İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Konuk
Elaziz, Bir saat önce yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar

EGM de hiç kodu olmayanlar da iade edilir mi sizce, 

Örneğin benim hiç kodum yok. Kriterimde yok. Malumunuz eş durumu ? 

dosyanın içeriğinde olumsuz kodlama bilgin yok ise sadece eş durumundan dolayı ret alman zor.

dosyan içeriğinde olumsuz kodlama dışında herhangi önemli bir kriterin yok ise eş durumunu dikkate almayacaktır.

komisyon karar metninde ret kararı verirse sadece olumsuz kurum görüşünü öne sürebilir..

EGM geri dönüşler için zor bir kurum da olsa dosta muhteviyatın boş iade olman daha olası bir durum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
varex, 2 saat önce yazdı:

dosyanın içeriğinde olumsuz kodlama bilgin yok ise sadece eş durumundan dolayı ret alman zor.

dosyan içeriğinde olumsuz kodlama dışında herhangi önemli bir kriterin yok ise eş durumunu dikkate almayacaktır.

komisyon karar metninde ret kararı verirse sadece olumsuz kurum görüşünü öne sürebilir..

EGM geri dönüşler için zor bir kurum da olsa dosta muhteviyatın boş iade olman daha olası bir durum.

Sn @varex umarım dediğiniz gibi olur. Yüreğime su serptiniz.

Karar müspet veya menfi de olsa bir gün tüm muhteviyatı paylaşacağım. Sadece burada da değil.Paylaşacağım ki cümle alem boş dosya ile insan nasıl ihraç olurmuş görsün.

Zira burada yapılan haksızlıklara ve hainle masumun karıştırıldığına aşinayız. Lakin bunu bilmeyen o kadar çok insan var ki.

Size içten bir teşekkürü borç biliriz sayın @varex

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Onu bunu bilmem son ana kadar sendikasi olan Meb personeli iade olurken ve irtibat iktisak bulunamazken.egm ye farklı tarife beni iki kat daha üzüyor 

677 egm-2 ay sgk kaydi inc devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beraat kararına karşı yapılan savcılık itirazı erzurum istinaf mahkemelerinden ne kadar sürede çıkar acaba yorum alabilirmiyim devreler

672-egm-beraat-inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Egm-672, 37 dakika önce yazdı:

Beraat kararına karşı yapılan savcılık itirazı erzurum istinaf mahkemelerinden ne kadar sürede çıkar acaba yorum alabilirmiyim devreler

Benim Samsun İstinaf süreci 8 ay sürdü. İstinaf yerel mahkemenin verdiği beraat kararını onadı.

701 KHK ile ihraç Polis Memuru. 19. İdare Mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2016 daki ev aramasından sonra telefon laptop fotograf makinesi ve hardiks alinmisti.Digital inceleme raporunda bilirkişi:"fetö üyesi kişilerden olmadığı " şeklinde yazmış.677 khk.inceleme devam ediyor.komisyon umarım bunu dikkatlerden kaçırmaz

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
einstein28, 6 saat önce yazdı:

Benim Samsun İstinaf süreci 8 ay sürdü. İstinaf yerel mahkemenin verdiği beraat kararını onadı.

Umarim benim o kadar sürmez gerçi komisyon ne yapar onu bilemiyorum ?

672-egm-beraat-inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gecen hafta takipsizlik aldım sc kodu varmış benimle beraber 2 sınıf arkadaşım da takipsizlik verilmiş onlar halen görevde ben ihraç oldum. Başkada bişey yok savcı bey benim takipsizlik belgesinde  iki polis in görevde olduğunu benin ihraç olduğumu belirtilmiş bu adam ı neden ihraç ettiniz diğerleri ihraç olmadı diye söylenmiş sanki ama takipsizlik belgesini çok güzel yazmış benim kodlama yüzünden ihraç olduğumu yazmış ben 06.01.2017  yılında ihraç oldum sd kart 18.04.2017 de ele geçirildi 4 ay öncesinden ihraç oldum sizce bunda bir saçmalık yok mu??başkada birşey yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Guapo il neresi bide sınıf arkadaşları ne alaka aynı dosya da. Kod sadece sc mi 17 25 kopanlar doğru mu

677 egm-2 ay sgk kaydi inc devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mrb herkese foruma bugün üye oldum. 677 KHK EGM ihracız takipsizlik kararı alalı 2.5 yıl olacak ama hala komisyon incelemeye devam sıranın ne zaman geleceği belli bile değil komisyon neye ve hangi sisteme göre dosyaları işleme alıyor aranızda çözebilen var mı

Egm ihraç personel eş 677 KHK mağduru Ekim 2017 takipsizlikli komisyon mu o daha inceliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...