İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

CD kart istihbari bir çalışma olduğu için, oda bir gazeteci olduğu için, ne biliyorsa öylece kalacağı kanısındayım

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

geçen cuma red kararımı gördüm EA ve sml kodu 1 yıl önce KYOK vardı.döneceğimden yana hiçbir şüphem yok sadece zamanı uzatmış oldular o kadar şuan almıştın olduğum maaşın kat ve kat fazlasını kazanıyorum lakin yıllarca sürse hakkımı alıp aklanacağım allah zorda olupta hakkını arayanlara kolaylık versin ayrıca bu tebliğ süreci ne kadar sürede oluyor

701khk KYOK verildi komisyon incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Bozok46 Geçmiş olsun, 3-4 haftayı bulur deniyor genelde devrem ben de bekliyorum yarın 2 hafta olacak 

692  EGM ret KYOK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
selim elibol, 24.02.2020 - 23:46 yazdı:

686 EGM 2 ay önce KYOK 1 hafta önce kabul kriter 2005 yılında 1 yıl SGK kaydı Allah herkese nasip etsin inş ben bekliyorum ama ne yapcam bilmiyorum varmı bilgisi olan yada bilgi alabileceğim bir yer yrd olursanız sevinirim 

Ssk kaydı ile memuriyete başlama arasında ne kadar süre var acaba?

679 KHK -KYOK SGK kurum garson red 21.idare Mah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@EMİROĞLU senin ne kadar var memuriyet ile arası. Ben SGK kaydı akabinde memuriyet inceleme devam

677 egm-2 ay sgk kaydi inc devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 li birine EA dan ret gelmiş. Demekki hala EA kodu olan 701 haricinde olan khklar var . Kodunu bilmeyen ifade vermeyen biri olarak korkmuyor değilim. Bu zamana kadar niye bekletiyorsunuz ayıptır. Madem öyle 701 den önce bas retti ne bekletiyorsunuz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 EGM incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sanki bana ret gelecek miş gibi hissediyorum. Malum MEB i iade ediyorlar olan EGM ve TSK ya oluyor. MEB yüzde 80 90 iade bekliyor biz bi umut yüzde 10 20 .sendika sms iade oluyor .biz kodlamadan ret alıyoruz. Umudumuz kırılıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kemık11 ümidini kaybetme devrem. 677 olup sona kalmak bir bakıma iyi olabilir. Kodlama sıkıntılı olsa çoktan red almıştık. Bende 677 devam inceleme. Ne arayan var ne soran 3 yıldır. Herhangi bir şeyde bilmiyorum. Beklemece devam. 

677 KHK -Kraker Yok - Dava Yok - İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...