımda KABUL yazısını gördüm bunun bana tebliği ne zaman yapılır aranızda iade olan varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim 

686- Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...